INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-07-2010, 11:04 AM   #31
SIMON SS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
SIMON SS is on a distinguished road
Default

e demo in versiunea full o sa fie altfel (si iar te bagi ca musca-n lapte)
SIMON SS is offline  
Old 14-07-2010, 01:09 PM   #32
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by L3gionarul View Post
eu am folosit fetele descarcate de pe un link pus aici pe forum, si se pare ca patchul nostru nu va fi apreciat, deci atunci cred ca il vom tine pentru noi
Ma nu am nimic cu voi , dar nu va mai dati mari si cu gandul de a ne impresiona , pentru ca se vede de la 100 de km ca minifata e din patch-ul advers , deci munca voastra e clar ca nu va fi rasplatita , cel putin de moderatori .
alyn2009 is offline  
Old 14-07-2010, 01:29 PM   #33
bluezero
Member
 
bluezero's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
bluezero is on a distinguished road
Default

ce tare ),eu zic sa il pastrati.
__________________
DRUMANDBASS|I DON'T CARE
DUBSTEP |I LOVE THEM
bluezero is offline  
Old 14-07-2010, 01:31 PM   #34
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
Ma nu am nimic cu voi , dar nu va mai dati mari si cu gandul de a ne impresiona , pentru ca se vede de la 100 de km ca minifata e din patch-ul advers , deci munca voastra e clar ca nu va fi rasplatita , cel putin de moderatori .
Dar nu stiu ce importanta are de unde avem noi fetele atata vreme cat vor fi cat mai multe la numar. Daca nu iti convine nu-l descarca. Ne tot critici atata de parca ti-am taiat gatul cu minifata aia. Si da-mi un exemplu la acuzarea ta cu "datu' mare".
L3gionarul is offline  
Old 14-07-2010, 01:46 PM   #35
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Sa inteleg ca si voi luati elementele grafice din RLSP, fara sa intrebati pe nimeni, apoi le convertiti pentru Fifa 08 si spuneti ca VOI ati facut un patch?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 14-07-2010, 01:51 PM   #36
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Am zis doar ca munca noastra este la fifa.db, nu cred ca am zis nimik de partea grafica, care da o convertim noi. Eu ti-am lasat si pm si , si post la mine pe topic dar tu nu ai dat niciun raspuns daca am sau nu voie sa convertesc in continuare elemente din rlsp 10 v2 in fifa 08. Stati linistiti ca nu suntem asa de nesimtiti sa ne insusim si munca altora.
L3gionarul is offline  
Old 14-07-2010, 01:52 PM   #37
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

M-ai intrebat dupa ce te-am atentionat intr-un alt topic. Pai tocmai, nu ati zis nimic, nici de baza de date, dar nici de grafica. Ci pur si simplu ati "facut" un patch.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 14-07-2010, 01:56 PM   #38
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
M-ai intrebat dupa ce te-am atentionat intr-un alt topic. Pai tocmai, nu ati zis nimic, nici de baza de date, dar nici de grafica. Ci pur si simplu ati "facut" un patch.
Si ce-i de facut ? Ne dai ban ? Noi nu dorim decat sa creem un patch cu Liga I si II pt fifa 08, sa se bucure si altii de acest lucru. Baza de date pe care lucram nu este cea a voastra este cea din fifa 08. Deci daca nu ai nimic impotriva am dorii sa continuam cu acest patch. Si oricum altii gen Xandrys sau Alyn au facut patchuri la fel ca noi si nu au zis nimik despre meritele echipei FIFAROMANIA decat atunci cand au scos patchul.

Last edited by L3gionarul; 14-07-2010 at 01:59 PM.
L3gionarul is offline  
Old 14-07-2010, 02:00 PM   #39
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ei au intrebat frumos inainte si le-am spus DA. Pe langa asta, din ce am urmarit, ei nu folosesc elemente din patchurile altor echipe de editare. Nu luati ban, dar nu vom accepta promovarea unui astfel de patch in continuare.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL