INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 11-12-2010, 09:32 PM   #531
arsenal
Banned
 
Join Date: Dec 2010
arsenal is on a distinguished road
Default

Ati facut un Rlsp foarte bun,dar pozele lui (Stancu,Pantilimon) sunt vechi!
arsenal is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011, 09:24 PM   #532
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default

am inteles ca sunt j echipe din liga IV ? e cumva avantul Luica, sau Viitorul Soldanu..?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


FIFA 08 MANAGER CORNEL TALNAR-->
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

THREAD-UL MEU CU FETE FIFA -->
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mary is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2011, 12:29 PM   #533
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Acele echipe nu sunt in acest patch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 02:12 PM   #534
eddyx
Member
 
Join Date: Feb 2011
eddyx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by merpol View Post
Eu nu am reusit sa joc nici un sezon cu RLSP pentru ca joc doar in 3d, din cauza asta prefer Fifa manager si nu footbal manager(care este mult mai bun la toate capitolele mai putin asta de 3d), pentru ca dupa un meci in 3d imi iese din joc. Asa fara RLSP am jucat 6 sezoane si asta recent cu patchul de la voi pentru romania moldova si japonia. Imi cer scuze daca te-ai simtit jignit Danny nu asta a fost intentia, iar cand mi s-a spus ca n-a fost testat suficient se referea la faptul ca n-a fost testat pe mai multe OS. adica o testare nu se face doar pe win xp sp3 asa cum am inteles eu ca ati facut, mai ales ca exista vista si win 7, iar win 7 nu a aparut de putin timp... Daca voi nu folositi win 7 sau vista dati patchul cuiva care il foloseste sa-l testeze asa cum fac cei de la rome tw care fac um mod de 3 ani de zile si il testeaza de un an (nu zic ca aveti timp de asa ceva mai ales ca in cateva luni probabil va aparea fifa manager 2011). Dar faptul ca nu acceptati ce spun cei ce scriu si dati vina ba pe win 7 ba ca nu a fost instalat corect... inca odata va spun ca apreciez mult munca voastra de ani de zile folosesc patchurile voastre ptr fifa manager doar ca imi pare rau ca nu merge acesta, iar faptul ca dati vina doar pe noi ca nu merge este oarecum deranjant ptr mine cel putin. Daca eram 2 insi carora nu ne mergea intelegeam dar este acceasi problema la mai multi... ORICUM IMI CER SCUZE DACA V-ATI SIMTIT JIGNITI!

// Jocul cu Update 5 si fara vreun patch neoficial are unele probleme in W7. Probleme confirmate de catre producatorii jocului. Acum ce ai vrea sa vezi de la noi? Sa reparam noi jocul? Imi pare rau, dar nu ne pricepem! Daca problema e la tine, incearca sa ti-o rezolvi singur.
Merpol dak vrei ca jocul sa ruleze in conditii normale fara sa iti dea crash in optiunile jocului la 3d options debifeaza 32 bits....si jocul nu va mai da crash.

Last edited by Astristul; 25-02-2011 at 09:30 PM.
eddyx is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 01:10 AM   #535
Rstefan
Banned
 
Join Date: Apr 2011
Rstefan is on a distinguished road
Default

Salut , Imi Explica Si Mie Cineva Cum Pot Incepe Cu O Echipa De Liga III Sau A IV? Va Rog Mult
Rstefan is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 07:21 PM   #536
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Rstefan View Post
Salut , Imi Explica Si Mie Cineva Cum Pot Incepe Cu O Echipa De Liga III Sau A IV? Va Rog Mult

Selectezi si liga 3. In momentul in care selectezi tarile in care vrei sa ai campionatul complet, la Romania selectezi toate cele 3 ligi.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2011, 08:54 PM   #537
Rstefan
Banned
 
Join Date: Apr 2011
Rstefan is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Selectezi si liga 3. In momentul in care selectezi tarile in care vrei sa ai campionatul complet, la Romania selectezi toate cele 3 ligi.
nu imi apare imi apare liga I si liga II:|
Rstefan is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2011, 01:51 PM   #538
CIPPY
Member
 
Join Date: Mar 2011
CIPPY is on a distinguished road
Default

Felicitari echipei pentru acest patch minunat . Vreau sa va spun ca am instalat patchul , merge perfect doar ca atunci cand intru sa joc cand dau sa vad detaliile jucatorilor nu mi se vede levelul jucatorilor si inaltimea nu imi apare in cm.Daca stie cineva care ar fi problema sa imi explice si mie cum fac sa imi apara levelul jucatorilor si inaltimea in cm .

Am instalat Rlsp Fifam 10 si merge foarte bine doar ca am o problema si anume ca atunci cand incep o cariera la jucatori nu mi se vede levelul lor si talentul .Uitati aici si doua poze http://i52.tinypic.com/2rndlk9.jpg
http://i51.tinypic.com/1678tvc.jpg . Multumesc si astept un raspuns.

Last edited by Astristul; 06-05-2011 at 01:19 PM. Reason: mesaje consecutive
CIPPY is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2011, 08:58 PM   #539
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by CIPPY View Post
Am instalat Rlsp Fifam 10 si merge foarte bine doar ca am o problema si anume ca atunci cand incep o cariera la jucatori nu mi se vede levelul lor si talentul .Uitati aici si doua poze http://i52.tinypic.com/2rndlk9.jpg
http://i51.tinypic.com/1678tvc.jpg . Multumesc si astept un raspuns.
Trebuia sa selectezi la inceput, general skills and levels, sau cam asa ceva.
si pt cm alegi din setari.

Quote:
Originally Posted by Rstefan
nu imi apare imi apare liga I si liga II:|
dupa ce instalezi, intri in editor, dai write curent database, si dupa save.

Last edited by 123; 04-05-2011 at 09:01 PM.
123 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2011, 08:47 PM   #540
Dergos
Member
 
Join Date: Apr 2010
Dergos is on a distinguished road
Default

am si eu o problema am inceput sa joc fifa manager 10 cu rlsp si dupa ce vad un numar de meciuri 3d la final imi da error
Dergos is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:27 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL