INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 03-06-2008, 04:57 PM   #31
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Am o intrebare pentru cei care au vandut jucatori foarte scumpi. Am un jucator cu market value de 150 mil $ si nu stiu cum sa-l vand. Adica il scot la vanzare cu suma aia sau cu o suma mai mare? Pentru ca sub market value nu o sa vand niciodata! Si inca ceva, cand e cel mai bine (in ce perioada) sa vinzi?
Eu cele mai serioase transferuri le fac la sfarsit de sezon, la pretul ala e greu sa prinzi un cumparator asteptand sa vina oferte. Eu ii setez market value-ul la sub 2-3 mil decat pretul sau si caut cluburi prin offer player club (bineinteles doar cluburi cu bugetul pe masura jucatorului)
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2008, 05:08 PM   #32
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

recordul meu (negativ) este ca nu am ajuns niciodata pana in 2011)

am o problema cu creieru ....cand nu merge bine echipa incep alta cariera ( jcuatorii sunt de vina) , cand castig jocul e prea usor , nu mai e captivant si incep alta cariera) cred ca trebuie sa consult psihologul echipei:P
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2008, 07:59 PM   #33
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Multumesc tuturor pentru sfaturi!
O corectare pentru BughyRy, market value (valoarea de piata) a jucatorului nu poate fi setata de tine. Pretul da! :P
Margarit fii ambitios si vei trece de anul ala ... sau poate ti-e frica de 2012?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2008, 10:22 PM   #34
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

cine stie paote am premonitii , sa va pregatiti un buncar pentru 2012 si sa ma chemati si pe mine sa ma adapostesc pentru ca eu nu am bani de buncar)
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2008, 06:06 AM   #35
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

@margarit : joaca fara modificari ale bazei de date, in special a banilor si puneti un obiectiv sa extinzi facilitatile clubului, de ce nu si stadionul, sa vezi apoi cum deabia astepti sa vina urmatoarea luna/an sa vezi ca ai realizat ceva in afara de parcursul echipei. Eu mi-am inceput cariera la Steaua si acum sunt in 2019, level 16 am la manager si trofee importante.
@Astristul : da :-"
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2008, 07:59 AM   #36
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

doar stadioanele le schimb in baza de date ( nu capacitatea , schimb imaginea ) pentru ca atunci cand joc cu echipe care nu au stadionul original se misca sacadat. ma gandesc ca daca vreau sa maresc stadionul din imaginea originala revine la cea normala, nu?
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2008, 04:23 PM   #37
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
doar stadioanele le schimb in baza de date ( nu capacitatea , schimb imaginea ) pentru ca atunci cand joc cu echipe care nu au stadionul original se misca sacadat. ma gandesc ca daca vreau sa maresc stadionul din imaginea originala revine la cea normala, nu?
Da, revine la imaginea stadionului pe care il vei construi.
Cat despre buncar ... vedem noi, poate inchiriem unul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2008, 07:35 PM   #38
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

:P:P voi inchirirati buncarul eu aduc berea)
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008, 09:08 PM   #39
zgoobly
Member
 
zgoobly's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Mangalia City
zgoobly is an unknown quantity at this point
Default

Champions League d 5 ori consecutiv cu Dinamo; Campionat d 5 ori cons, Cupa la fel... L-am dat p Dariusz Dudka p vreo 25-30 milioane la Lyon
zgoobly is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008, 09:09 PM   #40
zgoobly
Member
 
zgoobly's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Mangalia City
zgoobly is an unknown quantity at this point
Default

Si acuma urmeaza Steaua Cu asta am d gand sa sparg topurile
zgoobly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL