INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Ultimate Team

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-2013, 05:03 PM   #121
masteriojicu
Member
 
masteriojicu's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
masteriojicu is on a distinguished road
Default

Nu stiu daca pot sa postez aici dar postez aici ma mai joc fifa 13 m-am reapucat de Ultimate Team si am vandut jucatorii precum Giovinco , Kross pe care i-am luat foarte ieftin si i-am dat cu vro 2000-3000 mai mult , daca mai joaca cineva si are nevoie de jucatorii precum El Shaarawy , Adrian si nu mai stiu cine lasati-mi pm .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
masteriojicu is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2013, 06:16 PM   #122
silviu_2009
Member
 
silviu_2009's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Marasesti , Vrancea
silviu_2009 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to silviu_2009
Default

Nu stiu daca e locul potrivit..dar mai am o problema , centrarile. Iau o gramada de goluri din centrari , unii centreaza pe cap la atacant iar eu cand centrez ori imi ia fata fundasul ori imi centreaza doar la coltul lung ...e enervant cateodata.
__________________
Forzza Steaua !
silviu_2009 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 01:27 PM   #123
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Am cautat pe multe site-uri si am intrebat pe multi oameni despre trading, dar tot degeaba. Nu inteleg cum pot sa fac si eu trading si altfel mi-e extrem de greu sa fac o echipa buna, mai ales pentru ca trebuie sa iau contracte destul de des.
Am incercat sa cumpar un jucator la un pret mai mic decat cel de pe futhead si sa-l vand la pretul ala, dar nimeni nu l-a cumparat. Acum am scazut pretul la jumatate, ies in paguba, si tot nu-l cumpara nimeni.
Voi cum va dati seama ca un jucator sau un item, are un pret mai mic la un moment dat, care va creste pe viitor?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 01:35 PM   #124
FSAdy
Member
 
FSAdy's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Location: Benicasim < Castellón de la Plana < Comunidad Valenciana < España < Europa < Tierra
FSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to FSAdy
Default

eu fac trading pe loc, adik nu ii cumpar acum si ii vand peste 1 zi. preturile vor scadea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
FSAdy is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 02:05 PM   #125
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by Stefan_ManUtd View Post
Am cautat pe multe site-uri si am intrebat pe multi oameni despre trading, dar tot degeaba. Nu inteleg cum pot sa fac si eu trading si altfel mi-e extrem de greu sa fac o echipa buna, mai ales pentru ca trebuie sa iau contracte destul de des.
Am incercat sa cumpar un jucator la un pret mai mic decat cel de pe futhead si sa-l vand la pretul ala, dar nimeni nu l-a cumparat. Acum am scazut pretul la jumatate, ies in paguba, si tot nu-l cumpara nimeni.
Voi cum va dati seama ca un jucator sau un item, are un pret mai mic la un moment dat, care va creste pe viitor?

Iti dezvolti 'skill-ul' in timp . Momentan e greu sa faci trading pentru ca preturile urc si cresc in fiecare zi pe PC. Eu am facut marea greseala sa-l iau pe Klose ieri pe 1,8k, acum se vinde cu 1k..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 02:23 PM   #126
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Stefan, sincer, te credeam baiat destept. E asa greu sa iei sa cauti ieftin si sa vinzi scump? Am gasit un Mourinho cu 700 si l-am dat cu 10k. Un Mata cu 16k. Trebuie sa ai si noroc.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 03:01 PM   #127
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

N-am jucat UT pana acum si nu ma pricep la preturi. In general, nu stiu cand un jucator e mai ieftin decat ar trebui sa fie, iar futhead nu prea ma ajuta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 03:09 PM   #128
FSAdy
Member
 
FSAdy's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Location: Benicasim < Castellón de la Plana < Comunidad Valenciana < España < Europa < Tierra
FSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of lightFSAdy is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to FSAdy
Default

futhead nu inseamna nimic... aia pun un pret dar nu'i cel de pe piata...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
FSAdy is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 03:24 PM   #129
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Doar vezi care e cel mai mic pret al unui jucator de pe 2 pagini, si il vinzi cu 1,4-1,7 ori mai mult.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2013, 03:50 PM   #130
AlexFifa
Member
 
AlexFifa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
AlexFifa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Stefan_ManUtd View Post
Am cautat pe multe site-uri si am intrebat pe multi oameni despre trading, dar tot degeaba. Nu inteleg cum pot sa fac si eu trading si altfel mi-e extrem de greu sa fac o echipa buna, mai ales pentru ca trebuie sa iau contracte destul de des.
Am incercat sa cumpar un jucator la un pret mai mic decat cel de pe futhead si sa-l vand la pretul ala, dar nimeni nu l-a cumparat. Acum am scazut pretul la jumatate, ies in paguba, si tot nu-l cumpara nimeni.
Voi cum va dati seama ca un jucator sau un item, are un pret mai mic la un moment dat, care va creste pe viitor?
Cum au spus si ei , trebuie sa stai cu ochii pe ultimii jucatori,ieme,etc in general sa fie Rari , eu de exemplu l-am luat pe jadson cu 650 de coins si l-am dat cu 3.5k si un silver rar (astia costa destul de mult daca au pace mare si dintr-o liga buna) il cumparasem cu 800 coins si l-am dat cu 3k . Cu itemele nu am facut trading inca , dar am sa incerc si eu am facut doar cu jucatori rari sau jucatori care sunt cautati.
AlexFifa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:20 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL