INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-08-2009, 11:37 PM   #101
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Bogdanin View Post
SALUT,

SPER CA MA POTI AJUTA IN REZOLVAREA PROBLEMEI CARE MA APASA RAU DE TOT !?!

Am cumparat cd'ul original cu fifa2009 si l'am instalat ... apoi am descarcat patch'ul cu liga 1 de pe site'ul vostru ... l'am instalat si nu'mi da nici macar o modificare... nici macar o liga romaneasca, o echipa / ceva acolo, sunt disperat! )

Imi poti spune, te rog, ce sa fac?

Multumiri anticipate
Ai Windows Vista si jocul instalat in Program Files?

Quote:
Originally Posted by keep_the_silence View Post
Ba ce plm ) e cel mai varza patch:-j pai transferuri nu`s echipamentele ale noi nu sunt, echipele ce au urcat/retrogradat nu sunt pai ce **** mea ati facut in tot acest timp v-ati futut unu pe altu in cur) ce mama dreacu ma asteptam la ceva mai bun din partea voastra:| poate faceti un update ceva ca nu se poate asa !
  • toate echipele au loturile actualizate pentru retur
  • 130 de echipamente si minikituri sunt modificate sau actualizate
  • pe langa stadioanele scoase ca add-on-uri, au mai fost adaugate 3 stadioane noi si updatate cu reclame rotative, coliziuni si alte chestiuni minore toate celelalte stadioane
  • 15 logouri au fost desenate de la 0, pe langa cele din prima versiune, toate pentru echipele din Liga III
  • a fost facut research pentru echipe din Liga III, echipe de sine statatoare, nu sateliti; am cautat informatii despre jucatori, poze, formatii, jucatori de viitor etc

Quote:
Originally Posted by vladutzu28 View Post
am intampinat o problema la sfarsitul primului sezon cand rapid a terminat pe locul 14 (un loc neretrogradabil) dar a retrogradat, iar pe locurile 15, 16, 17, 18 erau urmatoarele gloria bistrita, cs otopeni, fc brasov si respectiv gloria buzau. ultimele 3 au retrogradat impreuna cu rapid iar gloria bistrita a ramas in liga 1...deci au retrogradat locurile 14, 16, 17, 18. se poate remedia problema cu creation master, sau cum?
Aveau acelasi numar de puncte? Competitia e setata corect, n-ar trebui sa se intample asa ceva.

Quote:
Originally Posted by Mitrache Bogdan View Post
Va rog sa ma ajutati! joc in liga a 3-a cu Sanatatea Cluj am castigat campionatul si cupa romaniei am promovat in liga a2-a dar nu joc in cupa UEFA! de ce??
Ciudat, castigatoarea Cupei are loc asigurat in grupele cupei UEFA.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 12:28 PM   #102
Mitrache Bogdan
Member
 
Join Date: Mar 2008
Mitrache Bogdan is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Ai Windows Vista si jocul instalat in Program Files?







Ciudat, castigatoarea Cupei are loc asigurat in grupele cupei UEFA.
Este foarte ciudat nustiu ce se intampla!?
Mitrache Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 12:54 PM   #103
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by keep_the_silence View Post
Ba ce plm ) e cel mai varza patch:-j pai transferuri nu`s echipamentele ale noi nu sunt, echipele ce au urcat/retrogradat nu sunt pai ce **** mea ati facut in tot acest timp v-ati futut unu pe altu in cur) ce mama dreacu ma asteptam la ceva mai bun din partea voastra:| poate faceti un update ceva ca nu se poate asa !
Multi vorbesc aiurea fara a sti cat de greu este sa faci un patch.Aici este si cazul tau care ai facut cel mai jalnic post pe care l-am vazut vreodata.
Daca tot ai atatea pretentii pune mana frumusel si fa tu un patch care sa se ridice la cerintele pe care le ai.
Atunci sa vedem daca ai dreptate sau nu, iar apoi sa vedem daca ai sau nu dreptul sa postezi asa ceva pe un forum si sa critici in halul asta ca la usa cortului munca depusa de o echipa oricare ar fi ea.
Demonstreaza ca esti mai bun si te rugam sa faci tu un patch mult mai bun exact asa cum vrei tu.

Bafta in continuare.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 12:55 PM   #104
vladutzu28
Member
 
Join Date: May 2008
vladutzu28 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Aveau acelasi numar de puncte? Competitia e setata corect, n-ar trebui sa se intample asa ceva.
nu e o greseala a patchului, imi cer scuze, s-a intamplat altceva..
vladutzu28 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 01:09 PM   #105
Mitrache Bogdan
Member
 
Join Date: Mar 2008
Mitrache Bogdan is an unknown quantity at this point
Default

Ba tu mai intai sa inveti sa vorbesti frumos si dupaia sa comentezi invata sa ii respecti pe ceilalti ei nu sunt obligati sa iti faca tie un patch asa cum vrei oricum cred ca deja ai primit cartonas rosu! asta e pentru cel de sus care injura! Dany 79 are dreptate!
Mitrache Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 01:11 PM   #106
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Mitrache Bogdan View Post
Este foarte ciudat nustiu ce se intampla!?
Castigatoarea Cupei Romaniei are un loc asigurat in UEFA cand instalezi patch-ul, asa cum a spus si mns.

Ca sa rezolvi problema, deschide CM si la Tournament selecteaza EFA. In Group Stage 2 asigura-te ca intr-o grupa ai o echipa setata la "Winner of Final: Cupa Romaniei". (La mine este CFR in grupa .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 02:01 PM   #107
mari13mari
Member
 
Join Date: Jul 2009
mari13mari is on a distinguished road
Default

bah da nu ai bagat si voi facepack in el.....e nashpa rau fara facepack...............tot mai buni sunt cei de la ******* :P:P si o sa apara saptamana asta pachul facut de ei cu detoate in el :P:P
mari13mari is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2009, 02:04 PM   #108
Mitrache Bogdan
Member
 
Join Date: Mar 2008
Mitrache Bogdan is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by sorin View Post
Castigatoarea Cupei Romaniei are un loc asigurat in UEFA cand instalezi patch-ul, asa cum a spus si mns.

Ca sa rezolvi problema, deschide CM si la Tournament selecteaza EFA. In Group Stage 2 asigura-te ca intr-o grupa ai o echipa setata la "Winner of Final: Cupa Romaniei". (La mine este CFR in grupa .
Am mai umblat odata cu CM 2009 si dupa nu mai puteam nici sa intru in joc: nu ma pricep la CM 2009!
Lasa o sa castig iar cupa oricum acum sant in liga a 2-a
Mitrache Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009, 12:01 PM   #109
Mitrache Bogdan
Member
 
Join Date: Mar 2008
Mitrache Bogdan is an unknown quantity at this point
Default

Va rog frumos sa ma ajutati am promovat in liga a 2-a cu Sanatatea Cluj am castigat a doua oara cupa si dinnou nu am participat in cupa uefa1 De ce? va rog ajutatima?
Mitrache Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009, 03:27 PM   #110
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Ti-am mai explicat o data ce trebuie sa faci...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL