INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Editare

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-09-2005, 10:13 PM   #1
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Acesta este un topic ca acela de la fifa 2005! Pt. ca achipamentul sa nu va fie furat, puneti-l cu "copyright" pe el. Puteti pune si SS, ca sa vedem cum arata in joc.


Acesta este echipamentul away al barcei din sezonul 05/06 de la nike.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 04-09-2005, 10:15 PM   #2
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

inca un SS! :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 04-09-2005, 11:03 PM   #3
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Galbenul ala ar trebui sa bata putin spre verde, gri-ul ala ar trebui sa fie mai inchis, iar siglele clubului mai mari. Nici siglele Nike nu sunt prea bune. In rest, nu e chiar rau, bravo tie daca e facut 100% de tine, ar fi un progres.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Old 05-09-2005, 12:02 AM   #4
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Frumos echipamentul daca e facut de tine!Niste mici retusuri: Desigur ce a zis si Ratonu dar acel model Nike de la tricou sa fie "curbat" mai lin,nu asa de ascutit!O imigine care sper sa t ajute!

EDIT:Uite siteul cu poza: http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelo....aspx?pid=18637
yahoo is offline  
Old 05-09-2005, 12:05 AM   #5
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

da, o sa mai lucrez la texturi, si pe urma o sa fac mai pt. toate echipele din demo, mai ales alea cu nike! logo-ul nike e f. bun., da nu se vede prea bine!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 05-09-2005, 09:37 AM   #6
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Presupun ca gri-ul acela prezent pe marginile jucatorului si mai ales pe sort e vreo idee ingenioasa a canadienilor, se vede incredibil de urat.
Tuby is offline  
Old 05-09-2005, 11:36 AM   #7
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Tuby>dap, juktorul se vede parca ar fi din metal dat cu lac, ca o masina de lux!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline  
Old 05-09-2005, 07:05 PM   #8
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

E si de le kit :P.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Old 05-09-2005, 08:57 PM   #9
stefan
Guest
 
Default

intr-un zdata sunt niste fsh-uri cu niste efecte, de asta pare kitu asa lucios si cu diverse nuante destul de nashpa, eu am noroc ca am calculatorul varza ( si asa va ramane, prefer sa-mi iau masina decat sa ma joc toata ziua) si nu se vad efectele alea
 
Old 05-09-2005, 10:45 PM   #10
[K4]RedDog17
Member
 
[K4]RedDog17's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Bucuresti
[K4]RedDog17 is on a distinguished road
Default

ati putea sa faceti niste echipamente pt manchester united???
ca alea din demo sunt jalnice...
ce-s cu dungile alea gri pe tricoul lui manchester????
si inca ceva...asa are milanu echipamentu anu asta????
sa faceti si pt milan...
[K4]RedDog17 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:21 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL