INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-03-2010, 06:20 AM   #111
phee
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: roma / iasi
phee is on a distinguished road
Send a message via ICQ to phee Send a message via AIM to phee Send a message via MSN to phee Send a message via Yahoo to phee Send a message via Skype™ to phee
Default

Quote:
Originally Posted by bogzy55 View Post
Parerea mea este ca nu mai faceti nici un pacht pt liga 1 si deaia nu vreti sa ziceti nimic asta e ma multumesc si cu pozele de la fifa manager 2009 in 2010
plangi putin , te rog
phee is offline  
Old 18-03-2010, 04:56 PM   #112
fifa3d
Banned
 
Join Date: Jun 2008
Location: Arad
fifa3d can only hope to improve
Default

noi suntem in martie si voi nu ati facut patchu ))) il faceti pentru 2015 ??? =))
fifa3d is offline  
Old 18-03-2010, 07:45 PM   #113
Dilau_dupa_fifa
Member
 
Dilau_dupa_fifa's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Undeva in balcani
Dilau_dupa_fifa is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by fifa3d View Post
noi suntem in martie si voi nu ati facut patchu ))) il faceti pentru 2015 ??? =))
so dak il face atunci ai ceva i potriva ?
Dilau_dupa_fifa is offline  
Old 18-03-2010, 08:37 PM   #114
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by fifa3d View Post
noi suntem in martie si voi nu ati facut patchu ))) il faceti pentru 2015 ??? =))
Vrei patch? Stii cat se munceste la un patch? Stii ca mai avem si viata personala? Stii ca mai avem si familie? Stii ca acest patch il facem din propria initiativa fara sa fim platiti?

Daca stii sa raspunzi la aceste intrebari e bine daca nu cauta raspunuri la aceste intrebari si ai sa stii si raspunsul la intrebarea ta.

Dar am sa iti dau eu raspunsul CAND VREAU EU SI CAND O SA AM TIMP SA IL TERMIN, AM SA IL TERMIN PANA ATUNCI RABDARE.
Danny79 is offline  
Old 19-03-2010, 12:47 PM   #115
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Topic inchis!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 10-12-2010 at 01:16 PM.
Astristul is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, japonia, liga 1, moldova, romania

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:01 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL