INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-2010, 08:37 AM   #981
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Frate eu am vrut sa zic ca daca azi pana la aceasta ora nu a fost publicat...noi cei din tara asta o sa il vedem maine de dimineata...ne trezim si cu laptele si painea in mana ne uitam la el..ca la desene animate...
K. inteleg . scz de neintelegere , dar tot nu avem inca video-ul

---------- Post added at 08:37 AM ---------- Previous post was at 08:34 AM ----------

in Vancouver e doar 10:36 dimineata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 08:45 AM   #982
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

ma..nu va mai stresati atata, ca nu apare decat cand vrea muschiu lu' jan jarvis. Nu conta ca il punea dimineata sau dupa-amiaza, nu conta de fusul orar, ca pana acuma doar cand ziceau "marti, x august postam un nou videoclip" asa se intampla de obicei..nu aparea a 2-a zi sub pretextul ca la ei in canada e inca luni si nu stiu ce bla bla bla motive. Nu mai asteptati ca nu apare nici azi. O sa apara asa ....dintr-odata, pe neanuntate.
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 09:40 AM   #983
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by andries.alexandru View Post
ma..nu va mai stresati atata, ca nu apare decat cand vrea muschiu lu' jan jarvis. Nu conta ca il punea dimineata sau dupa-amiaza, nu conta de fusul orar, ca pana acuma doar cand ziceau "marti, x august postam un nou videoclip" asa se intampla de obicei..nu aparea a 2-a zi sub pretextul ca la ei in canada e inca luni si nu stiu ce bla bla bla motive. Nu mai asteptati ca nu apare nici azi. O sa apara asa ....dintr-odata, pe neanuntate.
Vorbesti aiurea, nu Ian Jarvis uploadeaza video-ul.El a spus ca este gata, urmeaza sa fie uploadat in cursul zilei de vineri si daca nu, atunci luni.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 09:46 AM   #984
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Bine..cum zici tu, nu Jan Jarvis uploadeza video-ul ci altcineva, nu conteaza acuma cine, dar el e cel care a dat de veste, deci e responsabilitatea lui. Nu ii mai lua apararea ca si asa lui nu-i pasa nici de mn nici de tn. Si vezi si tu: azi e marti!
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:02 AM   #985
k00rin
Member
 
k00rin's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Petrosani , HD
k00rin is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to k00rin
Default

Degeaba va certati voi ) .. '' ala '' oricum uploadeaza video'ul cand crede ca este gata in totalitate... doara nu il tine si se uita el )...Nu ar avea nici'un interes ..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
k00rin is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:23 AM   #986
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

video este gata, asteapta doar "unda verde", cum zicea chiar jarvis. Zicea el pe-acolo ca is niste probleme cu licentele si alte chestii din astea. Dar acuma chiar ca e culmea: daca faci un trailer, fa cu echipele la care ai licenta, exemplul cel mai bun fiind cu echipele din demo (si fifa are foarte multe licente per total, deci eu vad asta ca pe o gogoasa umflata) .. gata...deja mi s-a amarat de la chestia asta..
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:45 AM   #987
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Ii iau apararea pentru ca se pare, lui ia pasat de majoritatea publicului, este vorba de altfel ed licenta, nu pentru echipe, asa a fost si la console nu puteau sa publice nici un video pentru ca aveau o problema cu licenta.

Nu te umfla tu in pene aici ca ti sa acrit si nu stiu ce pentru ca oricum pun pariu ca nu o sa cumperi jocul, deci parerea ta oricum este nula.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:51 AM   #988
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Ba paul..de ce o iei asa personal? Mi-am zis si eu parerea, ca e forum doar. Si de unde stii tu ca eu nu am sa cumpar jocul? Ba, sa stii, si vorbesc sincer, eu incepand cu fifa 2006 am cumparat numai original. Ce-i drept nu de cum a aparut jocul l-am si cumparat, am asteptat mereu 2-3 luni sa mai scada preturile. Dar de luat tot l-am luat. Si nu eu ma umflu in pene pe aici, ptr ca eu nu caut cearta, nu caut nimic. Tu esti cel care pari indignat de fiecare data cand cineva se ia de, se pare, idolul tau jan jarvis. Ca sa zici ce ai scris tu pe acolo despre mn, ar trebui intai sa ma cunosti, nu sa arunci vorbe asa aiurea. Salut!

Sa incheiem capitolul asta si sa nu mai facem off-topic!
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 10:56 AM   #989
cristycoollboy
Member
 
cristycoollboy's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
cristycoollboy is on a distinguished road
Default

io nu stiu pentru ce ne ambalam atata ca pana la urma e un video si asa oricum peste doua saptamani apare demo asta este asa a fost tot timpul noi cu pc-uri a trebuit sa asteptam mult si bine la ceva imagini sau trailere nu laud pe cei de la konami dar aia deja au aratat fanilor o gramada de chesti despre joc cei de la fifa dece nu ar putea sa faca si ei asta? neau aratat cateva imagini de acuma o luna si ceva si cateva trailere care nici nu erau officiale erau filmate la(gamescom) plus ca pe deoparte nici nu prea are ce sa ne arate din joc ca este ca world cup 2010 si din cate am inceles au mai luat si cate ceva din fifa 10 ps3 daca nu ma insel in fine asta este.

Last edited by cristycoollboy; 31-08-2010 at 10:59 AM.
cristycoollboy is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010, 11:10 AM   #990
vlad123
Member
 
vlad123's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Romania
vlad123 is an unknown quantity at this point
Default

sunt sigur daca video nu a fost publicat pana acum exista vreo problema,nu au de ce sa nu il publice daca nu este nicio problema,trebuie sa asteptam
vlad123 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL