INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-2009, 07:27 PM   #581
seby2pac
Member
 
Join Date: Jul 2009
seby2pac is on a distinguished road
Default ???

toate aceste patch-uri doar strica fifa09

Last edited by seby2pac; 02-08-2009 at 10:43 AM.
seby2pac is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 01:22 AM   #582
SILVINHO
Member
 
Join Date: Aug 2009
SILVINHO is on a distinguished road
Default

Sall imi puteti da ceva linkuri in afara de filefront de pe care sa pot downloada road to world cup 2010???pls..va multumesc
SILVINHO is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 03:22 PM   #583
cosmin targoviste
Member
 
cosmin targoviste's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
cosmin targoviste has a little shameless behaviour in the past
Default

Imi cer scuze daca zic prostii, dar sunt 59 de pagini aici, nu pot sa caut prin toate, iar la search nu gasesc nimic.
Exista kit raptor pentru fifa 09? Adica vreau sa pun echipamente fara a modifica baza de date ca sa nu afectez jocul pe direct ip.
Va rog, poate sa imi zica cineva pe ce pagina gasesc linkul pnetur kit raptor 09? Multumesc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cosmin targoviste is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009, 05:05 PM   #584
b_ady20
Guest
 
Default

Ma indoiesc ca vei gasi.. tocmai ce am cautat in prostie si nici macar pe soccer gaming nu am gasit. Asa ca slabe sanse. Doar sa faci un fisier cmp si sa il aveti amandoi. Ma refer la cel cu care vrei sa joci online.
  Reply With Quote
Old 03-08-2009, 02:12 PM   #585
Rockaru
Member
 
Rockaru's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Rockaru is on a distinguished road
Default Mega Patch

Iata ca patch-ul de care se tot vorbeste ca e prea bug-uit si-a dovedit ,,calitatea,, de game crasher.Cel putin update-urile.Poate ati citit si voi pe fifa4life de update-uri deoarece la inceput nu e prea competitiv si crapa jocul.Ei bine,orice-ati face nu luati v1.2 deoarece nu va fi ceva foarte frumos la deschidere.Totusi in doar 25 minute cat l-am jucat,pana am dat pe o echipa din Japan League si bum,vreau sa va impartasesc cateva impresii despre el.Plusuri si minusuri

+
Cel mai mare:O experienta de gaming absolut deosebita,singurul lucru care nu arata ca in realitate fiind fanii.Cat de real vreti sa fie?
Stadioanele clar imbunatatite.Le-am numarat 368 de stadioane din lume la cea mai buna calitate
Si foarte multe alte plusuri,dar va las pe voi sa descoperiti

-

Mutu,Hildebrand-portarul la Hoffenheim si Hamsik-Napoli sunt...em...em decapitati
Crashuri pe multe stadioane
Crash la a cincea echipa din Japan League
Crash cand vrei sa faci ceva cu Vucinic



DACA ARE CINEVA,ORICINE PATCHUL INSTALAT,CONTACTATI-MA SI SPUNETI DACA PATITI SI VOI LA FEL CU UPDATE V1.2
Rockaru is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2009, 06:51 PM   #586
Rockaru
Member
 
Rockaru's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Rockaru is on a distinguished road
Default You snoose,you lose

Salut...Din nou

Credeam cand am downloadat acest MegaPatch,ca eu voi fi impartitorul de impresii caruia ii crapa jocul.Dar sunt fericitul care abia ii crapa jocul la cate ceva.



Eee....bine.Sa trecem la impresii

cu acest patch sacadarea e la ea acasa.dar este senzational.cine imi poate spune un program de facut poze ca chiar vreau sa va fac in ciuda.Fete mai multe decat am gasit pe orice site.Super jucatori la calitate extradordinare(Jo si Nasri zici ca i-a scos din realitate),crash de stadion nu am gasit pana acum,dar...as vrea sa ma ajutati la ceva cum as putea sa le pun capul la loc celor mentionati in postul de mai sus si...cum fac poze


_____________________________________________


Prepare!Preapre!The end is near!Prepare
Rockaru is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 03:42 PM   #587
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Am un patch facut de fifa4fans cu Brazil 2002, si cand vreau sa inlocuiesc Real Madrid cu acea echipa a Braziliei, cu CM si vreau sa incep Manager Mode, imi apare in Spania tot echipa Realului. Imi poate spune cineva ce mai trebuie sa bifez sau sa schimb in CM 09 ca sa pot juca in manager mode cu Brazil 02.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 05:55 PM   #588
b_ady20
Guest
 
Default

@sebseb: Probabil patch-ul care il ai nu poate fi modificat cu CM.. ceva in genul cum era RLSP acum cativa ani, cand daca umblai in baza de date a jocului dupa ce instalai patch-ul iti crapa. Cred ca acelasi concept il intalnesti si tu.. nu stiu daca exista vreo varianta sa realizezi ceea ce iti doresti. Poate te vor sfatui userii mai experimentati pentru a iesi din impas.

@Rockaru: Ti-as recomanda sa inlocuiesti cu Creation Master 09 fetele celor care apar fara cap in joc, insa e foarte probabil ca patch-ul sa devina apoi instabil si sa iti crape jocul. Poti incerca, insa pentru orice eventualitate sa ai kit-urile de la fifa si acel patch, pentru a le putea reinstala ulterior in caz ca ti se strica jocul.
Poze poti face cand te afli in joc, apasand pe tasta "Print Screen" de pe tastatura.. apoi dai alt+tab, ca sa bagi jocul in bara.. intri in paint si apesi ctrl+v, pentru a da paste la screenshot-ul facut. Dai save la poza care o sa iti apara (e recomandat sa o salvezi in format .jpg si nu .bmp, pentru a ocupa mai putin spatiu) si asta e tot. O uploadezi pe www.imageshack.us si o postezi aici, copiand in mesaj link-ul pentru forum care ti se va afisa pe acel site de upload. Sper ca ai inteles ce am spus si ca ti-am fost de ajutor.
  Reply With Quote
Old 06-08-2009, 09:36 PM   #589
SILVINHO
Member
 
Join Date: Aug 2009
SILVINHO is on a distinguished road
Default

sal imi puteti spune un patch in care sa mi se vada tricourile lungi la jucatori in fifa 09?da sa se vada de la distanta de sus de pe tele camera?
SILVINHO is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009, 01:06 PM   #590
iutu71
Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Italy Milano
iutu71 is on a distinguished road
Default

salutare fifomani.nu stiu daca am postat bine dar va rog sa ma ajutati.cum se poate juca ONLINE cu echipele "Classic XI" si "Campioni XI". am intrebat pe multi care i-am gasit jucand online (printre care si un roman) dar nu vrea nimeni sa spuna.Eu am deblocat echipele. Cand joc normal le gasesc dar in Online nu m-ai apar.Trebuie cumva sa export echipele in vreun campionat sau cum???? .....Multumesc mult
iutu71 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL