INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-2009, 12:01 AM   #101
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

In primul rand nu cred ca cineva ar putea sa castige un proces cu EA Sports , apoi nu e vina lor daca tu scrii pe google "fifa 10 pc" si iti apar poze NG pentru ca nu ei au postat poze NG cu titlul "fifa 10 pc" ci alte persoane in nestiinta de cauza sau pentru a-i prostii pe cei care nu cunosc fenomenul. Daca ar schimba putin grafica ar fi un joc destul de reusit in special gazonul ala fosforescent care nu-mi place deloc , dupa 2 meciuri ma dor ochii. Gameplay-ul e destul de bunicel , mie mi se pare ca au mai incetinit putin jocul fata de varianta precedenta dar e binisor si asa.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 12:02 AM   #102
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cyclone View Post
Am si eu o problema.Am monitor widescreen si la toate jocurile am rezolutia 1360 x 768 mai putin Fifa 10 si Fifa 09.Daca ma puteti ajuta cu ceva patch sau ceva sa setez rezolutia pentru ca se vede foarte urat pe 1280.Multumesc anticipat.
Dar nu ai cum sa setrezi din propieties rezolutioa monitorului?
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 12:07 AM   #103
Xcsu
Member
 
Join Date: Oct 2008
Xcsu is on a distinguished road
Default

de tot kktu grafica la 2010 . jucatorii sunt intunecati rau cu tot cu echipamente .. zoom-u ala e prea mare dat.. dezamagit
Xcsu is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 12:08 AM   #104
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Toricda(FZR) View Post
EA ar trebui actionati in judecata pentru pacalirea maselor(nu stiu cum se zice in termeni juridici)unii intra pe net si scriu "fifa 2010 pc" pe google si ii apar pozele alea super de pe console cu grafica de anul 2010 nu de 2002 si omu' zice "pfaiii ce tare arata,hai sa-l cumpar si eu" fara sa se mai documenteze si ia teapa...nepunand la socoteala cei care fac precomanda inainte sa se anunte lansarea jocului(aproape)oamenii aia nu au ce face cu banii ori sunt cam dusii...si EA se multumeste ca fac profit doar din cauza numelui fracizei si atat dar asta nu va mai dura mult,oamenii vor mai mult,vor mult mai mult si vor trece usor usor la alte simulatoare ale sportului rege,oricum asta cred ca e ultimul an in care EA face un asemenea joc pe pc si scapa fara sediul devastat sau producatorii rapiti
De asta EA Sports lanseaza in ficare an un demo cu cateva saptamani inainte de aparitia jocului
  Reply With Quote
Old 29-09-2009, 12:16 AM   #105
gabi41119842003
Member
 
Join Date: Nov 2003
gabi41119842003 is on a distinguished road
Default

@andreyzinho19: sterge repede cd-key-ul pana nu iei ban, nu ai voie cu chestii care au legatura cu pirateria.
__________________
All guilt is relative. Loyalty counts. And never let your conscience be your guide
gabi41119842003 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 01:02 AM   #106
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Dar nu ai cum sa setrezi din propieties rezolutioa monitorului?
Rezolutia din properties e pe 1360 x 768.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 01:27 AM   #107
shade
Member
 
Join Date: Aug 2009
shade is on a distinguished road
Default

a jucat cineva be a pro?
iar nu cred ca te poti transfera sunt in al treilea seszon si nimic, plus ca am level 6 si destul cupe nationale.nu inteleg de ce s-au mai chinuit daca nu te poti transfera pana la urma te plictisesti orice echipa ai avea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
shade is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 09:59 AM   #108
Never Walk Alone
Nick vechi: gamer_razvan08
 
Never Walk Alone's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Never Walk Alone is on a distinguished road
Default

Mie unul imi place la nebunie, chiar daca nu e ceea ce ma asteptam, merge!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

/7171/13252vh0.png[/img][/url]

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Never Walk Alone is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 01:07 PM   #109
Caligula
Member
 
Caligula's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Caligula is on a distinguished road
Default

M-am săturat să mi se ciocnească coechipierii între ei din minut în minut sau să stea ca momâile în calea paselor. Problema asta era şi la 09, dar văd că s-au hotărât să o rezolve doar pentru console, nu şi PC:

Behavioural Intelligence Improvements

Players are more intelligent with more authentic behavior. Players now avoid passes not intended for them, avoid blocking teammate shots, and throw themselves in the way of attacker's shots in defence.

Nu pot decât să-i acuz de rea-credinţă în ceea ce priveşte utilizatorii de PC.
Caligula is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2009, 06:18 PM   #110
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Caligula View Post
M-am săturat să mi se ciocnească coechipierii între ei din minut în minut sau să stea ca momâile în calea paselor. Problema asta era şi la 09, dar văd că s-au hotărât să o rezolve doar pentru console, nu şi PC:

Behavioural Intelligence Improvements

Players are more intelligent with more authentic behavior. Players now avoid passes not intended for them, avoid blocking teammate shots, and throw themselves in the way of attacker's shots in defence.

Nu pot decât să-i acuz de rea-credinţă în ceea ce priveşte utilizatorii de PC.
Iar eu nu pot sa iti dau decat dreptate!
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL