INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-2003, 02:02 PM   #11
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Telesport este o televiziune !

Iar TV SPORT este o alta televiziune!!!

Nu au nimik comun in afara faptului ca ambele transmit sport !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2003, 02:29 PM   #12
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Pe bune? Atunci mea culpa. Habar n-aveam ca s-a mai facut un post exclusiv sportiv... De cine e condus?
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2003, 03:50 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mie chiar mi-ar place sa am o masa de biliard, poate o camere amenajata asa pentru BARBATI adevarati, taica-meu vrea sa faca asa ceva ca avem la subsol un spatiu urias incalzit, super pentur o sala de genul asta :P daca o sa fie gata chestia asta va chem la o petrecere :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2003, 09:21 PM   #14
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by mns@Dec 3 2003, 04:50 PM
avem la subsol un spatiu urias incalzit, super pentur o sala de genul asta :P daca o sa fie gata chestia asta va chem la o petrecere :P
mda, numai sa nu fie umezeala la subsol la tine mns, ca dupa aia o sa transformi masa aia a ta de 1000$ in lemn de foc
  Reply With Quote
Old 04-12-2003, 01:08 AM   #15
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

da puneti si aer conditionat, nu?
Ba, e o idee buna o "sala de jocuri" la subsolul blocului... Ia ca o sa vb. cu tovarashii mei de la bloc, poate dau afara muraturile!
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2003, 01:40 PM   #16
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
D_Dogg
Posted on Dec 3 2003, 04:29 PM

Pe bune? Atunci mea culpa. Habar n-aveam ca s-a mai facut un post exclusiv sportiv... De cine e condus?
A inceput sa emita de la 1 decembrie ... !
Din cate stiu e condus de Horatiu Nicolau, cel de la ProSport Group...cel cu drepturile pt Divizia A!

Pentru inceput, postul va emite 14 ore/zi si va difuza cele mai importante momente ale sportului mondial desfasurate in 2003 - o retrospectiva internationala si nationala. Este primul pas pe care TELESPORT il face pentru familiarizarea telespectatorilor cu programele pe care le va difuza in 2004: NBA si meciurile de fotbal ale echipei Ajax Amsterdam in direct, ASCAR, Campionatul Mondial de motocros si supermoto, turnee din cadrul Cupei Mondiale la gimnastica si natatie, circuitul atletic Golden League si Grand Prix IAAF, volei - Cupa Mondiala, Campionatul Mondial de volei pe plaja, turnee de tenis din circuitele ATP si WTA.

TELESPORT va putea fi receptionat in toate marile orase ale tarii prin intermediul operatorilor de cablu. Emisia va fi in format digital si integral in limba romana.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2003, 05:42 PM   #17
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Eu inca nu-l receptionez... da sper sa transmita campionatele nationale de biliard. E bine ca au aparut, sa existe concurenta, cine shtie poate vor fi "de calitate", nu porcarii de transmisii de genu' Prima sau TVR. Nu mai zic de B1 sau National.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2003, 01:22 PM   #18
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

da, nici la mine nu intra inca, pe Astral. Din programe am vazut ca deja au inceput cu transmisiile din NBA
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2003, 05:12 PM   #19
stefan
Guest
 
Default

hehe, aim zis acu lu maicamera sa cumpere masa de biliard in loc de mobila in sufragerie, nici nu a vrut sa auda, tata in schimb a fost de acord, faza e ca maicamea e aia cu puterea de decizie
  Reply With Quote
Old 06-12-2003, 10:07 PM   #20
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Heheh ...
am ajuns prea tarziu acasa ca sa mai am timp sa anuntz aici....

la ora 16:00
Biliard
Finala Campionatului Na?ional. Transmisiune direct? din Bucure?ti.

Oricum....... s-a uitat cineva? Eu .. unul nu :P !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL