INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-2011, 06:25 PM   #11
Alecu Valentin
Member
 
Alecu Valentin's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: comuna Gorgota
Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin
Default

Quote:
Originally Posted by Krieb10 View Post
Aici gresesti... Astra nu este spuma ploiesti ... PETROLUL PLOIESTI este unic Ploiesti pentru ca a castigat de 3 ori campionatu , de 2 ori cupa sh a castigat aici in ploiesti cu 3-1 in cupa uefa in grupa impotriva liverpool .. astra sa infintat in anul 2003 ... stiu ca astra a venit mai devreme in liga 1 ... dar PETROLUL VA FACE PROBLEME TUTUROR ECHIPELOR DIN LIGA 1 pentru ca va da totul pe teren sh vor veni multi suporteri ... ati vazut cati suporteri au venit din ploiesti la buzau pentru a sustine petrolul ... FORTA PETROLUL :X ole ole petrolul = = - Petrolul Ploiesti - Otelul Galati 2-1 :X :X bravo oprita ! va bate sh etapa viitoare pe vaslui .. :X:X:X !

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

Amicale :
1) Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti = 4-3
Al.Krieb : Sunt foarte multumit de jocul echipei . Am descoperit multi jucatori buni .

2) Petrolul Ploiesti - Hercules CF = 2-4
Al.Krieb : Asta e . Oricum am dominat tot meciul . Pana la urma , este un amical .

3) Petrolul Ploiesti - Auxerre = 1-2
Al.Krieb : Nu pot sa cred , am dominat tot meciul . Meritam o victorie , si trebuie sa mai cumparam un fundas central bun .

4) Petrolul Ploiesti - Otelul Galati = 0-1
Al.Krieb : Nu am ce sa zic .

Transferurile :
Veniri :
- P.Contrera - Free Agent - 78 - fundas central
- Eltinho - Free Agent - 74 - mijlocas stanga
- A.Dzuba - Free Agent - 70 - atacant
Plecari :
--

Al.Krieb : Sunt foarte multumit de achizitile luate . Sper sa ne ajute cat de mai mult .

Meciul Urmator :
FC Drobeta - Petrolul Ploiesti


---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

Cupa Romaniei - Runda 2 :
FC Drobeta - Petrolul Ploiesti = 0-2
Al.Krieb : Sunt bucuros ca ne-am calificat mai departe , sper sa ne calificam pana la semifinale .

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 1 :
Petrolul Ploiesti - Cetatea Suceava = 2-1

Liga 2 , Seria 1 -ETAPA 2 :
FCM Bacau - Petrolul Ploiesti = 2-1 ( 34' Radu , 82' Ducluc / 6' Eltinho)


Cupa Romaniei - Runda 3 :
Petrolul Ploiesti - Vointa Sibiu = 2-1 ( 29' Eltinho , 45' Dzuba / 71' Tatar )

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 3 :
Dunarea Galati - Petrolul Ploiesti = 1-0 ( 41' Enache )

INTERVIU cu Al.Krieb :
- Sunteti multumit de rezultate pana acum?
Da, sunt multumit . Am inceput sa cunosc toti jucatori .
- Care este secretul calificarii cupei Romaniei in runda 4 ?
Antrenamentele pe care le-am facut cu jucatorii in toata perioada de pregatire .S-a vazut ca n-a fost in zadar , i-a ramas ceva in cap .( rade)
- Te asteapta curand niste meciuri grele .
Mda, trebuie sa ne promovam in Liga 1 , asa ca trebuie sa dam tot pe meci pentru a castiga fiecare meci .
- Cum ti se pare noua echipa PETROLUL PLOIESTI ?
Sunt multumit , toate posturile sunt acoperiti cu cate 2 jucatori .
- OK . Bafta la campionatul .
Multumesc . Salut !


Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 4 :
Petrolul Ploiesti - Sportul Studentesc = 2-2 ( 12' si 29' Radchenko / 18' Marinus , 57' (AG) Contreras )

Neculai , patronul PETROLUL PLOIESTI : Daca nu va castiga urmatoarele 2 meciuri , il voi da afara pe antrenorul Al.Krieb . Nu se poate asa ceva !

Meciul Urmator
Cupa Romaniei - Runda 4 :
Otelul Galati - Petrolul Ploiesti
Astra sa infintat in 1934 din cate stiu si eu si in 2003 echipa ,,celebra Petrolul Ploiesti a facut fuziune cu Astra pentru ca a retragradat asta sa intamplat in sezonul 2002-2003 can petrolul a fost pe penultimul loc si Astra pe 9 si de atunci Astra a avut numele CSM Ploiesti asa ca lasati pe hotii aia de petrolul o echipa mizerabila o echipa de nimic si daca Astra sa infiinta in 2003 de ce exista si prin campionatu 99-2000,2000-2001,2001-2002? ca sa infiintat in 2003 ?

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

ai rezultate bunicele dar etapa a 3 ti-o strica sper sa promovezi
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 06:54 PM   #12
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 5 :
Farul Constanta - Petrolul Ploiesti = 0-1 ( -/45' Dzuba )
Al.Krieb : Ma bucur ca am castigat acest meci . am meritat ca am dominat tot meciul.

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 6 :
Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna = 2-1 ( 28' Dzuba , 90' Dzuba / 67' Dinita )
Al.Krieb : Este bine ca am castigat , trebuie sa ne pregatim ca ne asteapta un meci foarte dificil .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Doar PETROLUL <3 !
Cine imi da comment , las si eu in scurt timp ! -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Krieb10; 26-07-2011 at 06:49 PM.
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 06:54 PM   #13
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Rezultate bune.Un sfat fii mai atent cand declari dupa meci incearca sa "vorbestu mai bine" nu asa: am meritat ca am dominat... puteai scrie Ma bucur de victoria din acest meci.Am meritat deoarece am dominat tot meciul.E doar un sfat nu o lua in nume de rau

Bafta in continuare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 06:57 PM   #14
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

Quote:
Originally Posted by faustino14 View Post
Rezultate bune.Un sfat fii mai atent cand declari dupa meci incearca sa "vorbestu mai bine" nu asa: am meritat ca am dominat... puteai scrie Ma bucur de victoria din acest meci.Am meritat deoarece am dominat tot meciul.E doar un sfat nu o lua in nume de rau

Bafta in continuare!
Da , ai dreptate ! Scuzama dar ma grabesc ! Multumesc pentru Sfat !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Doar PETROLUL <3 !
Cine imi da comment , las si eu in scurt timp ! -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 07:13 PM   #15
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Rezultate bune, dar pe ce loc esti in clasament?
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 07:44 PM   #16
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

rezultate foarte bune , poate reusesti sa faci din echipa revelatia din Romania
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 08:26 PM   #17
thevaly
Member
 
thevaly's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: drobeta turnu severin
thevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nice
Send a message via Yahoo to thevaly
Default

Rezultate bune ! Bafta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

O singura trupa port in mine pe B.u.g Mafia la rau si la bine !!!
thevaly is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 10:34 PM   #18
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Rezultate bune si de ce nu ... norocoase..sa marchezi in min 90..e ceva
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2011, 12:04 AM   #19
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 7 :
Tricolorul Breaza - Petrolul PLoiesti = 0-1 ( 45' Radchenko)

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 8 :
Petrolul Ploiesti - FC Snagov = 2-0 ( 8' Radchenko , 81' Radchenko )

Liga 2 , Seria 1 - ETAPA 9 :
Dunarea Giurgiu - Petrolul Ploiesti = 0-2 ( 51' Dzuba , 61' Budescu )

Cupa Romaniei , RUNDA 5 :
CFR Cluj - Petrolul Ploiesti = 1-1 ( 82' Muresan / 73' Radchenko ) PEN 4-5

Cupa Romaniei , SFERTURILE DE FINALE :
Petrolul Ploiesti - FCM Uta = 1-1 ( 81' Craciun / 61' Mitu ) PEN 2-3

Liga 2 , Seria 1 - Etapa 10 :
Petrolul Ploiesti - Fc Botosani = 0-0

Liga 2 , Seria 1 - Etapa 11 :
Gloria Buzau - Petrolul Ploiesti = 2-4 ( 38' Radu , 42' Boghitoi / 23' Vlad , 30' Budescu , 40' Dzuba , 71' Dzuba )

Liga 2 , Seria 1 - Etapa 12 :
Petrolul Ploiesti - Sageata Stejaru = 2-0 ( 4' Eltinho , 45' Cosic )

Liga 2 , Seria 1 - Etapa 13 :
Dinamo II - Petrolul Ploiesti = 0-1 ( 22' Vlad )

Liga 2 , Seria 1 - Etapa 14 :
Petrolul Ploiesti - CSM Ramnicu Sarat = 1-1 ( 22' Eltinho / 81' Miron )


---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

Voi reveni cu detalii si cu o prezentare !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Doar PETROLUL <3 !
Cine imi da comment , las si eu in scurt timp ! -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2011, 12:09 PM   #20
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

In campionat vad ca ai numai victorii si doar din cand in cand cate un egal, dar pacat de eliminarea din Cupa. Bafta in continuare!
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL