INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-09-2009, 08:15 PM   #121
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by banel16 View Post
raulik tata tu ori esti prost ,ori ai 10 ani!!!Ba tu crezi ca pe 2 octombrie va fii alta versiune de fifa decat asta de pe torrenti te inseli amarnic!M-am saturat de toti dobitocii care o dau cu versiune de panama, ca nu e aia buna, ca nu stiu ce!Singura diferenta e ca acum o piratezi si alta e ca o cumperi oficial din 2 octombrie.Tu ce crezi,dak tot insisti ca va fii alta versiune,ca vor fii in plus pe fifa original?Grafica NG ca pe xbox sau A.I diferit?!Trezeste-te fratele meu ca devii penibil!!!
Nu stiu cine e mai penibil dintre noi 2... crei ca versiunea de pe 2 octombrie o sa fie fara untuked shirts de ex ca tot sau laudad sau sa nu te poti transfera la be a pro ??? nu o sa cumpar jocu ca nici eu nu dau bani pe jocuri dar il voi downloada si sunt aproape sigu ca va fi ceva mai bun..... Si o intrebare... cand incepe perioada de transferuri la bee a po ??? sau nu merge ? voi vati transferat ??
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 08:51 PM   #122
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Eddy90 View Post
nu stiu ce vedeti naspa la fifa 2010 eu din 1007 joc numa fifa am jucat 07 08 si 09 si 2010 ii cel mai tare are o grafica super gazon beton suporteri se misca in tribune super si abia astept sa apara rlsp 2010 cu siguranta o fi ceva reusit fifa rupe pesul.
esti sarcastic?sau poate ai jucat PES....altfel nu imi explic ideeile tale scoase dintr-un basm
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 08:55 PM   #123
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

pls pls raspundetimi si mie...ati reusit sa va transferati la be a pro sau nu ?? Sa nu mai joc aiurea ca deja ma plicti de newcastle
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 10:32 PM   #124
Eddy90
Member
 
Join Date: Sep 2009
Eddy90 is on a distinguished road
Default

nu is sarcastic deloc sunt fan fifa pe viata si fifa 20010 e cel mai tare si am jucat pess 2010(demo) si 2009 nu pot sa zic ca sunt rele dar tot fifa rullz.
Eddy90 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2009, 10:36 PM   #125
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
pls pls raspundetimi si mie...ati reusit sa va transferati la be a pro sau nu ?? Sa nu mai joc aiurea ca deja ma plicti de newcastle
cum sa iti zicem daca jocul oficial nu a aparut inca???jocul care l-ai descarcat de pe net probabil nu este complet,se poate observaasta din cateva lipsuri:tricourile nescoase din pantaloni,in manager mode in primul sezon echipele nu joaca direct in cupele europene(toate aceste imbunatatiri au fost anuntate si ma indoiesc ca nici macar peastea nu o sa le faca daca le-au anuntat) si sunt multi jucatori care nu au mini-faces si multe alte chichitze dastea care oricum nu prea o sa ma modifice notabil jocul.daca vrei sa vezi daca te poti transfera cumpara jocul original deoarece varianta descarcata are lipsuri fata de original

P.S.Eddy90-nu stiu cum poti sa zici ca fifa 2010 e "tare",dar fiecare cu parerea lui
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009, 02:39 PM   #126
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

sigur,sigur.... FIFA 2010 originala arata ca pe Xbox sau PS3.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009, 03:08 PM   #127
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Cati dintre voi veti cumpara jocu si cati il veti lua ca torent?
raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009, 03:47 PM   #128
ZidaneZizou
Member
 
ZidaneZizou's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
ZidaneZizou has a little shameless behaviour in the past
Default

scz daca nu am postat unde trebuia...dar am si eu o intrebare...stie cnv cand apare creation master 2010?
ZidaneZizou is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009, 05:48 PM   #129
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by ZidaneZizou View Post
scz daca nu am postat unde trebuia...dar am si eu o intrebare...stie cnv cand apare creation master 2010?
Nici nu a aparut inca oficial jocul si tu vrei deja creation master?
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009, 06:05 PM   #130
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Ce vai de capu lui e fifa asta ce a aparut pe 26...varianta aia veche.....nici la manager mode nu poti cauta jucatori dupa nume
raulik07 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:01 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL