INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-2012, 10:22 PM   #1
Alex-ul
Member
 
Join Date: Dec 2010
Alex-ul is an unknown quantity at this point
Default O mica rugaminte

Daca aveti putin timp,sa faceti noul echipament de la Steaua pentru fifa 11,sa fie cu mai mult albastru,asta care e in rlsp e 90% rosu si nu prea ma simt in largul meu cand joc cu steaua,are echipamentul prea rosu,prea dinamovist.Va rog sa faceti acest lucru,dau o bere!
Alex-ul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2012, 07:12 PM   #2
Alex-ul
Member
 
Join Date: Dec 2010
Alex-ul is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Alex-ul View Post
Daca aveti putin timp,sa faceti noul echipament de la Steaua pentru fifa 11,sa fie cu mai mult albastru,asta care e in rlsp e 90% rosu si nu prea ma simt in largul meu cand joc cu steaua,are echipamentul prea rosu,prea dinamovist.Va rog sa faceti acest lucru,dau o bere!
Ms de interesul acordat.Sunteti grozavi.
Alex-ul is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2012, 07:16 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Sincer, tu chiar crezi ca cineva face kit-uri pentru un joc aparut in urma cu 2 ani? Cauta tutoriale pe YT si incearca singur, asta e optiunea. Nu mai sunt kit-makeri pe aici. Sau mergi pe SoccerGaming si roaga-i pe useri de acolo ca ai sanse mai mari.
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:19 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL