INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-2009, 03:01 PM   #511
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

din cate stiam eu urmelinho nu e singurul care face patch , mai este si danny79. Patchul lui danny stie careva cand apare?
margarit is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 03:58 PM   #512
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Danny79 lucreaza in echipa RoManager, deci in echipa cu Urmelinho.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 07:31 PM   #513
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

mai demult stiu ca era o intiativa a unor baieti de pe fifaromania sa scoata un patch dar daca tu spui ca s-au unit cu cei de la romanager , te cred) . sper sa fie unul perfect
margarit is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 08:24 PM   #514
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Acei baieti au fost cooptati in echipa de Urmelinho.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 12:54 AM   #515
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Question

Eu nu am FIFA 09 instalat.. Eram curios daca stadioanele din FIFA 09 sunt compatibile cu cele din FIFA MANAGER 09 .... Ceva in gen cum e cu echipamentele sa se poata folosi de la un joc la altul !?
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 09:18 AM   #516
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Question

Aoleoo ce ma fac eu cu voi nu stiu... La problema cu eroarea bazei de date nu stie nimeni... Cu compatibilitatea stadioanelor nu stie nimenini .... Ufff .... Mai am o nedumerire ....
Eu incepui cariera fara sa bifez casuta cu campionat al echipelor de rezerve.. Am banuit eu ca ele joaca undeva si nu arata ... Incepand cu sezonul al doilea in Cupa Romaniei apar echipe de rezerve din Liga a 2-a gen Sanatatea Cluj, Prefabricate Modelu', etc ... In 4 sezoane nu aparu niciodata echipa de rezerve a Universitatii Craiova la tragerea la sorti ! Ma intreb pe ce criterii face jocul alegerea echipelor de rezerve ca sa participe in Cupa !?! Echipele de rezerve cele mai slab cotate le pune an de an (si ca o paranteza, astea pica mereu cu Steaua, Dinamo, CFR Cluj ) iar echipele bunicele nu apar niciodata la tragerea la sorti !!!!
RaduB is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 09:53 AM   #517
oly_raul_07
Member
 
oly_raul_07's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Craiova
oly_raul_07 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Aoleoo ce ma fac eu cu voi nu stiu... La problema cu eroarea bazei de date nu stie nimeni... Cu compatibilitatea stadioanelor nu stie nimenini .... Ufff .... Mai am o nedumerire ....
Eu incepui cariera fara sa bifez casuta cu campionat al echipelor de rezerve.. Am banuit eu ca ele joaca undeva si nu arata ... Incepand cu sezonul al doilea in Cupa Romaniei apar echipe de rezerve din Liga a 2-a gen Sanatatea Cluj, Prefabricate Modelu', etc ... In 4 sezoane nu aparu niciodata echipa de rezerve a Universitatii Craiova la tragerea la sorti ! Ma intreb pe ce criterii face jocul alegerea echipelor de rezerve ca sa participe in Cupa !?! Echipele de rezerve cele mai slab cotate le pune an de an (si ca o paranteza, astea pica mereu cu Steaua, Dinamo, CFR Cluj ) iar echipele bunicele nu apar niciodata la tragerea la sorti !!!!
RaduB...problema cu eroarea bazei de date nu prea ai cum sa o rezolvi. Trebuie sa reinstalezi jocul....asta din cate stiu eu, pentru ca mi s-a intamplat si mie. Iar de Primavara (echipa a doua a Universitatii) cred ca le este frica echipelor din Bucuresti si o saboteaza
FORZA STIINTA!
__________________
ROMAN prin nastere OLTEAN prin gratie divina.
oly_raul_07 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 11:38 AM   #518
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Eu nu am FIFA 09 instalat.. Eram curios daca stadioanele din FIFA 09 sunt compatibile cu cele din FIFA MANAGER 09 .... Ceva in gen cum e cu echipamentele sa se poata folosi de la un joc la altul !?
Din ce am inteles pe forumul oficial, sunt probleme in legatura cu aceste stadioane si jocul nu le incarca cum trebuie.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 02:39 PM   #519
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by RaduB View Post
Eu nu am FIFA 09 instalat.. Eram curios daca stadioanele din FIFA 09 sunt compatibile cu cele din FIFA MANAGER 09 .... Ceva in gen cum e cu echipamentele sa se poata folosi de la un joc la altul !?

Am instalat un stadion pentru fifa 09 in fifa manager 09.
La prima vedere ar fi mers deoarece cand am dat sa vad stadionul nu am avut probleme.Problema a venit cand am intrat in jocul 3d.
Am ajuns la concluzia ca stadioanele din fifa 09 sunt pozitonate intr-un fel iar cele din fifa manager sunt exact opusul ca si asezare.
Am constatat lucrul asta deoarece am pus dupa aia numai textura (fisierele fsh)pe stadionul din joc si nu avea nici o legatura cu stadionul din joc.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 10:13 PM   #520
RaduB
Banned
 
Join Date: Dec 2008
Location: Madrid
RaduB is on a distinguished road
Send a message via MSN to RaduB Send a message via Yahoo to RaduB Send a message via Skype™ to RaduB
Post

Am inteles, multumesc !
In cazul asta astept patch-ul Romaniei
Stiu ca nu are legatura cu ce se discuta aici da' nu gasii la ce categorie sa intreb.... Am o nedumerire... Cum faci sa raspunzi in acelasi Reply la mai multe Quote !? Adica de exemplu sa raspund in Reply asta la ce zise mai sus Danny79 si Astristul cu Quote la amandoi !? Sunt varza a !?

Last edited by RaduB; 13-02-2009 at 10:17 PM. Reason: Ca sa nu mai fac Dublu post ;)
RaduB is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL