INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12

Reply
 
Thread Tools
Old 05-08-2011, 07:30 PM   #41
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Superb acest Gameplay....abea astept sa vad ce promite acest nou fifa manager.....sper sa nu fie prea piperat pretul jocului la data lansarii!!!!
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2011, 08:42 AM   #42
john21
Member
 
Join Date: Feb 2010
john21 is on a distinguished road
Default

pt faza cu limitarea de instalari,nu prea merita sa il cumparam.dai 2mil pe el si daca ai un calculator care se strica des il ai foarte putin.eu l am avut doar 3-4 luni.acum am depasit nr de instalari si numai pot sa l folosesc
john21 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2011, 09:14 PM   #43
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Astristul, mai e disponibil locul de researcher pentru Romania? Mersi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 12:13 PM   #44
Nabucodonosor
Member
 
Join Date: Nov 2010
Nabucodonosor is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Incerca acest gameplay. Pentru a vedea diferenta trebuie sa joci la levelul cel mai ridicat. Adica la Hard Level.
Si care anume este diferenta danny? The Miracle si bermudez,cele mai bune de pana acum.
Nabucodonosor is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 12:40 PM   #45
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Nabucodonosor View Post
Si care anume este diferenta danny? The Miracle si bermudez,cele mai bune de pana acum.
Joaca la nivelul hard si ai sa vezi diferenta.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 03:23 PM   #46
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Arata foarte bine! Imi place! Ma bucur ca au readus acel tip de antrenament ca la TCM 2004:X
Mai multi sponsori,mai multe facilitati pentru club,mai multe optiuni innainte de a cumpara un jucator:X
Astept demo:X
Si inca ceva! Este super ca au luat licenta la LIGA 1 !! pentru prima data in istorie campionatul romaniei este Licentiat!:O
Au licentiat Liga 1? Nu pot sa cred asa ceva
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 10:52 PM   #47
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by sorin View Post
Astristul, mai e disponibil locul de researcher pentru Romania? Mersi.
Din cate stiu, nu. S-a ocupat deja. Totusi poti sa le trimiti aplicatia si te vor contacta ei daca vor avea nevoie de serviciile tale.

Quote:
Originally Posted by ClaudiuSportsFan View Post
Manager 12 va fi disponibil si pe XBOX ? Stiu ca suna stupid, dar parca am vazut ceva de genu pe net...
Jocul va fi disponibil, ca si pana acum, doar pentru utilizatorii Windows OS.

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Si inca ceva! Este super ca au luat licenta la LIGA 1 !! pentru prima data in istorie campionatul romaniei este Licentiat!:O
Poate ne spui si noua de unde ai informatia asta. Federatia de Popice n-a anuntat nimic in acest sens.

Revenind on-topic, FIFAM.info a postat pe site-ul lor noi clipuri cu meciul 3D!



__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 07-08-2011 at 11:01 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2011, 11:24 AM   #48
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Eu sincer nu vad nimic diferit. Acealeasi animatii de la fifa 07-10. Aceleasi pase, centrari, aceleasi preluari si aceleasi suturi. Au mai "luminat" terenu si astea ca parca era mai "inchis" peisaju. Poate si grafica ceva mai buna decat FM08(singurul fm care putem sa zicem ca avea un 3D ok). Dar "physics"-ul este la fel. Se pare ca o sa joc tot instant results . Pacat ca nu fac cum a fost la TCM04, cu fusion. Chiar daca iti trebuie si fifa, macar joci un joc N/G care are logica.

P.S.: Astia fac update la 3D cum faceau la fifa(07-10). Update de lot si "iarba" incredibil de realista cu grafica nemaipomenita .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2011, 02:02 PM   #49
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by wwerko View Post
Eu sincer nu vad nimic diferit. Acealeasi animatii de la fifa 07-10. Aceleasi pase, centrari, aceleasi preluari si aceleasi suturi. Au mai "luminat" terenu si astea ca parca era mai "inchis" peisaju. Poate si grafica ceva mai buna decat FM08(singurul fm care putem sa zicem ca avea un 3D ok). Dar "physics"-ul este la fel. Se pare ca o sa joc tot instant results . Pacat ca nu fac cum a fost la TCM04, cu fusion. Chiar daca iti trebuie si fifa, macar joci un joc N/G care are logica.

P.S.: Astia fac update la 3D cum faceau la fifa(07-10). Update de lot si "iarba" incredibil de realista cu grafica nemaipomenita .
Pai e engine-ul de la FIFA 10 (care e de la FIFA 07 cu cateva imbunatatiri), nu au cum sa fie mari diferente. Cat despre fusion, nu stiu daca are sens pentru ca atunci skillul tau ca manager, tactici etc sunt inutile, tot ce trebuie sa stii sa faci e sa plimbi un jucator de la o poarta la alta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2011, 02:24 PM   #50
vlad_nego
Member
 
Join Date: Dec 2006
vlad_nego is on a distinguished road
Default

Daca intrati pe site-ul oficial fifa-manager.com, la sectiunea FM12, undeva in dreapta arata ligile care vor fi licentiate, printre ele si Romania
vlad_nego is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL