INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 01-12-2009, 09:11 PM   #1
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default Cariera - mariusghe

Mda...In ultima unei defectiuni la joc...Am sters toate salvarile cu steaua si am inceput cu Unirea...Ghinion...Am pierdut in supercupa la penalty cu CFR cu (1)6-5(1)...Au avut noroc singuru gol care l-au dat in meci a fost dintr-un penalty...Insa noi am dat gol corect...

De unde stiu ca au avut noroc?
Pentru ca am jucat in liga cu el si l-am batut cu 3-0...M-am razbunat...Am adus cativa oameni la club...Dar unii de care aveam cea mai mare nevoie m-au parasit si s-au dus la alt club ...Si Unirea e o echipa buna...Sunt multi jucatori tineri probabil de aceea am castigat...I-au cam lasat in urma pe cei de la CFR...

Dar asta e...

---------------

Supercupa:CFR Cluj - Unirea Urziceni a fost penalty si s-a terminat (1)6-5(1)...Au avut mare noroc de acel penalty din timpul meciului...Ei ne-au dat gol doar din penalty...
Etapa 1:CFR Cluj - Unirea Urziceni 0-3 RAZBUNARE!!! v-am zis eu ca au avut noroc

Last edited by Astristul; 01-12-2009 at 09:35 PM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 09:31 PM   #2
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

pana la urma tu cu ce echipa joci?
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 09:32 PM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Dupa cum a relatat cele intamplate, cu Unirea Urziceni!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 02:42 PM   #4
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Offf...oboseala asta...Daca mi-ati putea spune cum sa pun la antrenament pentru ca poate voi stiti mai bine...Deocamdata primele pana la fitness sunt de 15% si relaxatul e de 25% mai bine ne antrenam mai greu decat sa obosim...Si am ajuns pe locul 7... Cu 3 puncte...

--------------------

Etapa 2:Unirea Urziceni-Rapid 1-2
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 03:05 PM   #5
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Rapid:X a batut marfa nu faci si tu niste printuri cu clasamentul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 03:26 PM   #6
zolesma
Banned
 
Join Date: Nov 2009
zolesma is on a distinguished road
Default

incearca si tu sa faci ca mine cu poze , in rest probabil voua nu va place cu poze cum e la mine , ca nu prea primesc commenturi .
zolesma is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 03:49 PM   #7
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

ETAPA 2:Unirea Urziceni-Rapid 2-0

------------------

Din pacate s-a blocat jocul cand sa revin la el si nu am mai putut salva(tot imi dadea o fata buzzuri) si am rejucat si am castigat cu 2-0 de data asta vin cu screenuri:



Bineinteles a trebuit sa fac cateva transferuri pentru ca nu aveam destui jucatori...Astept sa isi revina Brandan din accidentare si sper ca nu o sa mai am accidentari...Pacat pentru ca pe Brandan nu l-am vazut deocamdata decat intr-un meci...



Un loc bunicel zic eu...

Sper ca asta sa nu va faca sa credeti ca sunt trisor...Si sper ca ati sa dati comentarii si cei care intra si doar se uita...

Urmatorul meci este cu Steaua...Primele 3 etape le joc cu cei mai buni...Macar scap de ei pana in iarna...

Last edited by Astristul; 02-12-2009 at 03:58 PM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 03:53 PM   #8
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Mda imi dau seama ce eroare a dat,in fine
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 04:00 PM   #9
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

De ce folosesti baza de date oficiala cu stemele din RO-MD-JP Update patch? Baza de date din RO-MD-JP este mai completa decat cea oficiala!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2009, 04:04 PM   #10
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

ETAPA 3:Steaua-Unirea Urziceni:1-0

----------------

Mda...Se pare ca seria aceasta de echipe bune ne-a cam oprit din drum...
Brandan si-a revenit...partea buna...
Urmatorul meci este cu Timisoara...Seria continua...

screen:



Si am coborat pe locul 6

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

Atristule eu nu am luat chiar toate patchurile...Pur si simplu mi le-am luat pe cele care mi s-au parut mai importante...Nu-l ascultati pe Alexis nu ii convine ca Rapid a pierdut )
mariusghe is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:54 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL