INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-2003, 06:17 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Din cate am auzit a murit ieri pe teren un fotbalist la Cupa Onfederatiilo, parca era la camerun si juca la Lyon sau unde in franta

stiti mai multe despre subiectul asta? s-a intamplat pe teren? ce a avut?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 27-06-2003, 10:31 PM   #2
justafan
Member
 
Join Date: Apr 2003
Location: TIMISOARA,BANAT
justafan is on a distinguished road
Default

Am auzit ca a facut infarct,juca la Man.City pe care i-a costat 12mil.$ aducerea lui, anul trecut.Parerea mea e ca fotbalishtii nu mai au timp liber.Auzind inaintea meciului ca fotbalishtii se plang de meciurile care vin unu' dupa altul,Blatter s-a dus in vestiarul Camerunului shi (sunt cocalar de mirc) le-a transmis:"The show must go on",ce porc... banii vorbesc!
__________________
Poli Timisoara&Fiorentina s-au stins,au rezultat Poli AEK&Florentia Viola-din dragostea pt.fotbal a suporterilor alb-violeti!!!
justafan is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2003, 02:14 AM   #3
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Personal, cred ca Marc-Vivien Foe a murit din cauza steroizilor pe care i-a bagat in el de cand a ajuns in Europa. Ashtia au zis ca a fost un anevrism cerebral, sau ma rog, infarct, dar eu cred ca asta o sa iasa la analize... Ca in presa o sa scrie altceva... asta-i altceva. E pacat, mare pacat! Fotbalistii, saracii, baga in ei tot ce le dau medicii si "sustinatoarele de efort", cum le zic ei, ii baga in mormant. A fost cazul lui Catalin Haldan si al lui Vrabioru la noi.
Oricum a fost impresionant cum Thierry Henry si Jacques Santini, foshti colegi ai lui Foe la Lyon, au plans, iar Henry i-a dedicat golul cu Turcia in cel mai frumos mod... In plus, tot Camerunul a fost in strada(am vazut la stiri mii de oameni plangand).
Nu pot sa nu-mi amintesc...cand a murit Catalin (Dumnezeu sa-l ierte!), fanii echipelor adverse nu mai shtiau cum sa se bucure... Diferenta de mentalite mare de tot!
Cat despre gestul lui Blatter, ce draq, uitati-va ce nume are! Ar fi trebuit sa fie presedintele LPF...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2003, 02:26 AM   #4
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Iar columbienii, tocmai invinsi de camerunezi, au dat dovada de un fair-play exemplar, s-au asezat pe teren in genunchi, si s-au pt. cel care tocmai trecuse in nefiinta...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL