INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 21-02-2005, 02:18 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Intrebarea din topic spune totul...acum sa vedem...

1.Credti ca ar fi de folos un sistem de useri la site....?

2.Sectiune de Career...unde lumea ne trimite cele mai bune imagini si povesti din cariera lor?

3.Preview/Review jocuri de fotbal de la EA Sports?

4.RSS - introduceti pe siteul vostru printr-un script simplu stirile cele mai noi de la FifaRomania

5.Sectiune de goluri in format avi (cele mai bune goluri ale saptamanii/lunii/anului) :P

Va intreb toate astea pentru ca pe parcursul acestui an FifaRomania va trece prin niste modificari majore... :P dorind sa creeam un site cu adevarat profesionist :P

Astfel orice sugestii ati avea pentru noi postati-le aici... :P sectiuni noi...etc... :P

__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2005, 02:34 PM   #2
stefan
Guest
 
Default

un test de inteligenta acolo unde completezi formularul de inscriere pe forum
  Reply With Quote
Old 21-02-2005, 06:27 PM   #3
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

ramane forumu` gol... <_< :P
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2005, 07:08 PM   #4
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

eu sunt pt desfintarea thread-ului cu cariera ... e ... n-am cuvinete sa-l descriu.
review/preview ... asta n-ar fi rau
goluri avi ... belea asa ... da sa si gasiti useri capabili sa le transforme in avi ... :P
si poate mai mult curatenie pe forum
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2005, 08:25 PM   #5
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Referitor la propunerile tale Daniel, 2 cade din start din simplul motiv ca s-a observat reactia userilor la genul asta de subiect...mai precis sunt vreo 3-4 care posteaza si atat..
Nu prea am inteles propunerea nr 1...daca se refera la unu - doi newsposteri in plus atunci e o idee foarte buna pe viitor..
Cat despre crearea acelui script...e o metoda in plus de a ne face cunoscuti si nu pot decat sa fiu de acord :P
Sectiune dedicata golurilor am mai avut noi si nu prea a avut succes...nu stiu daca ar avea mai mult acum..
Alte sugestii nu prea am...nu ma pricep la imbunatatiri...poate doar aplicarea unui regulament un pic mai strict :P
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2005, 10:41 PM   #6
TVSPORT
Guest
 
Default

Am si eu o idee...
Ar fi bine sa faceti o rubrica speciala "Cos de Gunoi" sau ceva asa, prin care subiectele expirate rau de tot sa le mutati acolo...e doar o parere, voi faceti cum credeti.
Si...mai multa curatenie la rubricile care se repeta...sau rubricile create aiurea...
  Reply With Quote
Old 21-02-2005, 10:49 PM   #7
stefan
Guest
 
Default

TVSPORT, ce ai zis tu exista de mult timp :P Propun instaurarea dictaturii militare cu ban la prima abatere :P
  Reply With Quote
Old 21-02-2005, 10:52 PM   #8
TVSPORT
Guest
 
Default

Am si eu o rugaminte la voi, adminii: scoteti-mi si mie aia cu "eliberat conditionat". Multumesc.
  Reply With Quote
Old 03-03-2005, 12:35 PM   #9
steauabuc
Guest
 
Default

Cum adica sistem de useri la site?
  Reply With Quote
Old 03-03-2005, 02:43 PM   #10
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

ar trebui bagata o faza gen: BOU ZILEI ... sau BOU saptamanii ... etc ceva in genu asta ... ca "e" multe cazuri p'aci.
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL