INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 24-02-2012, 04:23 AM   #1
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default forumul lui gianni

Nu se poate chiar cand arunc si eu o privire aici dupa x ani de zile se termina treaba pacat dar asta este cum nu stiu ce s-a intamplat tot ce pot sa spun e ca vreau sa le multumesc celor ce au facut posibile patch-urile ligii lui mitica care ne-au facut sa intram pe acest forum si sa ne cunostem mai bine.

Acum am si eu o ultima rugaminte...imi poate spune cineva care e adresa acestui forum al lui gianni sunt foarte curios ce subiecte exhauistive mai dezbate acest Cioran al zilelor noastre.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2012, 08:42 AM   #2
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Ce se termină? Ştefan & Co. lucrează din greu la un patch pentru Fifa12 din cāte ştiu eu. A anunţat chiar o dată posibilă...3 martie. Au existat īntr-adevăr nişte momente de cumpănă, dar lucrurile par mai ok acum.

Cāt despre gianni, pe el īl apucase mania grandorii pe un forum prea mic pentru intelectul lui semeţ. Crede-mă că nu pierzi nimic daca nu-l vezi. Sunt doar el plus cāţiva membrii rătăciţi de-aici care īncearcă să lege trei discuţii īnsă fără prea mult succes.
Īn plus, omul şi-a pierdut orice fel de credibilitate īn momentul īn care a īnceput să reapară pe-aici sub diferite clone.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by stephen; 24-02-2012 at 08:45 AM.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2012, 11:32 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

Pe "forumul lui gianni" nu mai posteaza nici macar gianni. Se pare ca si-a gasit in sfarsit o ocupatie...
  Reply With Quote
Old 25-02-2012, 07:09 PM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

O alta ocupatie inafara de salvator al forumului sau ultra moralist convins? Greu de crezut
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2012, 12:22 AM   #5
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Băi, nu știu de voi, dar pe mine m-a prins o nostalgie, ceva, chiar acum cāteva minute.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2013, 03:08 PM   #6
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Inca mai traiesc...))
Doar ca n-am mai postat acolo de foarte mult timp...
Si nici aici...
__________________




Last edited by gianni; 28-06-2013 at 03:16 PM.
gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:18 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL