INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-2005, 10:51 PM   #21
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Deci:
Cel mai bine ar sa fie introdus un test IQ la inscrierea fiecarui user pe site.
1.Astfel cei care nu au un scor cat de cat ridicat nu se vor putea inscrie.Nu mai vin totzi prosti pe forum
2.Sa se poate inscrie dar langa numele userului sa scrie scorul pe care l-a luat la test :P
Adika mai bine spus e impossible
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 10:12 AM   #22
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

eu as vrea sa fie mai multa ordine in mesaje, si sa se faca cate un topic pt fiecare meci din div a (deci sa fie rubrica div a - meciuri - etapa -si acolo fiecare meci), pt a se discuta mai concret. si tot asa pt fiecare sport....., discutie.......
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 11:53 AM   #23
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Daca s-ar face ceea ce zici tu acum va fi dimpotriva mai mult haos decat ordine...aceleasi chestii vorbite in 3 topicuri diferite, etc
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 03:08 PM   #24
stefan
Guest
 
Default

au mai fost topicuri sepate pt steaua, dinamo, rapid si craiova si nu a iesit prea bine. si in plus, aveti siteul onlinesport daca vreti discutii pe categorii despre fotbal, FifaRomania e mai mult de patchuri FIFA
  Reply With Quote
Old 14-03-2005, 03:27 PM   #25
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

Quote:
Originally posted by yahoo@Mar 12 2005, 10:51 PM
Deci:
Cel mai bine ar sa fie introdus un test IQ la inscrierea fiecarui user pe site.
1.Astfel cei care nu au un scor cat de cat ridicat nu se vor putea inscrie.Nu mai vin totzi prosti pe forum
2.Sa se poate inscrie dar langa numele userului sa scrie scorul pe care l-a luat la test :P
Adika mai bine spus e impossible
si tu esti ferm convins ca ai face parte din categoria celor care ar lua testu
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 04:59 PM   #26
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Sigur.K doar am puterea sa recunosk k adversarul poate sa-mi fie superior :P
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2005, 08:53 AM   #27
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Chestia cu testul de inteligenta este haioasa, da` stiti si voi ca-n fotbal, nu trebuie multa inteligenta... cat despre propuneri, cred ca voi, administratorii sunteti in masura sa luati cele mai bune decizii, in fond va consider niste profesionisti, din moment ce ati ajuns pana aici... mie imi place oricum site-ul, si sunt incantat de el... ati vazut ca sunt foarte activ... I respect you!!!!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2005, 10:57 PM   #28
50Cent
Guest
 
Default

Cel mai tare! sa fie o galerie cu cele mai spectaculoase goluri!
  Reply With Quote
Old 03-10-2005, 08:35 AM   #29
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Parca ziceai ceva de Career? E o idee buna sa ne impartasim unul altuia din experienta acumulata!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2005, 11:33 AM   #30
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

eu propun ca la inscrierea fiecaruia pe acest forum sa apara un test de "cultura generala" cu intrebari din regulament.astfel fiecare este obligat sa citeasca regulamentul si chiar sa-l retina pentru a putea trece testul.daca greseste o intrebare....de la inceput.ceva in genul licentei de manager din hattrick.
astept opinii vis-a-vis de aceasta propunere a mea. :P


e "placut" sa vezi ca faci o propunere si esti luat in seama...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:45 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL