INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Uefa Champions League

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-2007, 10:29 PM   #1
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default help pls

nu stiti cum (daca se poate) sterge vreun stadion in UCL 06-07 ??...e vorba de stadionu stelei...nu-l mai suportX(....ii cel mai rau stadion pe care am jucat vreodata fifa....mereu imi merge sacadat(numa pe stadionu ala),si chiar daca pun sa fie noapte ii mai luminat ca orice stadion care il pun (chiar daca il pun pe ziua)....vreu sa joc in UCL tournament cu steaua si ma obliga sa joc pe stadionu ala, de asta is disperat....nu stiti cum se poate sterge ??
Razor is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 01:53 PM   #2
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

chiar nu stie nimeni ??
Razor is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 01:57 PM   #3
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

pai cu CM07 v pentru UCL adica v 2.07. si la steaua schimbi stadionul pe care sa joace
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 02:29 PM   #4
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

nu merge sacadat ma,merge foarte bine ai tu placa video zlaba si prea putini ram iar CM07 pentru Champions league nu este
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by andrei_fcmbacau; 28-06-2007 at 02:32 PM.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 06:56 PM   #5
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by razvy 2005+1 View Post
nu stiti cum (daca se poate) sterge vreun stadion in UCL 06-07 ??...e vorba de stadionu stelei...nu-l mai suportX(....ii cel mai rau stadion pe care am jucat vreodata fifa....mereu imi merge sacadat(numa pe stadionu ala),si chiar daca pun sa fie noapte ii mai luminat ca orice stadion care il pun (chiar daca il pun pe ziua)....vreu sa joc in UCL tournament cu steaua si ma obliga sa joc pe stadionu ala, de asta is disperat....nu stiti cum se poate sterge ??
Poti sa umblii in database cu DB Master 07 si sa modifici de acolo ID-ul stadionului pe care joaca Steaua, sau o metoda mai usoara cum a spus si iarca_romica sa folosesti CM 07 pentru UCL si sa faci acelasi lucru .
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2007, 11:29 PM   #6
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by andrei_fcmbacau View Post
nu merge sacadat ma,merge foarte bine ai tu placa video zlaba si prea putini ram iar CM07 pentru Champions league nu este
Eu garantez ca exista. eu il am. imi pare rau ca nu mai am linkul de unde l-am luat ca sa iti demonstrez.
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2007, 12:24 AM   #7
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

multumesc pentru sugestii....si sa stii adrei fcmbacau ca am placa video destul de buna si 512 ram...si numa pe stadionul ala merge asa
Razor is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2007, 12:33 PM   #8
Ad1
Echipa FifaRomania
 
Ad1's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Sibiu
Ad1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to beholdAd1 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Ad1 Send a message via Yahoo to Ad1
Default

si mie imi merge sacadat si am placa video ff buna
Ad1 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2007, 12:48 PM   #9
ShAgG_MaStEr
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Brasov
ShAgG_MaStEr is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ShAgG_MaStEr
Default

pe ati face figuri pe nvidia nai probleme asa a fost intotdeauna la fifa
ShAgG_MaStEr is offline   Reply With Quote
Old 20-07-2007, 09:49 AM   #10
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Eu am nvidia :P......da din tot UCL 06-07 numa stadionu ala mergea sacadat.
Razor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:55 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL