INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-2007, 03:27 PM   #281
Chloe
Member
 
Join Date: Dec 2007
Chloe is on a distinguished road
Default

ma am si yo o mare problema cand intru in meci jucatorii sunt "culcati" pe teren imi poate spunde cineva de ce?
la inceput imi mergea bine ...cu exceptia faptului ca atunci cand ma uitam f de aproape la un jucator se vedea ciudat...nu mai arata ca un om si la reinstalat si acum imi apar jucatori culcat

ma puteti ajuta? pls
Chloe is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2007, 04:05 PM   #282
bogdang
Member
 
bogdang's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
bogdang has a spectacular aura aboutbogdang has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to bogdang
Default

Am intampinat o mare problema:in sezonul 3 la Manager Mode cu Steaua,dupa al trei-lea amical(care e cu R.Sociedad)imi iese din joc si apare eroarea aia cu don`t send.Tin sa spun ca nu mi s-a mai intamplat si ca am incercat toate variantele(meci jucat,quick sim,visual sim)si mi se impotmoleste la incarcarea de dupa meci.Ajutati-ma va rog ca nu prea as vrea sa pierd o cariera asa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Romania traieste prin steaua ei,prinSteaua Bucuresti
"I`m Anti
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
"
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdang is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2008, 02:52 PM   #283
bogdartzz00
Member
 
Join Date: Oct 2007
bogdartzz00 is on a distinguished road
Default

deki am o problema , in jok mi se vede fragmentat am procesor de 1.69.ghz rami 512 mb si placa video de 128 mb de ce help me
__________________

Lume ne intreaba de ce?
Noi pentru tine am fake orice!

Inima sudului bate neincetat

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by bogdartzz00; 01-01-2008 at 10:43 PM.
bogdartzz00 is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2008, 08:40 PM   #284
alexxx_rapid
Member
 
Join Date: Jan 2008
alexxx_rapid is on a distinguished road
Default Salut

Am si eu o problema...cand incerc sa execut penalty-uri,de fiecare data trage numai pe jumatate,nu reusesc sa dau pe colturi.Recunosc ca nu am varianta originala,dar aceeasi problema am avut-o si la varianta demo si la fifa07.Eu il joc pe laptop,i-am pus si o tastatura noua si tot nu merge.Help pls!
alexxx_rapid is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2008, 10:16 PM   #285
haSSen
Member
 
haSSen's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
haSSen is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexxx_rapid View Post
Am si eu o problema...cand incerc sa execut penalty-uri,de fiecare data trage numai pe jumatate,nu reusesc sa dau pe colturi.Recunosc ca nu am varianta originala,dar aceeasi problema am avut-o si la varianta demo si la fifa07.Eu il joc pe laptop,i-am pus si o tastatura noua si tot nu merge.Help pls!
Apasa odata D sa plece jucatorul spre mingea apoi apesi iar D si pe coltul pe care vrei sa dai
haSSen is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 11:58 AM   #286
Chloe
Member
 
Join Date: Dec 2007
Chloe is on a distinguished road
Default

ma ajuta si p mn cineva ??? pls
Chloe is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 09:38 PM   #287
renulren
Member
 
Join Date: Dec 2007
renulren is on a distinguished road
Default

@Chloe: eu as cauta ultimele drivere de la placa video, as dezinstala cele curente si instala pe cele noi, in mod normal asta ar trebui sa mearga.
Eu am alta problema. Am instalat Next Gen Patch & RLSP 1.1 si prin minutul 71' incepe sa scadeze, indiferent de starile grafice. adica merge 2 secunde normal si 1 secunda in slow motion... Daca ies din fifa si intru la loc, face la fel de fiecare data.
Calculatorul meu e un athlon 64 x2, 1g ram si 8500gt..
Are cineva vreo idee?

Am rezolvat prin dezinstalarea/reinstalarea driverului placii video

Last edited by renulren; 03-01-2008 at 04:19 PM. Reason: rezolvat
renulren is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2008, 08:11 AM   #288
CFR A.C.A.B.
Member
 
Join Date: Jan 2008
CFR A.C.A.B. is on a distinguished road
Exclamation

Salutare.....mi-am downloadat patchu'l cu Liga 1 pentru fifa 08....mi-am facut cariera cu CFR dar apar ceva buguri sau pb (cum vreti)
1.Imi "uploadez" stadionul dar nu apare nici o tribuna, peluza in + nici macar un scaun.....( BANII MI IA )
2.Cand joc acasa imi arata ( la inceput cand arata echipele, formatiile ) doar echipa din deplasare echipa mea nu o arata.....
3.Bancile (alea pe care stau rezervele) sunt goale
4.Mingea trece prin plasa de la poarta sau prin gardul din spatele portii
5.Desi am setarea pentru 7 rezerve nu imi apar in timpul meciului ( team management ) numai 5
6.Unii jucatori de la echipa adversa apar in rosu verde si negru parca =)))


Toate aceste probleme nu apar numai de cand mi-am pus patch'ul si doar la Liga 1



Am mai postat 1 data la subiectul "patchuri pentru fifa 08" sau cum se numeste dar acolo nu mi-a raspuns decat 1 persoana si mi-a zis sa fac ceva ce eu am facut deja....bine el nu avea de unde sa stie ca eu am reinstalat fifa 08 si patchul pt ca nu am precizat.....astept alte propuneri pt problemele pe care le am
__________________
Forza CFR !!!

CFR 1907 CLuJ !!!



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CFR A.C.A.B. is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2008, 08:57 AM   #289
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by CFR A.C.A.B. View Post
1.Imi "uploadez" stadionul dar nu apare nici o tribuna, peluza in + nici macar un scaun.....( BANII MI IA )
Nu apare nicio tribuna deoarece astea sunt stadioanele adevarate ale echipelor, si nu pot fi modificate! E logic... Upgradezi managerul stadionului pentru a face locuri mai multe pe stadion ca sa incapa fanii...
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2008, 12:46 PM   #290
Daanniy
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti
Daanniy is an unknown quantity at this point
Default

Sper ca nu e o intrebare ciudata , dar totusi chiar vrea sa stiu care e problema .
A mai observat cineva ca atunci cand joci fifa pe Direct Ip , pasa cu W e uneori diferita . De multe ori se duce foarte ciudat , adica se duce exact pe o directe: sus, jos, stanga, dreapta si combinatiile dintre astea. Insa uneori pasa este foarte apropiata de cea din 2007, adica mingea se duce pe directia viitoare a jucatorului si astfel iesie o pasa buna. Stie cineva ce determina asta ?
__________________
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, atunci esti nebun deoarece pasarerele nu vorbesc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Daanniy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL