INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-2008, 12:46 AM   #471
SaRSaiLA_43v3r
Member
 
Join Date: May 2008
SaRSaiLA_43v3r is on a distinguished road
Smile Hihihi

Priviti aici STEAUA in sezon 2 primu` castigat 3 sau 4 victorii in ucl


Vatca


Djapka Andronic Radu Stefan Emeghara




Bicfalvi Johnson Lulinha


Stancu Badea Costea



Rezerve : Lung Jr. , tudose , gaman , dobrovsky , negoe , torje , vasilache , pretel , dayro , altidore
Vanduti : Habibou(Anderlecht parca) , mendoza + pepe (gremio) , goian(deportivo la coruna) , golansky (porto) , ghionea(deportivo la coruna ) , surdu + nesu (pandurii am loat aproape 1 mil pe ei 2 ))=)) ) , marin (poli tm), petre(ma enerva fata lui lam dat la craiova ) , lovin (buzau) , balanel(Sevilla:O:O) , szekely(lens) , neaga (buzau) , cernea (cotbus) , zapata (Celtic :O:O:O) ,rada (VFL Volfsburg), radoi + dica(Fiorentina am loat mai mult de 10 mil pt ei = mai pun ceva de la mine pt lulinha , plesan (dinamo q un mil ),
Imprumutati : ehman(brasov) , gouron (jiul)
Am cumparat : Djapka 1.5 mil , andronic 0.5 mil , radu stefan 2.5 mil ,johnson free agent , lulinha 13 mil in sezonul 2 lam loat , costea 2 mil , tudose 0.4 mil , gaman 0.5 mil , dobrovsky academy , torje 5 mil sez 2 , vasilache 2 mil , pretel academy , altidore 6 mil , ehman academy , gouron academy , lung jr 0.3 mil , deac si goga nu au vreut sa vina ... revin dupa sez 2 sau 3 cu echipa
Buget 2 mil mai am )


Si care mai vreti fisieru` cu tranferurile din liga 1 + cate ceva din strainatate cautatima sarsaila_4ever cred ca am cam exagerat la pusti cu overall`u
SaRSaiLA_43v3r is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2008, 12:48 AM   #472
SaRSaiLA_43v3r
Member
 
Join Date: May 2008
SaRSaiLA_43v3r is on a distinguished road
Smile

In echipa mea pustii sunt baza cresk` 2 3 ani la ei si scoate yo loveaua ))) si srry am scris mai sus 3 sau 4 victorii )) fac romana cu femeia de servici si srry pt post`uri fara nr ....
SaRSaiLA_43v3r is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL