INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-2012, 06:15 PM   #361
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
E de la academie cumva?
L-am gasit in iulie 2017 ca free agent si l-am cumparat (20 de ani, atacant, 75 nivel). Cred ca e venit de la academia altora dar nu i-au prelungit contractul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2012, 11:39 PM   #362
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by d.drogba View Post
o intrebare.Dupa ce inscriu jucatorii mei se bucura in diferite moduri toate bune si frumoase.Dar nu imi arata nici un prim plan cu cel care a marcat ca in taote "fifele" de pana acum...pur si simplu se duc ei in coltul terenului sau unde ii mai duc eu si se bucura acolo dar nu imi da nici un plan apropiat.Stie careva de ce?Sau cum sa fac sa schimb asta?Stiu nu e mare faza dar vreu si eu sa ii vad "mufa" de bucuros celui care marcheaza
Am si eu problema asta, dar nu numai la goluri, si la faulturi sau ratari importante, stie cineva daca poate fi remediata in vreun fel? :-D
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ea sports, fifa 13, games, soccer

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL