INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-2012, 06:57 PM   #1
LiviuC
Member
 
Join Date: Apr 2012
Location: Galati
LiviuC is on a distinguished road
Default M.Lacatus |MM|

Marius Lacatus MM :

" Am multe oferte pentru acest sezon si as vrea sa vi le enumar : In Liga I : Otelul , Gl. Bistrita , FC Brasov , am o oferta si din Liga a III-a de la Sanatatea Cluj si cea mai tentanta din Rusia , de a antrena echipa FC Moskva care are un buget de 100.000.000 Euro !!! "

Unde imi recomandati ?
__________________
Eu las comentariu,tu-mi lasi mie ?
LiviuC is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 07:09 PM   #2
ayoalex
Member
 
ayoalex's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
ayoalex is on a distinguished road
Default

Eu te-as sfatui sa te duci la Sanatatea si poate ajungi mare.La rusi ai bani dar,na nu e frumos sa iei totul pe tava.E mai bine sa lupti pt. promovare.Consider eu.
ayoalex is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 08:37 PM   #3
LiviuC
Member
 
Join Date: Apr 2012
Location: Galati
LiviuC is on a distinguished road
Default



---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

Bugetul echipei este de 500.000 Euro

M. Lacatus :
" Trebuie sa fac ceva transferuri pentru a reusi promovarea in Liga a II-a . Bugetul este mic dar o sa vindem ceva jucatori si totul va fi bine . Pregatesc 3 amicale : Primul cu AS Roma - o echipa din Liga a 4-a din Romania si 2 amicale in Rusia , unde duc baietii sa se caleasca cu Spartak Nalchik si surpriza , chiar cu Zenit !

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

AMICALE NEGRE PENTRU SANATATEA !!!


AS Roma 1-1 Sanatatea Cluj
Spartak Nalchik 2-0 Sanatatea Cluj
Zenit 6-0 Sanatatea Cluj


M. Lacatus :
" Nici nu ma asteptam la mai mult de la aceasta echipa ! Suntem in formare . Ne gandim doar la meciul din cupa cu Juventus Bucuresti , vreau sa aduc prima victorie la Cluj ! "

TRANSFERURI :

M. Ilie - 32 ani - ATACANT
Pret : 125.000 EURO
Durata Contractului : 2 ani !

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------



ULTIMELE TRANSFERURI :

Junior - 20 ani - ATACANT
Pret : IMPRUMUT
Durata Contractului : Pana la sfarsitul sezonului .

Urmatorul Meci : Viitorul Dej

M. Lacatus :
"Imi pare rau ca am pierdut pe greseli de portar , in schimb ma bucur pentru un transfer senzational . Sa dai 3 goluri in meciul de debut inseamna ceva . Vor mai veni jucatori . Vrem sa promovam !
__________________
Eu las comentariu,tu-mi lasi mie ?
LiviuC is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 09:28 PM   #4
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Ce meci ! Rar vezi un 4-4 ! Ce să zic , probabil au fost multe greşeli de s-au marcat 8 goluri īn cele 90 minute .. Păcat de eliminarea din Cupa Romāniei dar axează-te pe campionat !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2012, 04:39 PM   #5
LiviuC
Member
 
Join Date: Apr 2012
Location: Galati
LiviuC is on a distinguished road
Default

Da , portarul a avut 80% din vina . Sunt goluri si in aparare dar o sa le remediem !

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

Victorie in derby !!!



M. Lacatus :
"Sunt fericit ca am reusit sa aducem cele 3 puncte . Junior s-a integrat bine in sanul echipei iar acum , vreau ca si Burch cat si Balasoiu sa se integreze in echipa . Sa vina cat mai multe victorii !

TRANSFERURI :
R.Burch - 22 ani - Portar
Pret : 380.000 Euro
Durata contractului : 3 ani
Echipa de la care provine : Lincoln City

Balasoiu - 20 ani - Mijlocas Central
Pret : 200.000 Euro
Durata contractului : 3 ani
Echipa de la care provine : CS Buftea
__________________
Eu las comentariu,tu-mi lasi mie ?
LiviuC is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2012, 10:08 PM   #6
iojicu
Banned
 
Join Date: Aug 2012
iojicu is on a distinguished road
Default

Nu am m-ai auzit de mult de Sanatatea Cluj . Imi place ca ai ales sa joci cu Cluj bafta mai departe . Treci si pe la mine Fifa 13
iojicu is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2012, 10:10 PM   #7
LiviuC
Member
 
Join Date: Apr 2012
Location: Galati
LiviuC is on a distinguished road
Default

M. Lacatus :

" Din pacate , in cursul zilei de astazi , am demisionat de la echipa . Se pare ca eu aveam un plan care nu era pe placul patronilor ! O sa imi caut echipa in cel mai scurt timp ! "

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

M. Lacatus :
" Am de unde alege , oferte sunt , acum nu stiu daca sa raman in tara sau sa plec . Am oferte si din Franta , Spania , Rusia si Anglia . Nu sunt foarte hotarat dar sper sa iau decizia corecta ! "

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------



M. Lacatus :
" Nu avem bani de transferuri ! Trebuie sa ma descurc cu ce am , dar nu e problema . Echipa este mare , vom vinde cate ceva si incercam sa facem si bani de transferuri pe viitor . Chiar daca patronul vrea sa ramanem in La Liga , eu cred ca putem mai mult si sper la un loc de EL ! "
__________________
Eu las comentariu,tu-mi lasi mie ?
LiviuC is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2012, 10:11 PM   #8
Vladutz2010
Member
 
Vladutz2010's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Vladutz2010 is on a distinguished road
Default

Eu zic Rusia.E foarte competitiv campionatul
Vladutz2010 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2012, 10:41 PM   #9
LiviuC
Member
 
Join Date: Apr 2012
Location: Galati
LiviuC is on a distinguished road
Default

AMICALE :

1. Unirea Alba-Iulia
2. Astra Ploiesti
3. Universitatea Craiova
4. Rapid Bucuresti

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------



M. Lacatus :
" Sunt multumit de perioada de pregatire . Imi place ca echipa este unita si imi asculta indicatiile . Sper sa aratam acelasi joc si pe plan intern , nu numai in amicale . "

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

PROBLEMA : Am jucat amicalele , dar acum , cand intru in meci , se incarca cam 1/4 din bara si imi iese , da eroare cu don't sent . Stie cineva cum sa o remediez ?
__________________
Eu las comentariu,tu-mi lasi mie ?
LiviuC is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2012, 05:27 PM   #10
mada11
Member
 
mada11's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Cluj-Napoca
mada11 is on a distinguished road
Default

Multa bafta la Xerez,rezultate bune in amicale.Cat despre eroare,nu prea stiu ce sa zic...
mada11 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL