INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode Stories

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-12-2012, 11:11 AM   #11
iojicu
Banned
 
Join Date: Aug 2012
iojicu is on a distinguished road
Default

Bine dar tot nu ingeleg ce fifa joci 10 ?
iojicu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012, 11:17 AM   #12
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by iojicu View Post
Bine dar tot nu ingeleg ce fifa joci 10 ?
Esti tare greu de cap..omul joaca fifa 13, doar in primul post a zis ca a mai postat o cariera la fifa 10..in 2009 atunci cand a aparut.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2012, 05:35 PM   #13
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default



Frank Lampard se retrage din fotbal


Frank Lampard a declarat că se va retrage din activitatea de fotbalist la finalul sezonului acesta, moment în care îi va expira contractul cu gruparea engleză Chelsea.

"După ce îmi expiră contractul cu Chelsea, mă voi retrage. Voi avea aproape 35 de ani şi cred că ajunge. Am avut perioade grele în fotbal. Ca orice om, am avut perioade bune şi mai puţin bune. În momentele grele mi-a fost alături familia mereu", a spus Frank Lampard.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

Chelsea şi Sampdoria au remizat, 1-1, într-o partidă amicală


Chelsea şi Sampdoria au disputat un amical pe Stamford Bridge. Italienii au reuşit să deschidă scorul după o fază ameţitoare creeată de López. Acesta a şutat în bară, iar mingea a ricoşat la Eder care a marcat cu un şut din interiorul careului, în ciuda eforturilor fundaşului David Luiz. În minutul 82, spaniolul Fernando Torres a reuşit să restabilească egalitatea pe tabela de marcaj cu un şut plasat după o pasă primită de la Ramires. S-a terminat 1-1, după o partidă în care nu au lipsit fazele spectaculoase. La meciul dintre cele două echipe ale Europei au asistat 30.000 de spectatori.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

Osasuna şi Chelsea au remizat pe Ivy Lane


CA Osasuna şi Chelsea Londra au terminat la egalitate, scor 1-1, partida amicală jucată joi noaptea pe stadionul Ivy Lane din Spania.

Jucătorul lui Osasuna, Llorente, a deschis scorul în minutul 11, iar Juan Mata a egalat în minutul 50.

A fost o partidă tipic pentru perioada de pregătire din vară, cei doi antrenori efectuând multe schimbări pe parcursul partidei.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

Champions League: Chelsea Londra în grupa A


Echipa londoneză Chelsea va juca în grupa A în sezonul 2012/2013 al UEFA Champions League. Aici este grupa în întregime:

Chelsea F.C.
S.L. Benfica
Borussia Dortmund
Málaga CF

"Este o tragere bună. Dar, până la urmă, nimeni nu se aştepta la una uşoară, şi în această competiţie nu este nici o echipă uşoară de bătut. Avem o echipă foarte bună şi am toată încrederea în jucători mei că putem ieşi din această grupă." spune Sebastian.

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________

Chelsea câştigă amicalul cu Augsburg cu 4-0


Chelsea s-a impus fără emoţii în amicalul cu echipa germană, FC Augsburg, scor 4-0. După un început mai greu, în care deşi dominau nu puteau pune probleme porţii adverse, englezii au deschis scorul prin Hazard, care a marcat singur cu poarta goală. Golul doi a venit la capătul unei faze fixe. Terry a reluat cu capul în poarta lui Jentzsch.

În repriza secundă, Sebastian a folosit o altă garnitură, dar care a dominat la fel de copios partida. Lampard şi Mata şi-au trecut şi ei numele pe lista marcatorilor. Chelsea a lăsat o impresie foarte bună şi se confirmă şi pofta de gol a englezilor, lucru care le-a lipsit în sezonul trecut.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2012, 02:48 PM   #14
Vladutz2010
Member
 
Vladutz2010's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Vladutz2010 is on a distinguished road
Default

Foarte misto iti prezinti cariera.Bravo
Vladutz2010 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2012, 09:25 AM   #15
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Pare accesibila grupa, cu Borussia o sa ai meciuri grele, dar Benfica si Malaga sunt carne de tun. Succes !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2012, 10:34 PM   #16
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default

Deoarece mi-am luat noul patch R.N.G.P '13, voi începe o carieră nouă la Steaua Bucureşti. Mulţumesc.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2012, 10:36 PM   #17
XeNoNNN
Member
 
XeNoNNN's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: Craiova
XeNoNNN will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Brian And Stewie View Post
Deoarece mi-am luat noul patch R.N.G.P '13, voi începe o carieră nouă la Steaua Bucureşti. Mulţumesc.

mda toti la Steaua acum
XeNoNNN is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2012, 10:37 PM   #18
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by XeNoNNN View Post
mda toti la Steaua acum
Ai vreo problemă?
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2012, 10:37 PM   #19
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu vrei sa alegi alta echipa? Sunt eu deja acolo si e ciudat sa fim mai multi la aceiasi echipa
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2012, 10:39 PM   #20
XeNoNNN
Member
 
XeNoNNN's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: Craiova
XeNoNNN will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Brian And Stewie View Post
Ai vreo problemă?
Cum a zis si kevin...Toti la steaua
XeNoNNN is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL