INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-2012, 04:58 PM   #1
alexsars
Member
 
Join Date: Jul 2009
alexsars is on a distinguished road
Default Bug Virtual Pro?

La cariera virtual pro, jucatorul ca l-am facut, acum are 19 ani, si pe la toate echipele pe la care am jucat (LA Galaxy, Hamburg si Marseille), peste tot incep titular si ma scoate in minutul 60. Indiferent de ce loc am in team ranking, chiar daca sunt mai sus decat jucatorul care ma schimba si indiferent de ce overall am, treaba asta tot se intampla. La echipa nationala joc mai mult, in principiu cam 90 de min la fiecare meci. E un bug? ce pot sa fac ca sa joc mai mult?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alexsars is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2012, 08:44 PM   #2
Krieb10
Member
 
Krieb10's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Ploiesti
Krieb10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Krieb10
Default

asa e si la mine ...sunt in sezonu 3 ...primu am jucat la milan dar am mai fst mult timp rezerva la meciurile apoi mau bagat in meci ,apoi in sezonu 2 am acceptat sa ma duc la celtic ca imprumutat si acolo am jucat mult (aveam overal 72 , ani 19 ) si in sezonu 3 am revenit la ac milan dar am acceptat sa fiu transferat la twente si acolo a inceput cum ai zis tu...intru titlular in fiecare meci si ma schimba mereu in minutul 65 sau 60...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Doar PETROLUL <3 !
Cine imi da comment , las si eu in scurt timp ! -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Krieb10 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2012, 01:22 AM   #3
alexsars
Member
 
Join Date: Jul 2009
alexsars is on a distinguished road
Default

acum sunt la Valencia si e aceasi poveste, am overall 76 la 19 ani, si ma schimba in min 60, chiar daca marchez 3 goluri in prima repriza :|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alexsars is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL