INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Probleme
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-10-2005, 11:12 AM   #1
edy2004
Member
 
Join Date: Oct 2005
edy2004 is on a distinguished road
Default

exista cineva care nu are probleme cu acest joc in afara de mine?vad ca toata lumea se plange de cate ceva
edy2004 is offline  
Old 20-10-2005, 01:47 PM   #2
Fifa006
Member
 
Join Date: Sep 2005
Fifa006 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by edy2004@Oct 20 2005, 12:12 PM
exista cineva care nu are probleme cu acest joc in afara de mine?vad ca toata lumea se plange de cate ceva
Eu...n-am nici o prb cu jocu` ..cel putin mie nu mi s-a intamplat niciodata sa dau pe langa poarta si sa fie gol..sau sa dea un offside sau sa fluiere aiurea.. doar un singur lucru....cand dau centrari direct spre atacanti..nu ajung la el..indiferent de ce nivel e..de la amator pana la world class
__________________
Omul invata cat traieste dar tot prost moare!
Fifa006 is offline  
Old 20-10-2005, 01:56 PM   #3
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

nici eu nu am probleme cu jocul.o singura chestie nu-mi place la el.albitrii aia nu fac nimic:nici tusierii nici centralul.alearga de bezmetici nu ridica steagul absolut nimic.mai bine nu-i mai bagau.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline  
Old 20-10-2005, 02:16 PM   #4
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

nici io nu am nici o problema !!! nu mi s-a intimplat niciodata vreun bug sau alte chestii !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline  
Old 20-10-2005, 09:52 PM   #5
~#Stefan#~
Member
 
Join Date: Oct 2005
~#Stefan#~ is on a distinguished road
Default

Mie mi s-a intamplat o data sa dea unu de la echipa adversara autogol shi sa zik k a dat unu de la mine hehe fara mishto
~#Stefan#~ is offline  
Old 08-11-2005, 10:16 AM   #6
dvlad79
Member
 
Join Date: Jul 2005
Location: FIFA COMUNITY
dvlad79 is on a distinguished road
Default

Eu am urmatoarea problema: in timpul jocului, la repunerea balonului de la margine, sau la unele faze din timpul jocului, apar puncte galbene, ca niste pixeli mai mari, care dispar dupa 1-2 secunde (cam ca o "intrerupere"); de la naiba or fi? Nu prea cred ca este o problema legata de placa video, desi la rezolutie de 1280x11024x32 merge cumva cu intreruperi.
Ma rog, asta este configuratia calcului meu: AMD Athlon 1.700+, 512 RAM, ..., placa video ATI Radeon 9200 LE (last edition) 128 Mb 128 bit.

Astept pareri / sugestii, va rog.
dvlad79 is offline  
Old 08-11-2005, 10:30 AM   #7
napKin
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: undeva in Romania
napKin is on a distinguished road
Default

O singura chestie am observat cateodata la loviturile libere portru o prinde si cade cu mingea dupa linia porti si no gol
__________________
If i die B4 i wake leave my toys 2 brother Jake !!!
napKin is offline  
Old 08-11-2005, 12:47 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by dvlad79@Nov 8 2005, 11:16 AM
Eu am urmatoarea problema: in timpul jocului, la repunerea balonului de la margine, sau la unele faze din timpul jocului, apar puncte galbene, ca niste pixeli mai mari, care dispar dupa 1-2 secunde (cam ca o "intrerupere"); de la naiba or fi? Nu prea cred ca este o problema legata de placa video, desi la rezolutie de 1280x11024x32 merge cumva cu intreruperi.
Ma rog, asta este configuratia calcului meu: AMD Athlon 1.700+, 512 RAM, ..., placa video ATI Radeon 9200 LE (last edition) 128 Mb 128 bit.

Astept pareri / sugestii, va rog.
Tot ATI 9200 si la fel face, dar apar chestiile alea doar la degajarile portarilor (cand e imaginea in spatele lor). SI la 2005 tot asa a facut, si asa cred ca face la mai toata lumea. Cred..
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 08-11-2005, 01:04 PM   #9
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

la mine nu apare asa ceva.am vazut insa la un prieten insa jucam pes5.m-am gandit ca este o carcateristica a pes-ului.s-ar putea insa sa fie a placii video <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline  
Old 14-11-2005, 07:48 AM   #10
dvlad79
Member
 
Join Date: Jul 2005
Location: FIFA COMUNITY
dvlad79 is on a distinguished road
Default

Deci tre' sa schimb placa sau sa ma multumesc cu faptul ca nu mai face si altceva, nu? Ma rog, nu e un capat de lume, am sa defragmentez partitia si am sa mai "optimizez" pe ici pe colo. Concluzionez ca FIFA ramane tare chiar daca calculatoarele mai fac figuri
dvlad79 is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:44 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL