INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-09-2006, 12:09 PM   #281
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally posted by Jokes@Sep 17 2006, 09:30 PM
3 Octombrie,sper sa nu devanseze.
[snapback]92602[/snapback]
la aceasta data apare jocul full sau PES6 demo?
sdc is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2006, 12:36 PM   #282
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Hm, nu stiu de ce dar mereu cand privesc grafica de la PES am impresia ca e cam low poli, adica nu exagerat cat sa poti sa zici ca nu e acceptabil pentru un joc din generatia lui, dar totusi din cate se vede FIFA foloseste mai multe poligoane decat PES. Daca tin minte unii, am mai vorbit despre asta pe topicul asta si v-am promis un screenshot cu ce ma deranja pe mine, dar m-am luta cu alte treburi si am uitat dar mi-am adus aminta cand am vazut screenul pus de Johnny, care atunci imi zicea ca la mine era problema ca nu am placa grafica potenta dar si eu il jucam tot la 1280*1024 cu detaliile din joc la High si tot ce avea lodmixerul la Very High iar jocul se vedea la fel ca in screenul pus de el.

Cat despre gameplay nici nu ar trebui sa isi puna cineva problema care din ele e mai bun. Eu unul, exceptand cateva meciuri jucate in FIFA 07 Demo, nu am mai pus mana pe un joc FIFA de anul trecut. Bine ca practic nu am mai jucat nimic de atunci ca la cate pretentii are liceul meu nici nu am mai avut timp de asa ceva, dar daca mi-as face timp de un simulator de fotbal fara doar si poate asa alege PES. Vorbind despre asta imi si aduc aminte de vremea buna in care jucam PES ca ultimul dependent. Damn you Zinca!
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2006, 06:03 PM   #283
Varaloi
Guest
 
Default

Ce intrebare.Desi suntem pe un site numit FIFA ROMANIA,pot sa zic decatPES FOREVER!!!
  Reply With Quote
Old 04-01-2007, 11:50 AM   #284
doru_dutzu
Member
 
doru_dutzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
doru_dutzu is on a distinguished road
Default

fifa the best....cei mai buni...
doru_dutzu is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2007, 05:49 PM   #285
Varaloi
Guest
 
Default

Unii au gusturile lor.Altii...la fel.PES si FIFA sunt un exemplu buuuun.
  Reply With Quote
Old 26-01-2007, 03:57 PM   #286
Undeath
Banned
 
Join Date: Sep 2006
Undeath is infamous around these partsUndeath is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by doru_dutzu View Post
fifa the best....cei mai buni...
Cei mai buni dintre ratatii care stiu ambala jocuri. I know that, altceva?
Undeath is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL