INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Uefa Champions League

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-03-2007, 09:08 PM   #11
dark1990
Member
 
dark1990's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucuresti
dark1990 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by -=[FanSteaua]=- View Post
Ar fi frumos daca ar putea sa puna liga 1
LOL FanSteaua ... cum sa puna LIGA I in UCL ???? ... nu ar mai fi fun
acuma am vazut si eu bug-uri :| ... Bostina e dreptaci, cand vreau sa imi fac manager la "The Treble" imi da eroare :| ... si in plus nu pot sa aleg in "The Treble", Rest of Europe :-< ... :-<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by dark1990; 28-03-2007 at 09:10 PM.
dark1990 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 09:09 PM   #12
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Nu poti sa joci The Treble cu echipele din Rest of World!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 09:11 PM   #13
dark1990
Member
 
dark1990's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucuresti
dark1990 is an unknown quantity at this point
Default

ok ... nu stiam de chestia asta ... my bad ...
poate faceti si voi ceva cu bug-urile astea ... poate scoateti si voi un v2 peste 1-2 saptamani cand aveti voi timp liber
P.S.: Pentru cei care nu pot sa faca manager in "The Treble" trebuie sa respecte anumite chestii :
1. First Name - puteti sa scrieti orice nume
2. Surname - puteti sa scrieti orice nume
3. Head - puteti sa alegeti orice tip de fata in afara de nr. "4" (daca incercati sa alegeti nr. 4 va da eroare)
4. Clothing Style - trebuie lasat "Casual" (daca incercati sa alegeti altceva, va da eroare)
5. Clothing Color - merg toate "Style" (1, 2, 3, 4 si 5)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by dark1990; 28-03-2007 at 09:23 PM.
dark1990 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 09:23 PM   #14
-=[FanSteaua]=-
Banned
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bicaz
-=[FanSteaua]=- is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by dark1990 View Post
LOL FanSteaua ... cum sa puna LIGA I in UCL ???? ... nu ar mai fi fun
acuma am vazut si eu bug-uri :| ... Bostina e dreptaci, cand vreau sa imi fac manager la "The Treble" imi da eroare :| ... si in plus nu pot sa aleg in "The Treble", Rest of Europe :-< ... :-<
Cum a pus si la Fifa 07.. Si nu se poate aleage din Rest of Europe la The Treble.
-=[FanSteaua]=- is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 11:15 PM   #15
urSus
Member
 
urSus's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Galati
urSus will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to urSus Send a message via Skype™ to urSus
Default

...Da daca s-ar putea ar fi foarte bine in rest nimic de spus de patch in afara faptului ca:si mie mi s-a intamplat sa se transforme unul din jucatori cate odata intr-un om cenusiu,Faza cu The Trable,si inca ceva am spus si la fifa 2007 faza cu nocturna desi arata ca e lumina in teren nocturna se vede stinsa..............in rest ITs OK.....APROPO imi place FOARTE MULT numerele personalizate CEL mai tare v-a iesit....sper ca da ca la Fifa 2007 sa scoateti un update in care sa bagati Stadioanele Faru si Poli sa bagati si numerele astea noi cas prea tari....MS FIFAROMANIA
__________________
Cu cat esti mai mare....Cu atat iti dai seama cat de mic esti



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
urSus is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2007, 11:33 PM   #16
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Default

Quote:
Originally Posted by -=[FanSteaua]=- View Post
SI pe mine cand incepi acolo sa fii antrenor cand vrei sa ii schimbi hainele cu bluza sa in camasa daca dai sa fie in camasa te scoate din joc si iti da eroare. Nu stiu de ce..
Si eu am patit la fel. N-am mai schimbat hainele si fata si imi merge sa dau mai departe.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 08:40 AM   #17
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Multumiti-va si cu Steaua update, acum m-ai vreti si Liga 1, apropo Hai Romania go to EURO 2008!!!
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 09:38 AM   #18
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Exclamation Cristocea

nu stiu ce se intampla... dupa ce fac toate cele 3 schimbari Cristocea arata alb ca varul
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 10:09 AM   #19
dark1990
Member
 
dark1990's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucuresti
dark1990 is an unknown quantity at this point
Default

Ca sa mearga sa faceti manager nu incercati sa alegeti la Head nr. 4 si lasati Casual la Clothing Style ... in rest puteti sa faceti ce vreti

1. First Name - puteti sa scrieti orice nume
2. Surname - puteti sa scrieti orice nume
3. Head - puteti sa alegeti orice tip de fata in afara de nr. "4" (daca incercati sa alegeti nr. 4 va da eroare)
4. Clothing Style - trebuie lasat "Casual" (daca incercati sa alegeti altceva, va da eroare)
5. Clothing Color - merg toate "Style" (1, 2, 3, 4 si 5)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dark1990 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2007, 03:05 PM   #20
lupan
Member
 
Join Date: Jan 2007
lupan is on a distinguished road
Default

baieti,cum pot repara urmatoarea problema????????????????????
mi-am instalat patch-ul cu steaua dar cand joc stadionul nu e ,adica fara tribune ,numerele nu exista,nici emblema.

CEEEEEEEEEE SAAAAAAAA FAAACCCCCCCCC?
lupan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:36 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL