INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-2009, 03:59 PM   #1
Cris
Guest
 
Default Ce jocuri jucati?

Am deschis acest thread pentru a vedea ce jocuri se joaca niste gameri inraiti de fifa(cazul meu deasemea).Eu am reinstalat Windows-ul de curand si nu am decat FIFA 09 dar vreau sa ma mai diversific deci prin ce jucati voi imi pot lua si eu idei.Multumesc pentru raspuns(celor care o vor face).
  Reply With Quote
Old 14-03-2009, 08:31 PM   #2
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default

Watchmen - The end is Nigh
GTA IV
Grand Ages Rome
Burnout Paradise..
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2009, 09:58 PM   #3
Varaloi
Guest
 
Default

GTA IV(Xbox360)
Left 4 Dead(PC)
Bioshock(Xbox360)
FIFA Manager 09(PC)
FIFA 09 (Xbox360)
Crysis(PC)

Nota: Desi detin un Xbox360 de aproape 2 ani, nu am avut nicio problema de genul "red ring of death" sau altea d-alea...
  Reply With Quote
Old 14-03-2009, 11:03 PM   #4
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Shuby View Post
Watchmen - The end is Nigh
GTA IV
Grand Ages Rome
Burnout Paradise..
Parerea mea ca Grand Ages Rome e cel mai bun de la Caesar 3 incoace,ce ma m-ai jucam Caesar 2 si 3,asta imi aduce aminte de ele.
  Reply With Quote
Old 14-03-2009, 11:05 PM   #5
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
GTA IV(Xbox360)
Left 4 Dead(PC)
Bioshock(Xbox360)
FIFA Manager 09(PC)
FIFA 09 (Xbox360)
Crysis(PC)

Nota: Desi detin un Xbox360 de aproape 2 ani, nu am avut nicio problema de genul "red ring of death" sau altea d-alea...
Pe XBOX 360 ai cele maa misto jocuri posibile,si eu am PS3,dar am doar fifa 09 la el,si cum stai la Crysis ca l-am terminat acum o luna si e cu adevarat un joc superb ca storyline,grafica si gameplay,ce ma mai faceam invizibil si ii strangeam pe aia de gat.

Last edited by Cris; 14-03-2009 at 11:18 PM.
  Reply With Quote
Old 15-03-2009, 08:47 AM   #6
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Cris View Post
Pe XBOX 360 ai cele maa misto jocuri posibile,si eu am PS3,dar am doar fifa 09 la el,si cum stai la Crysis ca l-am terminat acum o luna si e cu adevarat un joc superb ca storyline,grafica si gameplay,ce ma mai faceam invizibil si ii strangeam pe aia de gat.
E, m-am cam blocat la nivelul ala unde intri in mina acolo, si deodata explodeaza si te trezesti in baza aia a extraterestrilor. Nici n-am mai jucat recent, e adevarat, am fost ocupat cu GTA IV
  Reply With Quote
Old 15-03-2009, 10:44 AM   #7
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
E, m-am cam blocat la nivelul ala unde intri in mina acolo, si deodata explodeaza si te trezesti in baza aia a extraterestrilor. Nici n-am mai jucat recent, e adevarat, am fost ocupat cu GTA IV
Are unchiul meu GTA IV dar nu stiu daca imi merge:crezi ca imi merge pe un Intel Pentium 4 de 3.2 Gigahertzi,2 GB RAM,si GeForce 8600 de 512 Mb.Te rog daca sti ajutama,desi il joci pe XBOX 360 poate sti.

Last edited by Cris; 15-03-2009 at 10:50 AM.
  Reply With Quote
Old 15-03-2009, 12:21 PM   #8
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Cris View Post
Are unchiul meu GTA IV dar nu stiu daca imi merge:crezi ca imi merge pe un Intel Pentium 4 de 3.2 Gigahertzi,2 GB RAM,si GeForce 8600 de 512 Mb.Te rog daca sti ajutama,desi il joci pe XBOX 360 poate sti.
Merge si merge lejer, cel putin pe medium
  Reply With Quote
Old 15-03-2009, 12:48 PM   #9
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Merge si merge lejer, cel putin pe medium
Multumesc mult!
  Reply With Quote
Old 15-03-2009, 01:18 PM   #10
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Merge si merge lejer, cel putin pe medium
Cred ca nu stii ce vorbesti. Single-Core sa duca GTA IV medium lejer? Nici in vise nu cred.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL