INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-2009, 02:13 PM   #51
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Am inceput sa ma joc si eu FM si mi se pare destul de interesant. Dar am o intrebare pentru "veteranii" acestui joc.. Fiind suporter al echipei, am inceput cu CFR Cluj si m-ar interesa cam ce jucatori merita adusi la echipa (pe orice pozitite, mai ales portar). As prefera ca jucatorii sa fie romani, dar si strainii se accepta

Astept raspuns.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2010, 12:47 AM   #52
fm_genius
Member
 
Join Date: May 2010
fm_genius is on a distinguished road
Talking buna

mai joaca cineva 2009 online,daca da dati un add fm_genius.apropo caut partener pt liga 1 pe 9.3.0.astept doritori.am experienta.momentan sunt in sez 10 cu steaua si am 2 uefa si un ucl,fara trisare.dar cu o academie de pusti ce a inceput sa dea randament abia dupa 4 ani jumate
fm_genius is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2010, 09:37 PM   #53
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Este fain jocul ?
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2010, 09:29 AM   #54
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Nu imi place , am instalat aseara , fara RLSP doar asa sa vad :-? e naspa... tot la putere este Fifa/PeS!
__________________

Respect for all members.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2010, 12:38 PM   #55
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Style_Style View Post
Nu imi place , am instalat aseara , fara RLSP doar asa sa vad :-? e naspa... tot la putere este Fifa/PeS!
In primul rand , RLSP n-are nicio legatura cu Football Manager si in al doilea rand , tu stii care e diferenta dintre FIFA/PES si Football Manager?
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2010, 02:17 PM   #56
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Sincer, mai are rost? FM nu e un joc pentru oricine, trebuie sa ai anumite abilitati diferite, si sa ii stii rostul. Si sincer, exista FM 2010? Si momentan e research-ul pentru FM 11. Asa ca sincer thread-ul asta nu isi mai are mult rostul, ar trebui doar cel de 10 lasat deschis pentru discutii si atat. Nu are rost sa ne complicam viata cu cei care din nefericire nu pot face diferenta intre Fifa si FM, unul e un arcade altul mai mult un simulator, si sunt si pe arii diferite ale jocurilor sportive.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
leut is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2013, 02:27 PM   #57
Pancone
Member
 
Pancone's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Pancone is on a distinguished road
Default

Salut! Daca doreste cineva sa joace FM2009 online cu mine trimiteti-mi PM.
Pancone is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL