INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-2010, 03:30 PM   #11
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Steaua away
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 03:31 PM   #12
CdXp98
Member
 
CdXp98's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Arad
CdXp98 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to CdXp98
Default

frumos!!! bravo ! continua
__________________
Back...
CdXp98 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 03:47 PM   #13
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

arata bine , dar vezi ca tre sa pui si inner shadow si peste guleru de sus
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:16 PM   #14
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Otelul home


Nu mi-a prea iesit gulerul.

Last edited by L3gionarul; 30-07-2010 at 08:20 PM.
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:31 PM   #15
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

e bun pt primu tau guler si vezi ca stema ai puso aiurea si trb sa stergi albu ala de la arcelor mital puneai doar semnul si numele fara albu ala inrest gg a iesit fain
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:50 PM   #16
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by CasT View Post
e bun pt primu tau guler si vezi ca stema ai puso aiurea si trb sa stergi albu ala de la arcelor mital puneai doar semnul si numele fara albu ala inrest gg a iesit fain
Tu ai vazut macar echipamentul cum e?..stema e pusa aiurea de ei., albul acela asa este el in realitate pe echipament...este bun dar vezi ca este gresit designul de pe maneci..si e oarecum bine pt ptimul tau guler dar vezi ca are 3 culori
Nesta is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2010, 08:30 AM   #17
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

nu am vazut si as vrea sa modifice ei daca aia de la otelul au fost prosti si nu lau modificat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2010, 04:51 PM   #18
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by L3gionarul View Post
scuzam ca-ti spun dar colarul nu-i facut de tn deci tine pt tine astfel de comentarii si lasai pe cei carora le apartine sa faca comentarii, daca detinatorii acestuia imi vor spune sa il schimb o voi face, veziti de editarile tale si eu de ale mele ok ? ca te cam iei de toti pe forum (ex: slpash , cast).
iar comentezi ? care celora care le apartine pt ca acest minikit este al echipei FifaRomania nu ai drept sa il folosesti.
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 10:52 AM   #19
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default Roamnia


Home



Away

Scuze ca nu am mai updatat minikitul oteleului dar nu mi-a reusit nicicum si am decis sa ma las pagubas
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2010, 07:47 PM   #20
vladinho96
Member
 
vladinho96's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Iscroni,Aninoasa,Petrosani,HD
vladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nice
Send a message via Yahoo to vladinho96
Default

arata bine..bravo!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladinho96 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL