INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-2012, 04:19 PM   #11
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Felicitari pt calificare in cupa . Pe ce loc esti in campionat?
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2012, 09:30 PM   #12
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Hai că uşor,uşor īţi revi şi īn campionat . Cāt despre cupă , ce să spun , ai mari şanse să o cāştigi !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2012, 09:43 PM   #13
Liilisoor
Member
 
Liilisoor's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Liilisoor is on a distinguished road
Default

Ai rezultate bune Succes in continuare.
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2012, 10:23 PM   #14
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Etapa 24
3-0

Antrenor: A fost un meci la dispozitia noastra si ma bucur ca am castigat.


Etapa 25
2-0

Antrenor: Inca o victorie importanta pt. noi sper sa o tinem tot asa pana la final.


Etapa 26

1-2

Antrenor: Nu stiu ce au avut baietii in acest meci dar sper sa ne revenim.


Etapa 27
2-2

Antrenor: Echipa a cazut din punct de vedere al moralului, nu mai stiu ce sa fac pt. ai motiva.

Finala
4-2

Antrenor: Sunt bucuros ca am reusit sa castigam acest trofeu. Felicit jucatorii.

La finalul sezonului N.Ionut a vorbit cu presa:
Reporter: Cum va simtiti dupa castigarea cupei?
N.Ionut: Sunt fericit pt. acest prim trofeu din cariera si pot spune ca jucatorii au aratat ca au caracter.
Reporter: Locul 7 din campionat pe care ati terminat este un motiv de ingrijorare?
N.Ionut: Sigur ca da, cand obiectivele pe care ti le-ai propus sunt departe inseamna ca ceva nu merge in echipa ta.
Reporter: Sunteti mandru ca Obafemi Martins este golgheterul campionatului?
N.Ionut: Cum sa nu fiu, este un atacant de mare valoare.
Reporter: Este adevarat ca Martins ar putea parasi echipa?
N.Ionut: Sunt ceva probleme legate de situatia sa contractuala, nu se stie nimic concret, cu toate ca eu il doresc la echipa, ramane sa vedem saptamanile care urmeaza.
Reporter: Vor veni jucatorii noi la echipa?
N.Ionut: Orice este posibil, daca este nevoie da.
Echipa antrenata de N.Ionut a terminat pe locul 7 in campionat si a prins inextremis un loc de cupa europeana si a castigat si cupa Rusiei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
invincible is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2012, 10:30 PM   #15
Liilisoor
Member
 
Liilisoor's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Liilisoor is on a distinguished road
Default

Pacat ca doar pe locul 7, dar felicitari pentru cupa !
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 01:48 PM   #16
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

In campionat datorita inconstantei de la inceput ai ramas putn in urma insa castigarea cupei e o realizare!Felicitari si bafta la anu', sper ca vei reusi sa iei titlul!
__________________
Diavol Rosu
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 03:52 PM   #17
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Nu este un capat de lume ca ai terminat pe locul 7.Dar sper ca vei reusi mai mult in noul sezon. Bafta!
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 04:22 PM   #18
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Dupa primul sezon petrecut la Rubin si rezultatele pe care N.Ionut le-a avut alaturi de echipa, situatia sa este incerta in acest moment, datorita unor probleme financiare legate de club. Acesta a raspuns unor intrebari rapide puse de jurnalisti.
N.Ionut: Spuneti repede ca ma grabesc.
Reporter: Mai continuati la Rubin?
N.Ionut: Avand in vedere ca uni jucatorii sunt nemultumiti si doresc sa se desparta de club este posibil ca si eu sa parasesc echipa, aici tot ce conteaza este decizia conducerii. Vom lamuri zilele care urmeaza.


Dupa 3 zile de sedinte si negocieri aprinse intre conducere si restul stafului, s-a luat o decizie. N.Ionut vorbeste in exclusivitate despre soarta echipei.
Reporter: Ce decizie s-a luat? Mai ramaneti?
N.Ionut: Dupa 3 zile de negocieri si promisiuni am ajuns la un acord. DA! Raman la echipa.
Reporter: Ce jucatori vor pleca de la echipa?
N.Ionut: Ne-am despartit de O.Martins pt. ca era nemultumit de salariul care l-a avut. Si vor mai pleca cativa jucatorii care sunt in plus.
Reporter: Dar Martins era principalul atacant. Ce o sa faceti acum?
N.Ionut: Ramane sa vedem. Conducerea mi-a promis un atacant mai bun.
Reporter: Pai tocmai din cauza banilor a plecat si Martins, de unde o sa aveti bani pt. un nou varf?
N.Ionut: Acuma se negociaza cu un nou investitor care urmeaza sa bage bani in club. Lui Martins i-am promis un contract beton doar sa astepte pana se finalizeaza negocierile. El a refuzat si ne-am despartit.
Reporter: Puteti sa ne dezvaluiti numele atacantului?
N.Ionut: Nu pt. ca noul investitor a preferat sa ramana secret pana la momentul oportun.
Reporter: Cum vi se pare tragerea la sorti pt. Europa. Lille, Vallerenga si St. Pats pot sa va puna probleme?
N.Ionut: O sa fie o lupta in 3 pt. locurile 1 si 2.

Etapa 1
3-2
Antrenor:Sunt fericit ca am castigat primul meci.

Etapa 2
2-0
N.Ionut:Inca o victorie care ne mentine moralul ridicat.

Etapa 3
1-1
N.Ionut:Se vede ca de data aceasta am avut un adversar mai greu.

Etapa 4
2-1
N.Ionut: Ne mentinem sus in clasament cu aceste victorii. Anul asta putem spera la titlu.

Etapa 1 Europa
4-0
N.Ionut: Am debutat cu dreptul in europa.

N.Ionut vorbeste in legatura cu prima victorie din Europa.

Reporter: Cum a fost primul meci din grupe pt. dvs. si jucatori?
N.Ionut: Prin prisma rezultatului a fost un meci usor, dar avand in vedere ca este primul meci in Europa pt. mine si uni jucatorii am avut emotii.
Reporter: Ce atacant de mare valoare va aduce noul investitor?
N.Ionut: Pt. ca actele sunt semnate si el ne apartine pot sa va spun despre cine este vorba. Este vorba de atacantul Romelu Lukaku de la Chelsea pe care s-a platit fabuloasa suma de 46 milioane de euro.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
invincible is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 04:43 PM   #19
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Deja echipa incepe sa practice un joc mai bun.Se vede omogenitatea Sper s-o ti doar asa.
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 04:52 PM   #20
Liilisoor
Member
 
Liilisoor's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Liilisoor is on a distinguished road
Default

Rezultate excelente! Cred cu siguranta ca acest sezon va fi mult mai bun decat precedentul. Succes !
Liilisoor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL