INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: Jucatorul anului
Nicolae Dica (Steaua) 36 42.86%
Claudiu Niculescu (Dinamo) 5 5.95%
Cristian Chivu (AS Roma) 4 4.76%
Adrian Mutu (Fiorentina) 22 26.19%
Daniel Coman (Rapid) 9 10.71%
Ciprian Marica (Shakhtior Donetk) 0 0%
Razvan Rat (Shakhtior Donetk) 0 0%
Dorin Goian (Steaua) 1 1.19%
Ionel Ganea (Dinamo) 3 3.57%
altcineva 4 4.76%
Voters: 84. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 04-01-2007, 05:35 PM   #21
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Vai mersi ce dragutz esti. Mie nu imi place de tine ca ma contrazici si esti zdelist! Eu ma mir ca l-au pus pe Cacarlos deceptia anului, ca astia de la carpeta ar fi fost in stare sa il puna pe Marica, numai sa nu iasa unu de la zdiaua!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 05:44 PM   #22
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

hai ca esti tare...incepi sa devii cel mai amuzant din lume...chiar imi place de tine...numai sa nu uiti sa imi aduci aminte sa te votez... (scuze de offtopic) foarte tare: Carpeta , cacarlos ..cat despre jucatorul anului...Dica merita 100%...a dat 4 g0latz0uri in ch. league ..de la rapid a dat cineva in champions league??..ca nu imi aduc aminte..
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 05:57 PM   #23
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

1. Nu incerca sa ma contrazici spunand ceva despre jucatorii Rapidului ca nu-ti iese.
2. Incearca sa nu mai fii subiectiv, sunt multi useri suporteri stelisti pe forumul asta si majoritatea nu sunt asa incapatanati si stiu sa fie si obiectivi si recunosc cand o alta echipa sau jucator e mai buna/bun decat Steaua sau un jucator al Stelei! Ok?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 06:12 PM   #24
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

ok...glumeam si eu... ...daca te-ai suparat ...SCUZE
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 07:17 PM   #25
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

nu a zis nimeni ca trebuia votat jucatorul anului un jucator rapidist... dar cred ca Mutu trebuia.. e golgeter in italia.. wtf SERIE A.. e cel mai bun jucator din serie A in ceea ce priveste notele acordate meci de meci nu ca a dat cateva goluri in CL care recunosc, nu sunt de neglijat dar cred ca mutu a facut mai multe... si Carlos ... ma gandesc ca trebuia ales un jucator roman... dar daca a intrat si el in cursa e meritat premiul...
olaroiu nu este nicidecum cel mai bun antrenor roman.. dar a avut cele mai mari performante
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 07:25 PM   #26
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

Nu e golgeter..asa ziceau astia..dar azi am vazut la tv p Antena 3..e la 2 goluri de Totti si la unul de nu stiu cine..e pe 3
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 07:35 PM   #27
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

bine acum o etapa era dar e golgeterul fiorentinei , echipa care il are in lot pe Toni... gheata de aur a europei (cred)
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 07:47 PM   #28
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

E cel mai bun atacant din Serie A dupa media notelor primite. Iar din cate stiu eu Dica nu e cel mai bun atacant din Divizia A, si in niciun caz nu putem compara Liga lu` Mitica cu Serie A, sa fim seriosi!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 08:22 PM   #29
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Acu un an toata lumea il injura pe Mutu si acum toti sariti sa-i suflati in cur. Aici era vorba de jucatorul anului in 2006, A jucat si Mutu bine 2 luni si imediat trebuie iar sa-l vedem peste tot.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2007, 08:59 PM   #30
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by kellerman View Post
Logic ca la asa zisele anchete ale Carpetei Sporturilor a luat Dica. Pt ei cel mai destept om e Gigi si cel mai bun manager general din lume e Mimi!
Lasi de inteles ca toti cei care il considera pe Dica jucatorul anului sunt niste dobitoci (e doar o observatie, nu am nimic de comentat).
Asta cu Gigi... ar trebui s-o argumentezi; eu nu vad pe nicaieri nimic care sa ma duca cu gandul la asa ceva. Ma rog, asa sunt suporterii, cei mai multi non-stelisti au impresia ca mass-media e stelista, iar cei mai multi stelisti au impresia ca e dinamovista...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:58 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL