INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-2008, 01:22 AM   #101
violet_blood
Banned
 
Join Date: Dec 2005
Location: TIMISOARA, Peluza SUD
violet_blood is infamous around these partsviolet_blood is infamous around these parts
Send a message via Yahoo to violet_blood
Default

Doar atat am de zis:
http://www.youtube.com/watch?v=IjjWO_Tvy58&feature=user
violet_blood is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2008, 09:24 AM   #102
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Ok, te inteleg, iubire eterna poli, pentru poli pana la capatul lumii, dar ce treaba are cu rlsp?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2008, 08:32 PM   #103
champion
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: nevermind
champion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nice
Default

Ce meci frumos azi la Timisoara, dupa ce au fost condusi cu 1-0, Poli a intors rezultatul la 3-1.
Golul etapei, de pana acum. http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?v...arian_Cisovsky
__________________
"the most complete player to ever play for liverpool"

An absolute colossus in the centre of the park, Gerarrd's tireless running,
superb vision on the ball an ability to strike from
distance have made him one of the best midfielders in the world.
champion is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 08:38 PM   #104
S3BBY
Member
 
S3BBY's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Braşov
S3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond reputeS3BBY has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to S3BBY
Default

Quote:
Originally Posted by violet_blood View Post
Cand ati jucat voi fotbal? Fara arbitrii si/sau adversari platiti sunteti praf!
M-am gandit ca ar fi mai bine sa continui discutia aici,ca sa nu fiu off-topic.

Deci,violet_blood,tu zici ca toate echipele din capitala sunt corupte,ca fac blaturi si aranjamente s.a.m.d.Dar ce zici tu de meciul Ceahlaul-Poli 2-1,din sezonul trecut,cand meciul s-a jucat in acelasi timp cu Dinamo-Steaua si nu a fost televizat?Oare nu a fost nimic neobisnuit?Am zis asta doar pt. ca am vazut ca esti asa aprins impotriva echipelor din capitala si ca sa iti arat ca si echipa ta de suflet,cea curata si nevinovata,nu s-a putut abtine de la niste banuti in plus.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
S3BBY is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 09:38 PM   #105
violet_blood
Banned
 
Join Date: Dec 2005
Location: TIMISOARA, Peluza SUD
violet_blood is infamous around these partsviolet_blood is infamous around these parts
Send a message via Yahoo to violet_blood
Cool

Quote:
Originally Posted by S3BBY View Post
M-am gandit ca ar fi mai bine sa continui discutia aici,ca sa nu fiu off-topic.

Deci,violet_blood,tu zici ca toate echipele din capitala sunt corupte,ca fac blaturi si aranjamente s.a.m.d.Dar ce zici tu de meciul Ceahlaul-Poli 2-1,din sezonul trecut,cand meciul s-a jucat in acelasi timp cu Dinamo-Steaua si nu a fost televizat?Oare nu a fost nimic neobisnuit?Am zis asta doar pt. ca am vazut ca esti asa aprins impotriva echipelor din capitala si ca sa iti arat ca si echipa ta de suflet,cea curata si nevinovata,nu s-a putut abtine de la niste banuti in plus.
A fost cu scop bun , ar fi ajutat la posibila retrogradare a clonei unei clone comuniste numita stiaua!
In afara de asta si ca am castigat 2-3 meciuri contra Craiova ca sa nu retrogradam altceva nu ai ce zice! Noi nu am castigat 18 sau 23 de campionate prin santaj , blat si alte ilegalitati! Pa si pusi.
violet_blood is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 09:46 PM   #106
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Asa e, voi nu le-ati castigat deloc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2008, 10:03 PM   #107
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by violet_blood View Post
A fost cu scop bun , ar fi ajutat la posibila retrogradare a clonei unei clone comuniste numita stiaua!
In afara de asta si ca am castigat 2-3 meciuri contra Craiova ca sa nu retrogradam altceva nu ai ce zice! Noi nu am castigat 18 sau 23 de campionate prin santaj , blat si alte ilegalitati! Pa si pusi.
Doamne dar eşti imposibil. Uită-te īn ograda ta şi apoi sări cu gura. Dacă echpa ta face blaturi ar trebui să īţi fie scārbă de cei care o conduc, īn schimb tu eşti māndru. Dacă blatul ăla(īn cazul īn care chiar a fost blat) e un exemplu pozitiv pentru tine atunci chiar ai probleme grave. Nu există blat īn scop bun fiindcă se īncurajează fenomenul. Eu personal nu te mai suport. Şi ai putea să scrii şi numele echipelor corect de acum īncolo şi să termini cu batjocura asta.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 12:44 AM   #108
violet_blood
Banned
 
Join Date: Dec 2005
Location: TIMISOARA, Peluza SUD
violet_blood is infamous around these partsviolet_blood is infamous around these parts
Send a message via Yahoo to violet_blood
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Doamne dar eşti imposibil. Uită-te īn ograda ta şi apoi sări cu gura. Dacă echpa ta face blaturi ar trebui să īţi fie scārbă de cei care o conduc, īn schimb tu eşti māndru. Dacă blatul ăla(īn cazul īn care chiar a fost blat) e un exemplu pozitiv pentru tine atunci chiar ai probleme grave. Nu există blat īn scop bun fiindcă se īncurajează fenomenul. Eu personal nu te mai suport. Şi ai putea să scrii şi numele echipelor corect de acum īncolo şi să termini cu batjocura asta.
Am zis eu ca sunt mandru? esti praf copile ! Ia da o tura pe hi5 poate ai primit vreun comment!
Hai ca ma retrag de pe forumul asta! Mi-a facut placere sa fac caterinca de voi! stiaua si dinamu fura de la infiintare! Pentru toti sustinatorii acestor doua clone comuniste am o vorba: MUE! Pa si pusi.
violet_blood is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 07:24 AM   #109
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Lasă, mă, oricum eşti deasupra īntregului forum, prin simplul fapt că eşti din Banat şi ţii cu Bragadiru...

Revenind (oarecum?) la subiect, etapa viitoare FC Timişoara are meci acasă cu CFR Cluj, ceea ce ar trebui să fie interesant. Cele două sunt vecine de clasament, iar pentru CFR un insucces ar īnsemna rămānerea la o distanţă apreciabilă de locurile de Champions League. Pe de altă parte, clujenii īşi vor fi disputat deja meciurile grele din tur odată īncheiată deplasarea, īn timp ce gazdele vor arăta īn săptămānile următoare dacă merită băgate īn seamă sau nu.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 01:15 PM   #110
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

Urmeaza meciul cu dinamo.abia astept.sigur va fi o atmosfera de vis.Daca poli castiga,intra serios in lupta pentru titlu,mai ales daca primeste punctele inapoi
cristi93 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
muov, ultra-viola, viola


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:13 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL