INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-2003, 12:31 PM   #11
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

mah daca tot unim echipele...... :P

hai sa unim si galeriile...... la steaua ar merge cu galeria lu' Craiova......... VALEU.... ne trebuiesc stadioane mai mari...... ar fi marfa...... !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Old 07-12-2003, 02:02 PM   #12
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Quote:
Originally posted by Totti1@Dec 7 2003, 01:31 PM
hai sa unim si galeriile...... la steaua ar merge cu galeria lu' Craiova.........
galeria Craiovei nu are nevoie de acesta "unire". Deja suntem innegalabili , poate voi trebuie sa va uniti cu coys ca sa concurati cu C.U.C.S. si CVUCS
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 07-12-2003, 03:22 PM   #13
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Quote:
Originally posted by blue boy@Dec 7 2003, 04:02 PM
Deja suntem innegalabili , poate voi trebuie sa va uniti cu coys ca sa concurati cu C.U.C.S. si CVUCS
Ca sa citez din hip-hop-ul autohton:
Nu vorbi fara sa shtii,
Nu hali mereuce auzi de altii,
Nu te da, ce nu poti sa fii, SUNT vorbe, vorbe, vorbe de kkt
Le aud in fiecare zi...

Mi-au placut ultrasii de azi, de la meciu cu Nationalu. "Hai bah, hai! Da-i in ea! Hai! Berbeli, ba tampitule, dai-o ma pa jos ca e mic"= MENTALITATE, RIVALITATE, SUPREMATIE, ce sa zic...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 07-12-2003, 04:30 PM   #14
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Da adevaru ca C.U.C.S. + CVUCS = SUPER GALERIE !!!!!!!!!!
Oricum fuziunea dintre steaua si dinamo mi se pare in continuare o prostie... care
nu se va realiza niciodata :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 07-12-2003, 05:59 PM   #15
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

[quote]Originally posted by D_Dogg@Dec 7 2003, 04:22 PM
Quote:
Deja suntem
Mi-au placut ultrasii de azi, de la meciu cu Nationalu. "Hai bah, hai! Da-i in ea! Hai! Berbeli, ba tampitule, dai-o ma pa jos ca e mic"= MENTALITATE, RIVALITATE, SUPREMATIE, ce sa zic...
pai de ce sa se omoare cand n-au competitie? ce sa faca sa le dea lectii alora cu trompeta? oricum daca as fii in locul tau nu as vorbii . voi la un meci de kkt de abia strangeti 100-200 de ultrasi. lasa d-dogg ca ai si tu sansa sa vezi o galerie adevarata in retur, cand o sa mai bage baetii de-o invazie in bukres.


idea asta cu "unirea" dintre spurcati si spurcati II vine dupa ce #ice a vazut un meci al realului original si i-a venit o idee cum sa-i transforme pe copia ieftina a realului in echipa pe care o viseaza nea jiji
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 07-12-2003, 07:07 PM   #16
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

pana una alta dinamo iar a adat azi lectie de fotbal ... m-am uitat pe un site si ori nu vazui eu bine or o fii gresit moderatoru cifra cert este ca.... 7-0!!!!! rusine lu' pynalty
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline  
Old 07-12-2003, 10:40 PM   #17
#ice
Member
 
Join Date: Dec 2003
#ice is on a distinguished road
Default

Daca Steaua avea un Zicu sau un Claudiu Niculescu nu mai rata singur cu portarul la Liverpool aceeasi se poate spune si despre dinamo la Moscova. Oricum acum exgerez. Cat despre galerii Steaua are cei mai multi fani di tara asta cu multi peste Craiova
__________________
[B][SIZE=7][COLOR=blue]In complete darkness we are all the same, separated only by our knowledge and wisdom. Don't let your eyes deceive you
#ice is offline  
Old 07-12-2003, 11:28 PM   #18
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

da numai ca daca e sa vina la meci cel mult 20 000 se strang .... cand vin oamenii pe ion oblemnco vin DIN TOATA OLTENIA!!! asta insemana sa fii suportwer si-i admir cel mai mult pe cei din provinci bravo lor ne dau inca o lectie pe langa cea de bun simt ....
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline  
Old 08-12-2003, 02:58 AM   #19
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

da de unde? am vazut unguri care erau fani Craiova , retine unguri, cu care noi oltenii nu suntem tocmai in relatii de prietenie. Plus ca a 3-a galerie (dupa CUCS si Teste Matte) este chiar in bucuresti, si vin cu miile la derby-urile din Banie
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 08-12-2003, 01:10 PM   #20
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
Cat despre galerii Steaua are cei mai multi fani di tara asta cu multi peste Craiova
nu prea ai dreptate.....
si eu sunt stelist si as vrea sa fie adevarat.....
dar se vede ca oltenii....... sunt mai numerosi....... si in orice caz...... gazeta sporturilor a facut un sondaj si steaua a iesit pe locul 2 la galerie dupa Craiova !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL