INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-2006, 11:19 AM   #1
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

Da,ce ar fi de zis despre aceste nume,decat ca pe mine m-a impresionat prin comportamentul suporterilor si nu o sa-i uit niciodata la acel meci cu Timisoara cand au fost vreo 4 mii sau fie si au cantat neicetat si ce meci cu rasturnai peste rasturnari,insa acesti suporteri nu s-au lasta prejos si au aratat ca sunt peste Timisoreni mai ales ca am auzit ca la final timisoreniii au fost niste idioti frustrati si au aruncat in aradeni cu tot ce se putea rupe din stadionul lor(repet doar un zvon) insa eu pot sa garantez ca nu-i chiar asa de imposibil de imaginat asa ceva pt caci chiar eu am fost martor la asa ceva,norocu meu ca nu am fost si participant sau victima.......ORICUMM VA asteptam cu bratele deschise si sper ca echipa sa tina si ia stacheta SUS si sa-i umiliti inca odata pe TIMISOARA RUSINEA TARIII si aici ma refer la modul in care presa de acolo ridica in sclavii atmosfera de acolo si ascund unele chestii foarte grave ca exemplul de mai sus care sunt greu de intalnit pe una alt stadion din Romania!!!NU O SA VA UIT NICIODATA in primu rand presa iar in al doile rand suporterii care nu-si revendica anumite fapte care sunt .....nu mai zic va las pe voi sa trageti concluzia si va invit sa faceti o deplasare pe acolo sa vedeti si voi cum e sa fii sub asaltul bolovanilor si sa vezi cum cad capete unu dupa altu!!!!!
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 11:21 AM   #2
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

sa vedem ce o sa faca in A, UTA, am inteles ca deja s-au inteles sa-l readuca pe njock si inca vreo 2.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 12:16 PM   #3
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

marfa cat timp o jucat la Uta,N'Jock o aratat ca este fotbalist sper sa fie la fel si acum si ce marfa ar fi sa faca si ei rost de un invrestitor cu banii eu daca as fi Porumboiu acolo m-as duce,bine ca nici la Vaslui nu este rau,dat totusi UTA e UTA!!!
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 12:31 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

Porumboiu nu mai e la Vaslui, a plecat de la echipa dupa blatul din ultima etapa. Sa vedem ce va face UTA, totusi cred ca le va fi foarte greu in prima diviziei, momentan nici jucatori nu au, din cate am inteles a ramas doar unul din lotul cu care UTA a retrogradat si 8 din lotul cu care Liberty a promovat.
  Reply With Quote
Old 23-06-2006, 12:43 PM   #5
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

n-a fost blat in ultima etapa, doar nu voriai o echipa ca vasluiul, foarte slaba sa puna probleme unei semifinaliste de din uefa, scz. de offtopic,
Eu zic ca scheletul de la liberty e detul de bun, oricum seria B3 a fost cea mai slaba, ati vazut ce a facut fc bihor care m-ai avea un pic si promova direct labaraj.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 12:58 PM   #6
stefan
Guest
 
Default

Porumboiu a spus ca unii jucatori au vandut meciul, nu eu :P Foarte multi au zis ca maxim 2 jucatori de la Liberty ar fi facut fata in prima divizie. Sunt multi pe lista aradenilor, chiar si Norbert Varga, insa nu cred ca toti vor veni si e aproape imposibil sa faci o echipa competitiva intr-o luna, sincer cred ca mai mult de un sezon nu vor juca si dupa asta iar pleaca toti finantatorii si jucatorii mai rasariti si echipa se va zbate din nou intre B si C, asta in caz ca nu se va desfiinta cum s-a intamplat si cu alte echipe.
  Reply With Quote
Old 23-06-2006, 02:01 PM   #7
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

Cum mai sa se desfiinteze,sa vina Porumboiu sa treaca si prin partea de vest a Romaniei si pun pariu ca acolo o sa faca treaba buna.
Mai sisu stelistu,daca tot zici ca nu a fost blat,imi zici si mie asa ca sa stiu si eu daca Steaua s-a aplecat sa ia vre-un (sunt agramat) jucator de la asa o echipa ca Vaslui-foarte foarte slaba-(am auzit ceva dar nu-s sigur) si mai zici ca nu a fost blat stii ce ti-ar da tie dreptate,sa nu fi transferat semifinalista cupei uefa nici un jucator de la echiap asta varza varza si fff foarte slaba FC Vaslui!!!
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 02:25 PM   #8
stefan
Guest
 
Default

Dar alt om de afaceri mai rasarit nu gasii in tot ardealul vostru? Afacerile lui Porumboiu sunt in Moldova, e greu de crezut ca va parasi zona, in ultimul timp se aude ca e posibil sa vina la Iasi, oricum grupul lui de firme mai sponsorizeaza si pe Cetatea Suceava din B1. In general un om de afaceri nu investeste intr-o echipa mai mult de un sezon daca nu apar si rezultatele cat mai repede, si cu un lot adunat peste noapte ca ar fi cazul sa inceapa si pregatirile, deja multe echipe le-au inceput nu prea vad ce rezultate ar putea avea. Daca ar fi stat macar un sezon in B si apoi sa promoveze in A ar fi fost mult mai bine pentru ei si ar fi insemnat ca la UTA se vrea performanta, asa retrogradarea din C in A mi se pare chiar o bataie de joc.
  Reply With Quote
Old 23-06-2006, 03:17 PM   #9
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

Mai deocamdata nu vad pe nimeni din ardeal sa fie pe aici,a si apropo eu nu-s fan Uta ci doar asa un admirator si asta mai mult din cauza fanilor fata de care am un anumit respect!!!

Si chiar nu-i nimeni cu UTA pe aici,un suporter infocat sau ceva pe acolo sa ne mai spuna si noua cate ceva si poate zvonuri de pe la Club,poate va renoveaza stadionu sau il mareste caci pana la urma 10 000 de locuri is cam putine...
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2006, 03:30 PM   #10
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

MNS, dar el nu-i chiar asa de fan :P !
Alex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:37 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL