INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-2004, 08:25 PM   #31
danutz_andrey
Guest
 
Default

Da...nu era un jucator important pt. Rapid...
  Reply With Quote
Old 08-07-2004, 09:08 PM   #32
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

da dar cine stie...poate dintr`o data devenea titular
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 09:01 AM   #33
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

Eu cred ca s-a dopat ca sa joace cat mai bine, si sa devina titular. Cine stie, poate antrenoru punea botu`
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 10:39 AM   #34
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

loool...sunt curios cat o sa-l suspende...sau poate il iarta...e si el mic :P
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 12:42 PM   #35
danutz_andrey
Guest
 
Default

Pai cred ca i-a un an,parca atat e minim...
  Reply With Quote
Old 09-07-2004, 01:29 PM   #36
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

grigore e un pusti care cred ca stia ce a luat...si cand a luat doar ca nu s-a gandit la ce va pati. giovani a sarit imediat in ajutorul lui pt a da in rapid si nu cred ca l-a interesat adevarul.

acum grigore va sta pe margine si e un bun exemplu. pt ca daca scapa grigore scapau si altii pe viitor
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 06:39 PM   #37
danutz_andrey
Guest
 
Default

Rapid a cumparat azi 2 jucatori armeni care joaca titulari in nationala lor...nu ma intrebati cum i cheama ca nu stiu! :P
  Reply With Quote
Old 09-07-2004, 06:46 PM   #38
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

am auzit si yo acum la stiri
cik sunt gemeni
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 08:40 PM   #39
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Cei din conducerea Rapidului au realizat joi seara transferul a doi gemeni internationali armeni.

Arman si Artavazd Karamyan. Acestia au semnat un contract pe o perioada de doi ani si jumatate cu RAPID. Arman si Artavazat au 24 de ani si o inaltime de 1,80 metri.

Arman Karayman este atacant central. Artavazd Karamyan este mijlocas de banda stanga.

Cei doi sunt titulari de drept ai nationalei Armeniei si vor intalni nationala noastra in preliminariile pentru Campionatul Mondial din 2006. Ei au fost antrenati de Mihai Stoichita atat la nationala Armeniei cat si la Pyunik Erevan, formatie care a castigat campionatul si cupa in sezonul trecut. Se pare insa ca Stoichita a recomandat celor din conducerea clubului RAPID sa-i achizitioneze pe fratii gemeni Karamyan.

Presedintele Dinu Gheorghe a declarat, dupa incheierea contractelor cu cei doi frati gemeni Karamyan, ca spera in confirmarea rapida a valorii internationalilor armeni. "Sunt convins ca baietii astia vor dovedi in cel mai scurt timp faptul ca nu ne-am hazardat in achizitionarea unor fotbalisti provenind dintr-o tara cu o traditie totusi saraca in fotbal. In plus, am vrut sa ajutam si echipa nationala, pentru ca selectionerul isi va da seama pe viu de stilul armenilor, de ceea ce sunt in stare doi dintre cei mai buni jucatori ai nationalei care ne va fi adversara in preliminariile Campionatului Mondial. Vreau sa-i si intaratam putin pe cei doi Karamyan, sa le dea vreo doua trei goluri cehilor si olandezilor!", a comentat, cu umor, presedintele Rapidului.

Odata cu venirea celor doi gemeni, RAPID s-ar putea desparti de Bordeanu, Stancu sau Ion Dumitru.

Arman Karamyan si Artavazd Karamyan s-au alaturat coechipierulor in cantonamentul de la Poiana Brasov si vor juca sambata de la ora 11:00 impotriva echipei FC Brasov.


Sursa: WWW.FORZARAPID.RO
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 08:42 PM   #40
danutz_andrey
Guest
 
Default

Sper sa faca cate ceva...desi nu prea cred ca au valoare!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
giulesti, rapid


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL