INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-04-2010, 03:05 PM   #311
Freakz
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Everywhere
Freakz is on a distinguished road
Default

Same here. Joc si in Champions League si in Europa League cu Steaua.
Precizez ca am castigat si campionatul si CUPA. (sa fie de aici problema?).

Sper sa rezolvati, e imposibil sa jucam asa, am echipa obosita tot timpul.
Freakz is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 03:12 PM   #312
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

E posibil ca problema sa apara numai in primul sezon. Dupa cum am spus deja, eu am testat si am jucat an de an ori in Europa League ori in UCL si niciodata nu am jucat in ambele. Am castigat si Campionatul si Cupa.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:14 PM   #313
dabu
Member
 
Join Date: Apr 2010
dabu is on a distinguished road
Default

Se poate juca in multiplayer(LAN) cu echipele clasici ? Deoarece eu nu le gasesc sa pot juca cu ele
dabu is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:37 PM   #314
uskro
Member
 
uskro's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Bucuresti/Barlad
uskro is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to uskro
Default hm

1. Din cate vad eu, problema cu Negrii, este la jucatorii cu fetele facute :-? la o schimbare sau la o modificare din joc, este posibil sa nu mai incarce texturile.

2. Inca nu am apucat sa termin un campionat, am zis ca o iau usurel sa fiu sigur sa fie cat mai realist, deci joc fiecare meci, si cum dupa 2-3 meciuri ma plictisesc, restul le aman pentru a doua zi si tot asa. Dar, am patit in RLSP v1. sa fiu calificat de doua ori in Europa League ! deci jucam cu Steaua in doua grupe UEFA CUP era pe atunci. :-?? Nu mai tin minte pe cat am terminat sezonul, dar acolo eram :-?? Dar categoric in primul sezon. Dupa asta a mers calumea. Si e singura data cand am patit-o, poate fiindca nu am mai mers in UEFA Cup :-??.

3. Singura melodie care nu imi place e cea ce nu apartine lui Skizzo Skillz. E monotona. Si mai e o melodie care putea fi cenzurata la singura injuratura, pentru uz general.
__________________
My brothers from another mother!
uskro is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:43 PM   #315
Mutu14
Banned
 
Join Date: Apr 2010
Mutu14 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Nesta View Post
Tu vroiai Guţa, Florin Salam ,Vasile Cascaval ,Dorel Sarma. Muzica de este în patch este chiar foarte frumoasă.
Nu manele omule, dar melodii din topul actual romanesc. PES baga melodile cele mai bune momentan in patchurile lor si chiar este o placere sa stai in meniu, in schimb la fifa trebuie sa dau boxa incet ca sa nu-l aud pe ala zicand de vreo 30 de ori "jaf armat".
Mutu14 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:46 PM   #316
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Poti sa schimbi foarte usor melodia.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:46 PM   #317
abalaseiadrian
Member
 
Join Date: Dec 2009
abalaseiadrian is on a distinguished road
Exclamation

domnilor nu stiu cum la voi nu se intampla nimic si spuneti ca ati testat patchul,dar e clar ca patchul are probleme serioase si destule.detin windows licentiat si joc original,de calculator nu mai spun si am probleme cu patchul.Mai este si vorba aia ca ce e mult strica,parerea mea fara suparare cred ca l-ati incarcat cu prea multe.
abalaseiadrian is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 05:52 PM   #318
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Si eu detin windows cu licenta si am si jocul original si imi merge perfect ! Nu am jucat mult(nu imi permite timpul) dar nu am avut nici un fel de problema ! Bravo FifaRomania si mult succes in continuare !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 06:00 PM   #319
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Mutu14 View Post
Nu manele omule, dar melodii din topul actual romanesc. PES baga melodile cele mai bune momentan in patchurile lor si chiar este o placere sa stai in meniu, in schimb la fifa trebuie sa dau boxa incet ca sa nu-l aud pe ala zicand de vreo 30 de ori "jaf armat".
Am mai spus-o si o sa o mai spun. Nu avem voie sa bagam melodii in patch fara acordul autorilor. In al doilea rand, am preferat sa punem muzica ce s-ar asemana oarecum cu cea din joc. Poti sa dezactivezi oricand melodiile romanesti din playlist, asta daca nu iti plac.

Quote:
Originally Posted by abalaseiadrian View Post
domnilor nu stiu cum la voi nu se intampla nimic si spuneti ca ati testat patchul,dar e clar ca patchul are probleme serioase si destule.detin windows licentiat si joc original,de calculator nu mai spun si am probleme cu patchul.Mai este si vorba aia ca ce e mult strica,parerea mea fara suparare cred ca l-ati incarcat cu prea multe.
Care sunt bugurile astea? Eu sunt deja la sezonul 8 cu o echipa din Romania si nu am avut nici cea mai mica problema. In doua meciuri am avut jucatori negrii, si in ambele era un jucator cu fata generica, nu jucator cu fata din RLSP.

Nu inteleg ce legatura are licenta Windowsului cu jocul. Vrei sa insinuezi ca noi l-am testat pe computere cu Windows piratat?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2010, 06:52 PM   #320
yzeee
Member
 
yzeee's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
yzeee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
totusi .. mi se pare absurd... singura echipa din Liga I cu doar o stea
yzeee is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL