INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 04-07-2007, 08:11 AM   #31
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by DarkComy View Post
Uuu , ce tanar ma consideri ...eu , generatia noua . Eu fac parte din vechea garda gianni , sunt printre cei mai vechi de pe forum care inca activeaza .

Cat despre bobi , nu cred ca mai are rost sa ne ascundem ca si asa , multi au aflat . People bobi = stefan !!
Sorry! "Mosule, ce tanar esti!"
In ceea ce-l priveste pe Bobi, imediat dupa "despartirea" lui Stefan de noi in vederea pregatirii Bac-ului, Daniel aka Mns l-a votat pe Bobi drept cel mai bun membru al forumului! Concluzia era simpla, nu?
Oricum, ma bucur ca esti in continuare alaturi de noi si iti doresc multa bafta la Bac!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 08:38 AM   #32
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Stefan e alaturi de noi, dar sa vedeti dupa bac cati nu vor mai fi alaturi de noi.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 08:42 AM   #33
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, Stefan n-a stat niciodata la discutii!Tare mi-e frica pentru cei care nu l-au cunoscut!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 01:42 PM   #34
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Ahhh....vine Gestapo-ul peste mine si Coco, ne confisca pozele cu Geoana si ne obliga sa-i juram credinta lui Nuti si Traian. Crunt....
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:25 PM   #35
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Stefan e alaturi de noi, dar sa vedeti dupa bac cati nu vor mai fi alaturi de noi.
Astia nu vor mai fi pe forum: radustefan_21, stelistul07, -Dany-, ytzak, andrei_jorin. Primii 2 cred ca au deja ban, dar nu stiu daca e permanent, si ceilalti au reusit sa faca rost de ID-ul meu si sa-l dea unor imbecili gen radustefan_21.

Vor mai fi si modificari in randul moderatorilor si editorilor, pentru ca unii nu au mai facut nimic de luni bune.
  Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:35 PM   #36
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Poate chiar mai multi. Si pe mine ma deranjeaza cum au ajuns toti pustii sa faca rost de ID-ul meu.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:39 PM   #37
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Asta este, suport consecintele din cauza unor persoane imature gen radustefan.E deciziaa corecta.Perioada de 8 luni petrecuta pe forum a fost foarte frumoasa, din pacate dupa cum stim ce e frumos nu dureaza mult.No comment...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:51 PM   #38
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Macar ai grija sa merite urmoatoarele ore pe care le mai ai, ca de maine Stefan a terminat cu bacul .

Last edited by bullzeye; 04-07-2007 at 09:04 PM.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:51 PM   #39
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

Multumesc pentru perioada petrecuta alaturi de voi.A fost frumos si imi iau la revedere. Am pus punct , imi cer scuze daca am suparat pe cineva si imi salut amicii. Pacat ca exista persoane gen radustefan si ca se intampla lucruri ireale.La revedere fifaro , succes in continuare.

Acum obs. ca m-am dedicat prea mult acestui forum,nu imi pare rau.. a fost frumos atat cat am stat aici

Last edited by -Dany-; 04-07-2007 at 08:25 PM.
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 07:57 PM   #40
ytzak
Banned
 
Join Date: May 2007
Location: Bucuresti
ytzak is infamous around these parts
Default

Si eu va multumesc pt tot a fost o placere sa cunosc forumul fifaro inca o data imi cer scuze ca am jigni unii useri imi pare foarte rau .Va urez succes in contiunare si la cat mai multe patch-uri sper ca ultimile ore pe care le petrec pe fifaro sa fiecele mai frumoase .Inca o data SUCCES si la cat mai multe patch-uri.Acest e un forum superb.Aveti grija de el.La revedere forum

Last edited by ytzak; 04-07-2007 at 09:03 PM.
ytzak is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL