INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-2012, 01:26 PM   #21
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

da, e diferit fata de demo, viteza si gameplay-ul erau mai bune... la full parca nu ai stabilitate la jucator, am incercat sa joc la skill games, si abia apas pase si o da gresit...bine ca mi-am luat gamepad, ca merge mult mai bine jocul, dar tot ma enerveaza la aparare + ca pierzi prea usor mingia cu un jucator
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2012, 09:35 AM   #22
robertyno79
Member
 
robertyno79's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
robertyno79 is on a distinguished road
Default

Da, asta asa este cu apararea, praf au facut-o!
Incredibil cum au distrus apararea in favoarea atacului, parca au ascultat rugamintile unor "bebelusii" sa dea si ei un gol pe an
Daca in fifa 09, 10, 11, si fifa12, atacul erea egal cu aparearea, deci in concluzie te puteai apra la fel de bine cum puteai si ataca, asta daca aveai skilurile necesare, aici in FIA13 se simte clar cat de disproportionat este jocul in favoarea atacului.

ATTACKING INTELLIGENCE si COMPLETE DRIBBLING este facut in baza ca, au redus la jumatate capacitatea e a te apara corect in fata jucatorului advers.

EA Canada a mintit cam mult spunand ca, acum va fi mai greu sa dai gol, pff dau pe legendary de parca joc la semi-pro in fifa12.
Americanii se plang de EA Canada ca, fac mai mereu praf jocul lor NFL, cei din emisfera sudica se plang ca EA Canada le-au facut mai mereu praf joculrile lor preferate de RUGBY, singurul joc reusit facut de cei de la EA Canada
si care mie unul imi place este , culmea, NHL(hockey)!!!
Tare m-as mai bucura ca, intr-o zi acest joc NHL sa fie facut in SOMALIA de catre unii care nu au vazut o bucata de ghiata in viata lor, sa vedem daca astora din Canada le place un astfel de joc, ca-ci la "SOCCER" se pricep ca, orbul la tras cu pusca!

P.S: Daca i-a dus pe ei capul sa numeasca jocul planetei de football dupa cum au vrut muschii americanilor: "SOCCER"...noi jucam acum soccer, sa nu indrazniti sa ai spuneti FOOTBALL
FOOT+BALL=FOOTBALL
EG+BALL=SOCCER
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by robertyno79; 10-10-2012 at 09:56 AM.
robertyno79 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2012, 05:31 AM   #23
Promo
Member
 
Promo's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Promo is an unknown quantity at this point
Unhappy Deci sanse mici sa apara RLPSP 13

Judecand dupa modul in care decurge aceasta discutie, sunt sanse mici sa apara RLSP 13. Daca nu exista varianta piratata a jocului si nu multi au posibilitati sa cumpere jocul, este evident ca nu se va lucra la patch.
Promo is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2012, 06:17 AM   #24
stefan
Guest
 
Default

RLSP 13 oricum nu apare pentru ca FifaRomania a ramas fara 4 membri si se pare ca nici utilitarele de editare din trecut nu vor mai fi lansate.
  Reply With Quote
Old 12-10-2012, 10:40 AM   #25
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
RLSP 13 oricum nu apare pentru ca FifaRomania a ramas fara 4 membri si se pare ca nici utilitarele de editare din trecut nu vor mai fi lansate.
Si va mai exista posibilitatea sa apara patch-uri cu ligi daca nu mai sunt utilitarele de editare?
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:58 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL