INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-10-2012, 06:41 AM   #11
BadBoy_Damyan
Member
 
BadBoy_Damyan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Bucuresti
BadBoy_Damyan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to BadBoy_Damyan
Default

Quote:
Originally Posted by Raz3 View Post
Daca tu esti frustrat si nu poti construi o aparare bine organizata pentru a opri 2 contra-atacuri sau un joc de banda bun e vina ta nu a lor!Ei nu pot da goluri de pe benzi doar cu centrari iar daca esti un jucator valoros ii vei opri destul de usor!.Si in plus NU esti obligat sa joci joc de pase?!Cred ca esti frustrat ca acei copii de 9-10 ani te bat

on:Fifa 13 merita cumparat pentru modul online daca esti mare fan fifa...daca joci doar 3-4 cariere nu merita!

nu sunt frustrat ca ma bat acei copii ca nu iau bataie meci de meci dar cand ii vad pe unii jucand numai asa parca mi se duce tot cheful de joc ... nu tu o schema , o tactica ... un sut de la distanta ... nu tu nimic ... banda banda si iar banda ...

tu probabil ca ai adoptat un stil de joc exact ca al lor de ai sarit asa
uite asta e contul mecu m_damy_v ... cauta-ma sa jucam sa vedem daca sunt chiar asa slab si frustrat cum zici tu
BadBoy_Damyan is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2012, 11:12 AM   #12
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

am jucat si e niste meciuri UT, insa de fiecare data am fost invins in semifinale in turnee gold, avand echipa slabuta.. Intr-adevar, viteza e cam exagerata, desi cei de la EA au zis ca nu mai conteaza viteza atat de mult, ci conteaza f mult pasele si tehnica... Iarasi exagerate sunt suturile din volé sau din drop, care se duc mereu in vinclu. Pasele printre, lobate, ia sunt exagerate, deoarece fundasii sunt statici mereu. Una peste alta, seamana cu fifa12, iar daca acolo erai bun, vei fi si aici, doar ca trebuie sa stii sa preiei mingea si sa joci din prima, altfel nu ai sanse. Atacantii pot fi orpiti daca stii sa te aperi. Eu zic ca si in realitate daca un atacant rapid scapa singur, un fundash nu il mai prinde. Ideea e sa il opresti al timp.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012, 07:38 PM   #13
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Fifa 13 merita cumparat , dar degeaba e scump nu avem toti bani sa ne luam !

PS: Cum nu exista varianta piratata vad ca nu mai e ce a fost pana acuma forumu ... la manager mode era plin cand aveam toti fifa ... acuma 2-3 insi !
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012, 10:01 PM   #14
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

pacat ca noi luam la pret de uk, daca va puneti proxy de india, o sa vedeti jocul pe origin la 1499 rupe, echivalentul a 22-23 euro...si pe origin este intre 40-50 euro, deci va dati si voi seama, daca ar incadra si Romania, ar face un pret pentru traiul nostru...
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012, 11:10 PM   #15
xandrys2
Member
 
Join Date: Aug 2012
xandrys2 is on a distinguished road
Default

Daca cumpar Fifa 13. Il pot instala pe doua calculatoare ?
xandrys2 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2012, 11:13 PM   #16
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by Barca11 View Post
Fifa 13 merita cumparat , dar degeaba e scump nu avem toti bani sa ne luam !

PS: Cum nu exista varianta piratata vad ca nu mai e ce a fost pana acuma forumu ... la manager mode era plin cand aveam toti fifa ... acuma 2-3 insi !

si ce e rau daca noi cei 2-3 insi dam banii pe jocuri originale ca sa avem acces la toate facilitatile?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 10:10 AM   #17
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

Quote:
Originally Posted by xandrys2 View Post
Daca cumpar Fifa 13. Il pot instala pe doua calculatoare ?
da, si poti juca jocul offline intr-o parte si jocul online intr-o parte...nu merge sa joci online din ambele parti
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 09:21 PM   #18
xandrys2
Member
 
Join Date: Aug 2012
xandrys2 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by MihaiC View Post
da, si poti juca jocul offline intr-o parte si jocul online intr-o parte...nu merge sa joci online din ambele parti
ai un fel de cont sau cum ?
xandrys2 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2012, 09:20 AM   #19
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

pai prin programul origin...il instalezi pe rand in ambele calculatoare, si unul joaca online si unul offline...
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2012, 12:12 PM   #20
robertyno79
Member
 
robertyno79's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
robertyno79 is on a distinguished road
Default

Bai fratilor, sunt singurul care are impresia asta!?

In DEMO parea un alt joc cu un super gameplay, nuhs da mi se pare mie ca, mecanica si miscarea din teren nu mai seamana deloc cu ce erea in acel DEMO.
Jucatori parca sunt pe sine. Daca in FIFA12 reuseai sa faci un cerc perfect cu un jucator, aici poti cel mult un patrat din miscari,cu indulgenta un hexagon.
Miscarea jucatorilor in teren, nu mai e la fel de CURSIVA precum in FIFA12. Acum seamana foarte mult in miscare cu PES13.

Jucatori alearga superb inspre poarta adversa, dar in momentul cand vrei sa te aperi cu ei si alergi inapoi, alearga de parca ar avea un sac de cartofi in spate, and, aproape mai mereu cand ai un ULTIM jucator intr-o pozitie total libera singur cu portarul advers, pur si simplu in 99% din situatii, jocul ne te lasa sa dai acea ultima pasa!

Cu siguranta cu totii am jucat un joc anume facut pentru console si poartat pe PC, unde totul parea prost optimizat, iar dinamica miscari, controlul din joc parea o tampenie mare...asa e si acest joc.

Pacat de ideile noi introduse in acest joc gen first touch si deplasarea jucatorilor din teren, in rest no comment.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
robertyno79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:13 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL