INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2012, 04:03 PM   #11
Rooney314
Member
 
Join Date: Sep 2008
Rooney314 is on a distinguished road
Default

Arata si tabela cu numerele jucatorilor cand se face o schimbare
Rooney314 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2012, 04:24 PM   #12
adrian.vasile44
Member
 
Join Date: May 2012
Location: buzau
adrian.vasile44 is on a distinguished road
Default

arata si antrenorul cum se agita pe marginea terenului ba mai mult cand incepi o cariera te intreaba in ce haine vreii sa fii tu ca antrenor
misto nu
adrian.vasile44 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2012, 05:29 PM   #13
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by adrian.vasile44 View Post
arata si antrenorul cum se agita pe marginea terenului ba mai mult cand incepi o cariera te intreaba in ce haine vreii sa fii tu ca antrenor
misto nu
A mai fost faza asta la UCL 06-07,bine probabil vor fi mult mai multe reactii si modele de haine la FIFA 13.E binevenita revenirea asta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 09:11 AM   #14
bistri
Member
 
bistri's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
bistri is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare (nu am reusit sa imi iau demoul din motive de lipsa de timp) dar am niste nelamuriri: Este adevarat ca daca (de exemplu) ratezi apare reactia antrenorului pe banca, iar daca inscrii se bucura, asta ar fi o nelamurire. Am inteles ca jocul este modificat mult in bine din punct de vedere al gameplayului dar grafica nu este cu mult schimbata. Va rog sa-mi raspundeti la acea intrebare, daca da, ar fi o super modificare adusa jocului.
bistri is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 10:38 AM   #15
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

gameplay-ul intr-adevar este schimbat mult mai bine fata de fifa 12,pana si animatiile sunt mai realistice, si imi place cum arata cu tabela cand faci schimbare de jucator sau cum ar fi reactia antrenorului.abia astept sa apare
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 11:33 AM   #16
adrian.vasile44
Member
 
Join Date: May 2012
Location: buzau
adrian.vasile44 is on a distinguished road
Default

fifa 13 dupa acest demo este cel mai asteptat joc din luna aceasta
adrian.vasile44 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 01:42 PM   #17
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Graficile sunt chiar bune, dar gameplayul lasa de dorit..
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 05:58 PM   #18
bistri
Member
 
bistri's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
bistri is on a distinguished road
Default

Am revenit: Am jucat versiunea demo si mi se pare peste asteptarile mele. Gameplayul este clar imbunatatit devenind mult mai realistic in urma implementarilor ca 1st touch control. Jocul echipelor curge fluent iar calitatile jucatorilor sunt importante, lucru foarte realist ce nu s-a intamplat in versunile precedente cand calitatile jucatorilor erau oarecum importante dar nu esentiale. De exemplu: cu un jucator gen David Silva nu vei pierde controlul balonului si preluarile + driblingurile iti vor iesi frumos pe cand cu un pusti iti va fi greu sa reusesti cele enumerate mai sus. De asemenea grafica este un pic schimbata, un pic mai placuta dar diferentele din punctul asta de vedere nu sunt spectaculoase. Apar jucatorii la schimbare, dar cred ca ar fi fost interesant si realistic ca in urma unor ratari importante (uriase) sau in urma unor goluri decisive sa apara reactia antrenorului pe banca (ar fi fost incredibil de realist, si ar fi primit nota 10). Per total, in opinia mea jocul (demoul) merita nota 8.50 mai ales pentru gameplay, de fapt pentru imbunatatirile pe care am crezut ca nu le voi resimti.
bistri is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 06:09 PM   #19
ionutz2009
Member
 
ionutz2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucharest
ionutz2009 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionutz2009
Default

Cam asa e bistri...si+ ca au facut update-ul pentru controale sa zicem repede eu nu ma asteptam....vroiam sa sterg jocu dar a aparut updateul si lam lasat.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ionutz2009 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 06:22 PM   #20
adrian.vasile44
Member
 
Join Date: May 2012
Location: buzau
adrian.vasile44 is on a distinguished road
Default

reactia antrenorului apare in jocul full

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

am citit pe un site
adrian.vasile44 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:17 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL