INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > RLSP 2012
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-03-2012, 10:39 PM   #31
stefan
Guest
 
Default

1. Asta nu prea are legatura cu RLSP, din cate am vazut se intampla si pe jocul curat. Daca folosesti un gamepad incearca fara.
2. Functioneaza doar carierele (player, manager si player-manager) si meciurile amicale. Tournaments nu.
  Reply With Quote
Old 02-03-2012, 10:41 PM   #32
duTzZa
Member
 
Join Date: Mar 2012
duTzZa is on a distinguished road
Default

am incercat si fara gamepad si fara mouse si fara tastatura si fara nimic in calculator:-s nu stiu de ce se intampla asta nu am mai patit pana acum:-??
duTzZa is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 10:53 PM   #33
zyzuboss
Member
 
zyzuboss's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
zyzuboss is on a distinguished road
Default

am si eu o intrebare, de ce atunci cand dau alt+tab imi iasa din joc ? i sa mai intamplat cuiva acest lucru ?
Am jocul original si patchu l-am instalat cum scrie in "readme", inainte de a instala patchu nu mi sa intamplat sa imi iese din joc cand foloseam alt+tab ...
zyzuboss is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 10:55 PM   #34
stefan
Guest
 
Default

Dar patchul iti merge bine? Adica mai merge FIFA dupa ce ai pus RLSP si l-ai activat? Ca sunt unii care au probleme...
  Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:05 PM   #35
Cotzoo
Member
 
Join Date: Mar 2012
Cotzoo is on a distinguished road
Default

se pare ca sunt probleme cu patchul nu ruleaza cum tre cel putin nu la toti din cate vad... si eu am patit acelasi lucru am urmat pasii si nimica acum am sters jocul si il reinstalez sa vad daca are vreun efect... a gasit cineva vreo solutie din cei care au intampinat problema??
Cotzoo is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:10 PM   #36
zyzuboss
Member
 
zyzuboss's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
zyzuboss is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Dar patchul iti merge bine? Adica mai merge FIFA dupa ce ai pus RLSP si l-ai activat? Ca sunt unii care au probleme...
da patchul merge bine, cel putin pana acum ... am jucat 2 meciuri in cariera si nu am avut probleme ... doar asta ma deranjeaza ca daca dau alt+tab imi iasa de tot... si acum mi-a iesit
zyzuboss is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:12 PM   #37
Caddym2
Member
 
Join Date: Mar 2012
Caddym2 is on a distinguished road
Default salut

salut te rog frumos ma poti ajuta sa instalez si eu dracia asta de patch rlsp 12? ca nu a mers astept un raspuns y0_andy_90

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

salut ma poti ajuta sa instalez si eu rlsp la fifa 12? ca nus2 ce sa ii fac mersi frumos ast un raspuns pe mes y0_andy_90
Caddym2 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:13 PM   #38
stefan
Guest
 
Default

Dupa cum am spus si pe site daca intampinati probleme cu versiunea cu DB Changer (nu apare campionatul romaniei), instalati versiunea fara DB Changer. Patchul se instaleaza in folderul principal al jocului (ex: D:\Jocuri\FIFA 12).
  Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:17 PM   #39
Fabregas_FCSB
Member
 
Join Date: Mar 2012
Fabregas_FCSB is on a distinguished road
Default

nici mie nu-mi merge.cand am facut profilul nou nu imi aparea liga 1.pur si simplu nu e
fifa12 game patch: c:\Program Files\FIFA 12
fifa12 profile patch: c:\Users\FABREGAS\Documents\FIFA 12
Fabregas_FCSB is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:27 PM   #40
Cotzoo
Member
 
Join Date: Mar 2012
Cotzoo is on a distinguished road
Default

am incerca si cu varianta fara Db Ch. daca ar merge sa il downloadam... serverul de download e cam mort abia descarc cu 60kb - 50 de mb in cel putin 15 min e cam aiurea...
Cotzoo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL