INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-2009, 12:19 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default Become a legend

Become A Legend Mode



In acest thread puteti posta detalii si imagini despre cariera voastra de jucator la o anumita echipa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Caly; 19-11-2009 at 06:17 PM.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2009, 10:07 PM   #2
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

salut ,nu inteleg ceva ,mi-am facut si yo cariera la become a legend ,deci am creat jucator am pus numele tot si apoi ma baga primu meci sa joc cu o echipa apoi vine oferta si apoi cand sa joc meciurile zice training meci si nu ma baga sa joc cu echipa de scrie acolo ca am meci ma baga sa joc cu aceeasi echipa la care sunt yo explica.mi si mie ca nu stiu ce tre sa fac
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 12:39 AM   #3
Vladutzyy
Member
 
Vladutzyy's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tara Lu' Graham
Vladutzyy will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Vladutzyy Send a message via Skype™ to Vladutzyy
Default

trebuie sa joci cat mai bine in acele training matches pentru a fi inclus apoi pe lista de joc a echipei la un meci oficial..tine cateva meciuri de training pana sa fi pus pe lista..
__________________
Don't worry.. Die will be funny
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
[/SIZE]
Vladutzyy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:37 AM   #4
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Deci, in momentul in care tu incepi o cariera in modul Become a Legend, jucatorul creat de tine are 17 ani si joaca la o echipa locala. In timpul primului meci, jucatorul este observat de mai multi scout-eri. La finalul meciului primesti oferte de la trei sau patru echipe si accepti una dintre ele. Astfel, ai ajuns la o echipa profesionista si, fiind incepator faci numai antrenamente, jucand alaturi de echipa a 2-a, impotriva primei echipe. Daca iti faci treaba bine la antrenamentele cu echipa a 2-a esti trimis la prima echipa, unde mai joci vreo 2-3 meciuri de antrenament. Dupa acestea ajungi rezerva si stai pe banca un meci (sau doua), posibil sa intrii in teren, dar doar spre final. Daca joci bine ajungi titular si vei juca meci de meci.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 12:07 PM   #5
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Deci, in momentul in care tu incepi o cariera in modul Become a Legend, jucatorul creat de tine are 17 ani si joaca la o echipa locala. In timpul primului meci, jucatorul este observat de mai multi scout-eri. La finalul meciului primesti oferte de la trei sau patru echipe si accepti una dintre ele. Astfel, ai ajuns la o echipa profesionista si, fiind incepator faci numai antrenamente, jucand alaturi de echipa a 2-a, impotriva primei echipe. Daca iti faci treaba bine la antrenamentele cu echipa a 2-a esti trimis la prima echipa, unde mai joci vreo 2-3 meciuri de antrenament. Dupa acestea ajungi rezerva si stai pe banca un meci (sau doua), posibil sa intrii in teren, dar doar spre final. Daca joci bine ajungi titular si vei juca meci de meci.
da am vazut ,am jucat aseara mai mult si mi-am dat seama ...multumesc oricum,deocamdata sunt numai rezerva dar o sa intru si titular:P oricum m.a bagat in ultimele minute cu lyon si am scos penalti din care s.a marcat golul victoriei dar tot nu m.a bagat titular urmatorul meci,sper sa ma bage:P
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2009, 09:39 AM   #6
mihaizg
Member
 
Join Date: Sep 2009
mihaizg is on a distinguished road
Smile sal

joc si eu de ceva timp de la tastatura si ma omoara..
se pricepe careva sa joace de la tastatura la fel de bine ca la gamepad?
ca as avea nevoie de niste sfaturi ...
mihaizg is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2009, 10:27 AM   #7
KAKA 08
Member
 
KAKA 08's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
KAKA 08 is on a distinguished road
Default ???

PES-UL e super insa vreau sa stiu daca la modul "Became a legend" exista CHAMPIONS LEGUE; sau daca este adevarat ca te retragi mereu la 32 de ani

apropo: joc la Fulham FC
-am jucat la Wigan jumatate de sezon


si acum sunt gogheterul ligii ...sper sa ma vada curand o echipa mare
KAKA 08 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 05:31 PM   #8
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

E UCL si UEL. Nu stiu daca te retragi la 32, dar cred ca pana la 32 de ani ai demonstrat ce aveai de demonstrat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009, 07:51 PM   #9
KAKA 08
Member
 
KAKA 08's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
KAKA 08 is on a distinguished road
Default ???

cam cat trebuie sa joci ca sa treci pe la nationala?..voi cat ati asteptat?
KAKA 08 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2009, 09:15 PM   #10
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare, vreau sa incep cu portar sau aparator dar vadca sunt inpietrite cand sa aleg ce pozitie sa ocup dc nu se poate?
Ovidash is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL