INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 22-11-2007, 10:28 PM   #11
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

eu zic ca merge peste tot metoda clasica:

4-4-2
sau un 3-5-2
si in special 3-4-3

Astea merg la toate echipele si ai rezultate bune
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2007, 08:54 AM   #12
DFA1
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Bucureşti
DFA1 is an unknown quantity at this point
Send a message via MSN to DFA1 Send a message via Yahoo to DFA1
Default

Eu joc cu Dinamo asa:
4-1-3-1-1
WBL DC DC WBR
DMC
ML MC MR
AMC
FC
cel mai mare scor 15-0. In champions league am batut si Liverpool cu tactica asta.
DFA1 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2007, 12:50 PM   #13
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Daia nu imi place jocu` asta poti sa bati echipe mari cu jucatori slabi fata de vedetele lor.
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2007, 11:11 PM   #14
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

Pai si unde ar mai fi farmecul daca nu ai reusi sa bati si cu o echipa mai mica ? asa ar juca toti cu barca , real , arsenal si ai castiga tot , ideea e ca nu castigi intotdeauna cu echipele mari
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 02:18 AM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by eLiTe View Post
Daia nu imi place jocu` asta poti sa bati echipe mari cu jucatori slabi fata de vedetele lor.
Nu stiu cu ce patchuri joci tu, dar daca joci fara niciun patch si ai incerca sa joci cu o echipa slaba impotriva uneia foarte puternice, iti zic eu 100% ca nu ai cum sa obtii nici macar un egal...
Deci e destul de realist!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 08:25 AM   #16
DFA1
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Bucureşti
DFA1 is an unknown quantity at this point
Send a message via MSN to DFA1 Send a message via Yahoo to DFA1
Default

Elite sa stii ca echipa mea se cam compara cu Fiorentina la valoare. Deci nu e Dinamo care o stii tu, am investit mult in antrenament si toti au level 75+
DFA1 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 10:51 AM   #17
extreme
Member
 
Join Date: Nov 2007
extreme is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by eLiTe View Post
Daia nu imi place jocu` asta poti sa bati echipe mari cu jucatori slabi fata de vedetele lor.
Iti dau un exemplu si poate intelegi si tu ceva: Eu joc cu Steaua si in primul sezon am fost ciuca bataii in UCL. In sezonul 2 am investit peste 30 mil si am cumparat 6 jucatori de top si am reusit sa bat Manchester, Ajax (dar am dat si prime de cate 50.000 euro). Acum am fost la o plimbare cu yacht-ul cu presedintele si ghici ce: mi-a marit bugetul iar la transferuri am 50 mil disponibili cu care vreau sa cumpar 2 vedete dar problema e sa vad daca pot sa le ofer salariul pe care-l vor. Intre timp am marit capacitatea stadionului si am mai facut niste investitii in infrastructura ca sa vina mai multi bani la club.
"Daia" nu intelegeau unii de ce e importanta viata personala (sa inveti sa navighezi, golf, casatorie, relatia cu presa, sa maresti stadionul, facilitati...) pt ca de aici iti vin multi bani la club.
Tu mai numesti asta echipa mica? Ideea jocului e sa-ti faci un club puternic si sa castigi toate competitiile.
Eu mai si trisam un pic Inainte de a juca un joc important salvam si apoi il rejucam de mai multe ori aplicand diverse tactici pana il castigam Dar uneori este imposibil... in primul sezon am jucat cu rapidul in supercupa si nu am reusit sa castig desi am incercat de vreo 5-6 ori.
Acum am ajuns in sferturi in UCL si am picat tot cu Manchester haha

Last edited by extreme; 24-11-2007 at 12:01 PM.
extreme is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 01:00 PM   #18
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

asta e ....rapidu e invincibila:P:P:P . nu credeam ca, conteaza viata personala dar acum ca aud de la tine ,o sa ma ocup mai mult de ea
margarit is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 01:09 PM   #19
extreme
Member
 
Join Date: Nov 2007
extreme is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by margarit View Post
asta e ....rapidu e invincibila:P:P:P . nu credeam ca, conteaza viata personala dar acum ca aud de la tine ,o sa ma ocup mai mult de ea
De 3 ori m-am plimbat cu presedintele cu barca dar eram deja capitan si mi-a marit bugetul cu 5%; 5% si 4%. Pe langa astea am mai primit si de la sponsori vreo 7 mil. Nu stiu exact suma totala dar m-am trezit cu aprox. 50 mil. la transferuri, vreo 12 mil. la constructii si inca cateva mil. la celelalte.

Last edited by extreme; 24-11-2007 at 01:13 PM.
extreme is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2007, 05:14 PM   #20
iuly185908
Member
 
Join Date: Nov 2005
iuly185908 is on a distinguished road
Default

eu joc 3-4-1-2 (3 cd, 2cm, 1 rm 1 lm, 1 cf, 2st) cu oridine personale si in 2011 si 2012 am castigat tot ce se putea.

PS sa il cumparati pe Calin Moldovan (la inceput este GK dar sa il jucati RM) si veti avea surpriza dupa 3 luni cand de la o valoare de piata de 0 va ajunge la 10mil euro si in plus va avea +86 iar la 30 de ani va ajunge la +96
si asa se fac cei mai usor banii...... cumperi jucatori ieftini pe care ii antrenezi 1 an si sezonul urmator bugetul va ajunge mult mai usor la valori incredibil de mari
deci antrenament + viata privata = buget de 123mil ( dar in nici un caz in primul sezon)

Last edited by iuly185908; 24-11-2007 at 05:20 PM.
iuly185908 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL