INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-08-2009, 02:45 PM   #11
robycmd
Member
 
robycmd's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Timisoara
robycmd is on a distinguished road
Default

abia astept sa apara
robycmd is offline   Reply With Quote
Old 27-08-2009, 07:40 PM   #12
Arke
Member
 
Join Date: Aug 2009
Arke is on a distinguished road
Default

pff debia astept :X
Arke is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009, 05:55 PM   #13
Kelly
Banned
 
Join Date: Aug 2008
Location: Merseyside
Kelly is infamous around these partsKelly is infamous around these parts
Default

Srsly?




Ceva detalii noi ? ooooh stai...am uitat...bleah ce cer si eu...detalii despre PC.
Kelly is offline   Reply With Quote
Old 03-09-2009, 04:40 PM   #14
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Mai cateva zile pana la demo si inca nu a aparut un video oficial Fifa 10 pe PC , probabil o sa primim ceva dupa ce este lansat oficial jocul.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 12:03 AM   #15
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

O sa vedeti acel video in intro-ul din fifa 10 demo, de altfel cum apare in fiecare an cate un nou video intro, la altu sa nu va ganditi ca-s prea putori producatorii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 10:36 AM   #16
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Daca ei ne trateaza in felul asta noi de ce sa le cumparam jocul ?

Nu to joc nou, nu tu informatii noi la jocul vechi, nimic inovator, ma gandesc de ce sa le cumpar jocul, poate sa imi dea cineva un motiv intemeiat ?
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 11:18 AM   #17
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Poate iti va da demo-ul, daca mai ai putina rabdare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 12:24 PM   #18
Smoky_84
Member
 
Join Date: Sep 2007
Smoky_84 can only hope to improve
Default

ce i asa mare lucru pentru ei sa puna platforma de fifa 10 PS3 pe PC? ia sa numai cumpere nimeni joc sa vezi atunci cum fac fifa pe PC
Smoky_84 is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 01:38 PM   #19
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Smoky_84, aici e un paradox, pentru ca jocurile pentru console se fac pe PC si dupa se "porteaza" pe console, deci nu ar trebui sa faca munca de 2 ori, acum pot spune ca au mai mult de lucru decat daca ar face NG...

Oricum daca continua in felul asta in urmatorii ani nu vor mai avea vanzari, multi sunt deja revoltati de politica EA in privinta PC-ului dar si a marketingului neloial practicat anul acesta.

Dar tot nu ati raspuns astia care ati cumparat Fifa 09, ce va face sa il cumparati ? Niste update-uri la kituri, la loturi si putin la grafica (dar foarte putin, pt ca au fost modderi care au facut intr-un timp extrem de scurt o schimbare majora la joc) ?
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2009, 01:51 PM   #20
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Probabil majoritatea cumpara jocul pentru modul online, alt motiv nu prea cred ca exista. Bineinteles sunt si cei care cumpara jocuri pentru a le avea la colectie, dar asta e alta poveste.
Caly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL