INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-2012, 03:37 PM   #1
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default Ady-Manager Mode :)

Salut!Este prima data cand postez pe acest forum si vreau sa incep cu un Manager Mode . Voi incepe cu echipa FC Steaua Bucuresti.
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 04:06 PM   #2
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

bafta la steaua
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 05:23 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Succes in Ghencea !
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 08:04 PM   #4
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default :)

Amicale: Steaua Bucuresti - Santos 2-2
Steaua Bucuresti - Borussia Dortmund 1-2
Transferuri:

Veniri: A.Mateiu
Plecari: Miguel Tininho

C.Adelin: Sunt multumit de jocul echipei...au o conditie fizica foarte buna si am incredere in jucatori.Sa vedem ce vom face cu Ceahlaul,v-a fi un meci greu. Va Multumesc!

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

Steaua- Ceahlaul 3-1
Rezumat: Stelistii au tremurat de frica in meciul cu Ceahlaul dupa ce Gafita deschisese scorul in minutul 12 iar in minutul 27 Ghionea sa vada cartonasul rosu. Stelistii au scos un penalty in minutul 39 transformat de Banel Nicolita. Jucatorii lui C.Adelin au reusit sa faca 2-1 prin contraatac dupa un corner batut prost de cei de la Ceahlau iar Steaua marca prin Kapetanos. In minutul 84 Steaua a dat un gol din prostie prin sutul lui B.Stancu in transversala, si Steaua este pe locul 2 la 3 puncte de Dinamo cu un joc in plus.

Gigi Becali: Sunt multumit de echipa ... au reusit sa revina fantastic si asta imi da incredere in echipa . Il felicit pe C.Adelin pt. atitudinea de la echipa si forma fizica foarte buna. Sa speram ca o sa castigam si cu Otelul de asemenea un meci greu.

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

Steaua - Otelul 2-1
Rezumat: Steaua a inceput bine meciul cu Otelul si au dat primul gol in minutul 23 prin B.Stancu. Galatenii au scos penalty imediat dupa 3 minute. Penalty-ul a fost executat de Paraschiv si C.Lungu inlocuitorul lui Tatarusanu deoarece are o accidentare la glezna nu a putut scoate acea minge trimisa foarte bine de Paraschiv.Cezar Lungu s-a impus bine in meci si a fost salvatorul Stelei pana in minutul 78 cand venise golul descatusarii pt. Steaua marcand Kapetanos. Asa dar Steaua are 2 victorii la rand si ramane pe locul 2 la 3 puncte de liderul Dinamo.

C.Adelin: Ma bucur ca am ajuns la Steaua , este o atmosfera adorabila . Sunt fericit de echipa cum joaca si speram ca o sa o ducem cu victorii tot asa inainte . M-a sunat si domnul G.Becali si m-a felicitat , ii multumesc mult si sa aiba incredere in mine . Va Multumesc!

G.Becali: Tiki -Taka Barcelonaaa! Asta e Steaua ce o doresc. Daca da Dumnezeu...uite eu ma rog in fiecare zii sa o ducem asa si pana acum vad ca a mers ...speram ca sa o ducem tot asa in victorii si sa luam campionatul.La Revedere!

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

Gloria Bistrita - Steaua 3-2 !
Rezumat: Gloria incpe bine meciul si marcheaza un gol din corner prin Frasinescu. Stelistii intra in avantaj deoarece ''Ingerul'' si ''Demonul'' Frasinescu ia cartonas rosu.Dar degeaba ...Gloria inscrie si golul 2 chiar dupa pauza in minutul 48 prin Coroian. Steaua iese la atac in sfarsit si scoate o lovitura libera de la 17 m iar noul venit A.Mateiu transforma in gol. Gloria nu se lasa si mai inscrie un gol in minutul 72 prin Enache in ciuda faptului ca au un om in minus. Dupa s-a facut un asalt de suturi la poarta lui Albut dar portarul Gloriei s-a impus pana in minutul 84 cand Steaua marca un gol al lui B.Stancu si spera la un egal. Dar pana la urma Steaua este invinsa in deplasare de Gloria Bistrita.

Gigi Becali: Era si timpul. Asta e mergem mai departe dar si titlul este mai departe pt. ca suntem pe locul 5 cu 6 pct. si cu 6 puncte la distanta de liderul FC Vaslui . Asta e ...

C.Adelin: Imi pare rau pt. ce s-a intamplat a fost un meci groaznic ...sa ne conduca si sa ne domine Gloria cu un om in minus e ceva. O sa fac schimbari in echipa pana la meciul cu U.Craiova si speram ca vom castiga.Va Multumesc!

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

Steaua - U.Craiova 3-3!
Rezumat: Steaua incepe bine si izbuteste a marca in minutul 6 prin noul ''XAVI'' al echipei Mateiu. Prepelita suteaza violent de la 20 de m in bara , mingea ii vine bine lui F.Costea care inscrie ''1-1''.Iata ca schimbarile lui C.Adelin au dat roade, A.Ionescu inlocuitorul lui J.Toja marcheaza pt. 2-1.Craiova da lovitura inainte de pauza prin M.Costea cu un sut din marginea careului.In a doua repriza U.Craiova incepe bine si marcheaza in min. 68 un gol foarte frumos din voleu prin A.Prepelita.Steaua scoate incredibil un penalty in min. 93 si B.Stancu aduce egalarea in Ghencea.

G.Becali: Inca un pas gresit dar nu e nimic ...imi pare bine ca Steaua a jucat destul de bine ....acum trebuie sa avem grija la Inter Curtea de Arges speram sa batem . Momentan suntem pe locul 6 dar e bine . Da e adevarat am semnat cu Mansour in timpul meciului ...maine v-a veni la prezentare si poate da drumul la antrenamente.Da am vb. cu MM Stoica si v-a veni la Steaua odata cu Mansour ...ne v-a ajuta mult cei doi . La Revedere!

C.Adelin: Un joc bun... pacat de egal dar bine ca l-am obtinut . Da am auzit ...ma bucur ca Mansour si MM Stoica au acceptat sa vina la Steaua.Acum ramane de vazut cu Inter Curtea de Arges.Va Multumesc!

MM STOICA SI MANSOUR AU SEMNAT OFFICIAL CU GRUPAREA DIN GHENCEA!

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

Inter. Curtea de Arges - Steaua 0-1
Rezumat: Steaua pare ca si-a revenit si a jucat foarte frumos si tactic meciul cu Inter., au avut mii de ocazii si au dominat tot meciul. Mansour a debutat cu gol din foarfeca in minutul 31,si steaua este pe locul 4 la 3 pct. de liderul FC Vaslui.

G.Becali: Imi place Mansour,bravo lui ...are caracter ,asa imi place....chiar l-am felicitat la final dupa golul senzational. Ma bucur ca am revenit in lupta pt. titlu si speram ca o sa castigam de acum incolo,avem meci greu cu CFR Cluj dar avem avanraj ca jucam pe Ghencea. Tiki-Taka,Pa v-am salutat!

C.Adelin: Meci superb chiar daca s-a dat doar un gol. Ma bucur ca am dominat tot si ma bucur de Mansour. Sa vedem cu CFR-ul ce vom face. La Revedere!

MM Stoica: Buna! Da..un joc bun facut de noi ...am dominat si asta e foarte bine. Imi place de C.Adelin ...am vazut cum antreneaza si parerea mea ca Gigi sa il tina pana la final.Acum vom vedea cu CFR.Mersi ,la revedere!

PS: In curand o sa pun si poze

Last edited by Ady9999; 02-04-2012 at 06:22 PM.
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 08:09 PM   #5
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

rezultate bune,mai putin cel cu gloria,imi pare bn ca l-ai adus pe MM
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 11:30 PM   #6
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default

Quote:
Originally Posted by AdryanSteaua View Post
rezultate bune,mai putin cel cu gloria,imi pare bn ca l-ai adus pe MM
Multumesc! Sper sa lom campionatul...dar imi pare bine si de Mansour

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

Steaua - CFR 2-3
Rezumat: Steaua domina din primul minut si reseste sa marcheze prin Mansour in minutul 12.CFR-ul revine cu un gol in prelungirile primei reprize dat de Kone.CFR marcheaza si dupa pauza cu un sut din marginea careului al lui B.Mara. G.Muresan izbuteste sa marcheze si el si face liniste in Ghencea ''1-3''. B.Stancu aduce putin linistea pe Ghencea cu un gol in minutul 87 dar Steaua nu a mai putut revenii.Steaua se afla pe locul 6 la 5 pct. de lider.

MM Stoica: O incerc sa aduc cativa jucatori noi la echipa poate putem schimba ceva in joc. Avem in vizor pe ''CF" Daniel Carvalho ovr 82 25 ani, ''RD'': V.Corluka ovr 81 26 ani,''CF'': Mota ovr 75 24 ani.Speram sa-i putem aduce in Ghencea,multumesc.La Revedere!

C.Adelin: Un meci destul de slab ...dar mergem inainte . Am vb. cu MM si mi-a zis ca a pus ochii pe cativa jucatori...sa speram ca v-a reusii ceva.Nu ne-am luat adio de la campionat...mai avem sanse de 70 %. Avem meci greu cu Rapid care trebuie castigat neaparat! Va multumesc,la revedere!

G.Becali: Un meci echitabil dar pacat ca nu am scos macar egal....oricum mai avem sanse la titlu.O sa vedem daca sansele se termina sau se maresc dupa meciul cu Rapid. Pa,v-am salutat!

PS: Scuzati ca nu pot pune poze dar spune ca trebuie sa am 10 postari pt. a putea pune.Cand o sa fac 10 o sa pun

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

Rapid - Steaua 2-4!
Rezumat: Steaua marcheaza repede prin golul lui G.Mansour in minutul 9.J.Toja marcheaza si el in minutul 45 din lovitura libera deviata de zidul rapidistilor.Rapid vine tare spre poarta lui Tatarusanu si marcheaza prin D.Niculae.Rapid scapa pe un contraatac si reuseste sa marcheze cu un sut la coltul lung al lui A.Ionita.Steaua marcheaza golul 4 in minutul 83 si aduce linistea pe Giulesti. Rapidul nu a putut marca in minutul 88 din penalty,Tatarusanu s-a impus cu o parada superba si Steaua e pe locul 5 la 6 puncte de liderul FC Vaslui.

G.Becali: Un joc bun..sunt multumit de echipa si de staff. Mansour este o afacere buna si imi pare bine ca am gasit un marcator. Acum avem 80% sanse la titlu,si daca batem Mediasul o sa avem 90%. Acum sa vedem,am vorbit astazi si cu Dinu Gheorge putin..a zis ca poate vine la Steaua imi da raspuns maine ca azi era la Brasov la o ruda si a zis ca se gandeste pana maine. Salutare ,numai bine!


MM Stoica: Trebuie sa fim optimisti....acum daca am castigat cu Rapid nu inseamna ca e usor...avem meciuri grele. Gaz Metan are cativa jucatori buni dar putem trece peste ei...sa speram ca vom bate..la revedere!

C.Adelin: Sunt multumit de jocul echipei,sper sa o ducem tot asa cu jocuri bune...avem sanse la titlu. Am felicitat jucatorii la finalul meciului cu Rapid si erau incantati si ei. Va multumesc,la revedere!

DINU GHEORGHE IN DISCUTII CU STEAUA!

Last edited by Ady9999; 03-04-2012 at 12:40 PM.
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 12:36 PM   #7
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default



Uploaded with ImageShack.us

Last edited by Ady9999; 03-04-2012 at 06:24 PM.
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 12:46 PM   #8
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Felicitari pentru aceasta victorie din Giulesti . Sper s-o tii tot asa !
Ps: Nu prea stau pe mess .
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 12:47 PM   #9
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
Felicitari pentru aceasta victorie din Giulesti . Sper s-o tii tot asa !
Ps: Nu prea stau pe mess .
Ok... Multumesc mult, sper sa o tin tot asa.
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 06:23 PM   #10
Ady9999
Member
 
Ady9999's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Moinesti,Romania
Ady9999 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Ady9999
Default

Gaz Metan - Steaua 1-2.
Marcatori:Bawab/Stancu,Mansour.
G.Becali: E bine...imi place asa sa o tinem acum ramane de vazut. Urmeaza perioada de transferuri si speram sa aducem cativa jucatori buni care sa se integreze in echipa.

C.Adelin: Imi place echipa mea dar nu ar strica inca vre-o doi, trei jucatori.Urmeaza meci din cupa cu Otelul II.V-a fi un meci usor pt. noi dar nu trebuie sa ne relaxam.

MM: Joc destul de bun....n-am ce sa comentez. O sa aduc jucatori noi in perioada de transferuri.




Uploaded with ImageShack.us
Ady9999 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL